Recepty 2020

Recepty zdravé potraviny do svého jídelníčku. Tipy pro zdravé vaření.
Card image cap

5 Receptů na čištění jater

Játra - nesmírně důležitý orgán. Je zodpovědná za detoxikaci těla z různých škodlivých produktů, které konzumujeme například z alkoholu a smažených potravin. Játra nejen chrání tělo před toxiny, toto tělo se může regenerovat sám. Přes tuto schopnost, nekonají neurčitě do jater, což způsobuje trvalé poškození.

Card image cap

5 Recepty, které obsahují čaj se skořicí Recepty

ČAj se skořicí pomáhá detoksykuvaty tělo, zhubnout, snížit hladinu cukru v krvi a upravuje menstruační cyklus žen. Je také užitečné pro trávení, protože je bohatý na hořčík, železo, vápník, vlákninu a vitamíny C a B1. Skořice má také uklidňující vlastnosti. Jeho silná chuť je jednou z nejlepších možností při výběru vůně pro bydlení, kancelář nebo auto.

Card image cap

5 Restaurací kombinace, které jsou prospěšné pro zdraví

Recepty Jednou z nejčastějších chyb při zdravou výživu je přidání cukrů a jiných potravin. Ve skutečnosti je nutné snížit jejich počet. Nicméně, tam jsou určité kombinace potravin, které nám poskytují obrovské množství výhod. Tím, že je kombinujete správným způsobem, budete moci získat další živiny, které obsahují.

Card image cap

5 šťáVy z nadýmání a plyn

Recepty Žaludek - je jedním z nejcitlivějších orgánů , takže může snadno dojít k zánětu nebo otok, když budete jíst potraviny, které mu nepříjemné a během ICP, zácpa, plyn, atd . Nadouvání způsobuje nejen nepříjemné pocity, ale také velmi nepříjemné, protože člověk vypadá, jako kdyby skóroval pár liber.

Card image cap

5 Tipů, jak zlepšit jater a žlučníku Recepty

Jater a žlučníku - dva propojené subjekty, které mají některé společné rysy. Oba se nachází v pravé části břicha a jsou spojeny trubkami známých jako žlučovodů. jater - je bezpochyby orgán, který hraje klíčovou roli v těle, jak to toxiny, syntetizuje hormony a enzymy, glykogen udržuje, řídí železo, měď a vitamin A.

Card image cap

5 Vynikající pás v boji proti zadržování tekutin recepty

Zadržování tekutin - je zánětlivé onemocnění, které nastane, když tělo nemůže zbavit tekutiny, která se hromadí v tkáních. to není nemoc, ale příznak zneužití mohou být některé poruchy, které mají vliv na zdraví ledvin, kloubů a kardiovaskulárního systému. zadržování tekutin charakteristickým znakem je otok končetin, které šmouhy vždy doprovází nepříjemný pocit tíhy nebo mravenčení.

Card image cap

5 Zelený pás pro hubnutí a detox receptů

Zelená skupina stala velmi populární po celém světě. To platí zejména band a hubnutí. jsou nejen důležitým zdrojem živin, ale také celou řadu užitečných vlastností. Obecně platí, že tyto nápoje jsou ideální pro všechny diety. Obsahují ovoce a zeleniny, a proto mají vysoký obsah antioxidantů, vitamínů a minerálů, které jsou velmi pozitivní vliv na látkovou výměnu a vylučovací systém.

Card image cap

6 Nejlepších produktů pro ženy

Je pravda, že ženy potřebují jíst více potravin než muži? Nakonec jsme všichni lidé. Ale je to opravdu tak podivné. Ženy mají vynikající výživové potřeby, díky své úrovni aktivity, věku, fyziologických potřeb a individuálních charakteristik. Více se dočtete v dnešním článku se dozvíte šest nejlepších výrobky pro ženy, která musí být přidána do stravy ke zlepšení svého zdraví!

Card image cap

6 Recepty proti ledvinových kamenů recepty

Ledviny - je součástí vylučovací systém. Oni jsou zodpovědní za odstranění odpadu močí. Vzhledem k tomu, jak důležitou roli toto tělo při čištění krevního řečiště, jeho funkce je životně důležité pro celkové zdraví. Nicméně dehydratací, nadměrné vystavení toxinům a některé choroby krystalizuje minerálů a bílkovin obsažených v moči, ledvinové kameny mohou začít tvořit.

Card image cap

7 Nápojů obsahujících jód pro zlepšení aktivity štítné žlázy

Máte problémy s štítnou žlázou? Pokud ano, ujistěte se, že se podívejte na sedm receptů pro nápoje s vysokým obsahem jódu, o kterých budeme diskutovat v tomto článku. Jód - to je jeden z nejdůležitějších pro tělo minerálů , protože je zodpovědný za regulaci tvorby hormonu štítné žlázy. Tento hormon hraje klíčovou roli při vývoji těla během období růstu.