Recepty 2022

Recepty zdravé potraviny do svého jídelníčku. Tipy pro zdravé vaření.
Card image cap

5 Chutné pokrmy recepty Chia semínka

Chia semena - výživný a zdravý produkt , který v krátkém čase stal blázen popularity po celém světě díky své neuvěřitelné vlastnosti. Zatímco Chia semena rostou v Guatemale a Mexiku, to je široce známý po celém jako „superhrubé potravin“ , protože výrobek obsahuje vysoké množství živin. Svými ořechovou příchuť Chia semena dokonale s dalšími produkty, což je důvod, proč je snadné doplnit svůj obvyklý menu.

Card image cap

5 Chutných polévkových šlehačků pro chudnutí

Existuje jídlo, které je užitečné, vyvážené, výživné a pomáhá zhubnout? Ano! Zeleninové krémové polévky. To je dokonalý způsob, jak postupně zhubnout, aniž byste hladovali a dostávali všechny živiny, které vaše tělo potřebuje. V tomto článku vám řekneme o pět lahodných krémových polévků pro hubnutí. Smetanová polévka se skořicí a dýní Tato lahodná polévka s jedinečnou kombinací přísad je skvělým jídlem, které překvapí své hosty.

Card image cap

5 čIstících výrobků, které stojí za to jíst na večeři

Ať už přidáte rafinované potraviny na večeře, hraje okamžitou roli ve vaší pohodě. Tělo potřebuje odpočinek. Zvláště po dni stresu, nebo pokud jste jedli tučné potraviny . Zde je typická situace, která se stala každému z nás. Vracíte se domů po dlouhém pracovním dni. Hladíte, podíváte se na užitečné produkty, ale vypadají příliš chutně.

Card image cap

5 Jednoduché a neobvyklé způsoby vaření kaše

Ovesné recepty - je jedním z největších užitkových rostlin, které existují. To má mnoho zdravotních výhod, sytí tělo s energií, poskytuje denní dávky vlákniny a pomáhá regulovat nervovou soustavu. Přečtěte si tento článek dozvědět se o některé neobvyklé způsoby jíst ovesné vločky každý den, dokonce bez podezření z jeho přítomnosti v misce.

Card image cap

5 Lahodné veganské koktejly obohacené rostlinných bílkovin a vlákniny

Recepty Zdravé a výživné způsob, jak dostat bílkovin a vlákniny - vegan pít koktejly s plody, semena, ořechy a zelenina . V tomto článku se podělíme o 5 receptů na vaření lahodných pruhů, které vám poskytnou obrovské množství energie, aniž byste museli konzumovat krmivo pro zvířata nebo užívat doplňky.

Card image cap

5 Nápojů pro hubnutí a posílení imunitního systému

Ovoce a zelenina mají mnoho nutričních vlastností. Nasytí tělo zdravými přísadami, pomůže zhubnout a posílí imunitní systém. Přispívají také k soudržné práci celého těla. Mnozí lidé nemají jíst ovoce a zeleninu, které jsou nezbytné pro jejich těla, ale musíme si uvědomit, že vyvážená strava - je základem dobrého vzhledu a zdraví.

Card image cap

5 Neuvěřitelných zázvorových vlastností vody

Už jste někdy ochutnal zázvorovou vodu? Zázvor se odlišuje od ostatních koření díky své bohaté vůni a kořenové chuti. Tato rostlina patří do rodiny zázvorů. Vezměte prosím na vědomí, že běžně používají pouze oddenky perníkových rostlin. Rhizome je podzemní část rostliny, ze které rostou kořeny. Před mnoha lety byl zázvor považován za exotickou rostlinu a bylo to snadné.

Card image cap

5 Omlazující koktejly a džusy

Recepty koktejly a šťávy jsou stále více populární po celém světě, protože bylo prokázáno, že jejich přidání do stravy, můžete podpořit celou řadu funkcí a zlepšit celkový zdravotní stav organismu. kombinace ovoce a zeleniny v jednom nápoji může přinést obrovské množství vitamínů, minerálů, antioxidantů a dalších důležitých živin, které zlepšují tělo uvnitř i vně.

Card image cap

5 Přestávek, které vyživují mozek

Slyšeli jsme to milionkrát: snídaně je nejdůležitějším jídlem. To je opravdu pravda. Vzhledem k tomu, že snídaně zvyšuje metabolismus, lidé, kteří snídou snídani, mají zpravidla zdravé tělo. Věděli jste, že snídaně může živit váš mozek ? Samozřejmě, že jde o vyváženou snídani, ne plnou misku sladkých plodin a zbytečných kalorií.

Card image cap

5 Proužků pomůže kontrolovat hladinu cukru v krvi

Mnoho lidí hledá způsob, jak kontrolovat hladinu cukru v krvi. Tento indikátor se mění, když tělo nevytváří dostatek inzulinu. Taková reakce může také nastat kvůli odolnosti vůči inzulínu. Pankreas je organismus odpovědný za produkci tohoto hormonu. I když je to její přirozená funkce, občas potřebuje externí pomoc při řešení určitých otázek.