Sex a vztahy 2021

Tipy pro dosažení stabilní a zdravý vztah. Doporučení, jak užít sex se svým partnerem, a dokonce i více.
Card image cap

Mám matku a ne otroka!'

"Materství mi neudělá otroky domácí péče". Toto prohlášení nedávno letělo po celém světě po objevení zajímavého dopisu zveřejněného 32letým australským na jeho Facebook stránce. Constance Hall - mladá žena, která je aktivní na sociálních sítích a má svůj vlastní blog, který popisuje svůj aktivní život s dětmi, s důrazem na důležitost zachování sociálních vztahů zájmům a preferencím.

Card image cap

Jak se ovládat během diskuse: 5 tipů Sex a Vztah

Všichni můžeme vzpomenout na dobu, kdy budeme diskutovat v průběhu déle ovládnout. Naše emoce skončily a nebyli jsme schopni účinně a konstruktivně bránit náš názor. Víte, jak hádat - pokud neexistuje žádná jiná možnost - není to snadné. To není to, co nás učí. Bohužel, v některých případech vašem osobním nebo profesním životě neexistuje žádný jiný způsob, než začít tyto intenzivní a komplexní diskusi.

Card image cap

„Chci být sám, ale s vámi“ - Virová dopis

Sex a vztahy: „Chci být sám, ale s vámi“ - dopisu, který v poslední době šíří po celém světě prostřednictvím internetu. Možná jeden z důvodů pro jeho neuvěřitelnou popularitu je jasné prohlášení o úmyslu (sexuální a non-sexuální) týkající se pravidel vztahu. Bez ohledu na to, zda je váš obsah opravdu blízko k vám, když čtete tento dopis, uvědomíte si, že skutečnou polovinou je osoba, s níž můžete být celý svůj život.

Card image cap

„Láska hormony“ oxytocin má nevýhodu

Sex a Vztah slova lze jen stěží popsat něco tak intenzivní, čistou a magický as pocitem, že dává oxytocin, také známý jako „láska hormony“. Současně nás to ovlivňuje biologicky i emocionálně. Oxytocin je někdy nazýván hormonem lásky, molekulou obejmu, chemií štěstí a chemickým vzorem rodičovství. Například oxytocin je při narození velmi důležitý.

Card image cap

10 Důvodů, aby přijali více denní

Sex a vztahy Podle definice, objetí - aktem obvodovými úder rukou s jinou osobou jako znamení přátelství a soucitu. Nedávno však tento akt získal velkou pozornost, protože bylo zjištěno, že objetí nabízí velké výhody pro fyzické i duševní zdraví. A přesto, že je můžeme s nimi zacházet výše, obejmutí je silná zbraň pro boj s stresem a překonání negativních emocí.

Card image cap

10 Návyků, které vám neumožňují být šťastní

Každý ví, že není možné být 100% šťastný a existují určité situace, kdy jsou částky nevyhnutelné. Ale často se necítíš humorné, když si uvědomíš, že štěstí je záležitostí volby. Atributy moderního způsobu života, jeho chování, omezení, obavy a problémy se mohou stát překážkou našeho štěstí. Ale i v nejhorším případě je důležité si uvědomit, že život vždy dává důvod, aby byl vděčný a cítil upokojující emoce, které dávají nejtemnější dny jistý význam.

Card image cap

10 Párů návyky skvělý vztah Sex a vztahy

řEkl, že dva lidé jsou vždy šťastnější, když dobře pochopil podstatu lásky a úcty navzájem, a to i v obtížných obdobích. vztahy - je vždy obtížné, a že trvalo dlouhou dobu, nebo dokonce celý život, jen láska nestačí . I když neexistuje žádná magická formule zachovat štěstí, které existuje v páru mezi dvěma lidmi, Mark Houlston, psychiatr, poradce a dobře známý pro reproduktor, přihlaste psychologie Dnes identifikováno 10 dobrých návyků párů s zdravé vztahy a popisoval, jak každý z nich posiluje emoční spojení mezi partnery .

Card image cap

10 Věcí, které byste měli vědět, pokud chcete setkat silná žena

V průběhu času, ženy měly překonat stereotyp slabost, která společnost jim uložené a ukázat světu, co mohou dělat. Mnoho sexistických názorů dokonce zmizelo a nyní ženy mají neomezené příležitosti k úspěchu. Je však obtížné popírat, že často tato svoboda a nezávislost jsou nepříjemné pro lidi , kteří se rozhodli stát se součástí jejich života.

Card image cap

10 Způsobů, jak trávit volný čas společně

Sex a vztahy vztah - je jedním z nejhezčích, které se vám může stát, zvláště když zjistíte, že někdo, kdo je ochoten se podělit o své volný čas. Ačkoli hádky a nedorozumění jsou nevyhnutelné, ale nakonec zůstaňte s tím člověk naplňuje svůj život význam. Vskutku, vztahy někdy muset vzdát návyky, které jste kdysi měl, ale s nimi přicházejí nové příležitosti k úniku z každodenního života a dělat to, co dělá pocit jedinečnosti.

Card image cap

11 Důvodů bolesti během sexuálního styku

ŽEny často pocit bolesti během sexu, , které mohou zasahovat do sexuálního uspokojení. Podle amerického kongresu porodníků a gynekologů se 3 ze 4 žen, které mají sex, necítí při sexu žádné nepohodlí. Tato bolest nebo nepohodlí se často vyskytuje v orgánech vnějších pohlavních orgánů nebo ve vagině. Tato bolest nebo nepohodlí se často rozšiřují do pasu, pánve a dokonce i dělohy a močového měchýře.