Sex a vztahy 2021

Tipy pro dosažení stabilní a zdravý vztah. Doporučení, jak užít sex se svým partnerem, a dokonce i více.
Card image cap

3 Fráze, aby se znovu milovali za 3 minuty

Někdy dáváme sebevědomí do rukou ostatních. Zapomínáme na to, co si zasloužíme a na co si zasloužíme tolik, že se znovu nemůžeme milovat. Je pravda, že takový psychologický fenomén je zakořeněn v dětských a minulých zkušenostech, které formují naši osobnost. Musíte však pochopit, že když přijde o lásku k sobě, je třeba věnovat pozornost každému dni.

Card image cap

3 Způsoby, jak se zbavit frustrace a stát se silnější

Cítíte spleť v krku a bolesti břicha. Dýchání se mění. Jste v srdci zklamání a zvedl vás do pasti. Ale můžete to nechat. Pozitivní stránka zklamání je, že vám dává příležitost se naučit a uvědomit si, že jste to udělali špatně a najít řešení, které se znovu neublíží. Za tímto účelem je důležité vynaložit úsilí na úpravu některých získaných návyků, které mohou být zcela nevhodné, jako například čekání.

Card image cap

3 Způsoby, jak učit děti emoční inteligenci

Pomocí emoční inteligence můžeme naučit děti být šťastnější a lépe pochopit svět kolem nich. My sami musíme být pro ně tím nejlepším příkladem. Pojem "emoční inteligence" je znám díky Danielu Colmanovi. Říká se, že tento koncept byl vyvinut ve čtyřicátých letech minulého století. Takoví autoři jako Edward L.

Card image cap

36 Otázek na jednu hodinu do sebe zamilují Sex a vztahy

Každý ví, že jedním z klíčů někoho milovat - vzájemnost a intimitu. Důvěra a jednota s jinou osobou může způsobit intenzivní, téměř magické emoce, které mohou vést k velké lásce. Víte, že někdy pocit mezi dvěma lidmi je nad logickou nebo logickou úvahou. Ale stále tráví nesčetné studie, aby se pokusil zjistit, jak "chemie" lásky opravdu funguje.

Card image cap

4 Buddhistická učení o lásce a vztahy Sex

Pojetí lásky, že buddhismus nabízí nám velmi liší od klasického obrazu romantické lásky, který je svět literatury a filmu zakotvený v řadě nedorozumění, z nichž některé mohou dokonce způsobit bolest. Bez ohledu na to, zda jste věřící nebo nevěřící, nebo trochu najednou - vždy dobré dozvědět se o různých přístupech k vidění realitu, protože se vám může obohatit osobně.

Card image cap

4 čAsté chyby ve vztazích Sex a vztahy

Nad životem a emocionální růst lépe vy sami víte. Uznáváte chyby ve vztazích, a postavit „zeď“, který jste někdy dát dohromady a vaše polovina cítit pohodlně a šťastný. Někdy se však chyby nedají snadno rozpoznat. Někdy se můžete cítit špatně o své polovině a místo toho, abyste ukazovali vděk, lásku a respekt, vytvořili nedůvěru a bídu.

Card image cap

4 Důvody a situace, kdy byste neměli mít sex

Sex a vztahy Sex - to je v pořádku, a kromě toho zlepšuje zdravotní muže. To je důvod, proč nemá smysl utlačovat vaši touhu nebo nemít si fyzickou intimitu. Jakkoli jsme neměli hovořit o výhodách a význam sexu, pravdou je, že všechno má svá negativa, a to také není výjimkou. můžete nyní článek o Osm znamení, že vaše tělo prahne sex 1.

Card image cap

4 Fundamentální základ ve vztahu Sex a vztahy

Vztah - je to vztah, který vám může poskytnout oběma největší radosti života a největší utrpení. Když se rozhodnete rozdělit svůj život jinému člověku, znamená to něco víc než jen lásku, protože existují další základní kameny úspěchu sázky. Společný život vám zážitek, který vám pomůže lépe jako jednotlivci i jako pár.

Card image cap

4 Nejdůležitější hodnoty, které mají být předány jejich dětem

Sex a Vztah vzdělání je jedním z nejdůležitějších aspektů lidského života. Pokud jste rodič, matka, babička nebo učitelka, zeptejte se sami sebe, co musíte předat dětem. V dnešním článku bychom rádi, abyste zvážili tyto čtyři základní hodnoty. 1. Soucit Co by mohlo být důležitější než schopnost postavit se do pozice jiné osoby?

Card image cap

4 Případy, kdy slovo 'ne' není z vás špatná matka

Jak být dobrou matkou? Každý den starayetesya boje pro děti, přípravu jídla, pomáhá v každodenních potřeb, bavytesya s nimi naučit chodit a číst, sledovat a obejmout své sny pro sebe v noci, když se bojí nebo sen noční můra. Ale jak můžete říci, že děláte to, co potřebujete? Při výchově dětí je nereálné být ideální matkou nebo otcem.