Krása 2022

Postarat se o vlnité a rovné vlasy, aby vaše pleť jemnější a zbavit se černých skvrn našich tipů obličeje.
Card image cap

12 Triků make-upu, které vám pomohou vypadat úžasně

Makeup se stala důležitou součástí každodenního života každé ženy, která se snaží vypadat nejlépe. To je děláno, aby se zdůraznily funkce obličeje a vytvořit atraktivnější obraz. Ale pokud nejste obeznámeni s některými důležitými technikami a nejste schopni správně vybrat výrobky, můžete mít nějaké chyby.

Card image cap

13 Skvělých způsobů, jak používat vazelínu

Způsoby použití vazelíny jsou nekonečné. Trikem je použít správné množství , protože je to těžký výrobek, snadno se aplikuje a dobře se absorbuje. Proto může být někdy obtížné ji vyčistit. Tento produkt na bázi oleje je jedním z nejúčinnějších ingrediencí v make-upu a tělních přípravcích. Ale ve skutečnosti jsou přínosy vazelíny mnohem více.

Card image cap

13 Tajemství pro úžasné řasy

Většina žen nemá povahu dlouhé, silné řasy, které nemusí být léčeny. V reakci na kosmetický průmysl a odborníci na krásu pracuje na vývoji metody a postupy, které umožňují ženám zlepšení vzhledu řas v krátkém čase. Problémem je, že většina z nich je příliš drahá, protože na ně pravidelně potřebuje věnovat spoustu peněz.

Card image cap

14 Cvičení pro tenký pas

Zdraví Všichni víme, že příslušenství se pohybují v oblasti břicha, nebo takzvaný „strany“ - výsledek nadměrné sladkosti, pivo a nezdravé jídlo, že se nám to líbí. Všechny tyto nadbytečné kalorie jsou uloženy ve formě tuku v tkáních v pasu. Je na čase skoncovat s tím, abychom vám pomohli! Připravte se na to, abyste se dozvěděli o 14 nejlepších aspenových pasových cvičeních.

Card image cap

3 Exfoliates proti černé skvrny, které můžete vařit doma

ČErné skvrny nepoškodí vaše zdraví. Objevují se, když se tuk nahromadí v pórech a postupně se vytvrzuje. Ta část, která je ovlivněna kyslíkem, je oxidována a stává se černá . Obvykle jsou černé skvrny spíše nezajímavé. Nicméně naštěstí existují různé domácí exfoliants, které pomohou vyřešit problém. Přečtěte si článek na našich stránkách.

Card image cap

3 Nejlepší hýždě cvičení

Většina žen nejsou spokojeni s jejich hýždě. Někteří chtějí být větší nebo více zaoblení, zatímco jiní chtějí být menší. Nicméně, každá žena chce její hýždě být elastické a tón, protože věk, pasivní životní styl a špatná výživa může významně ovlivnit je. V tomto článku budeme mluvit o několika cvičeních, které můžete udělat doma, abyste přivedli hýždě do hýždí.

Card image cap

3 Neuvěřitelné způsoby použití oční

Zdraví Podle příležitosti a požadovaného obrazu, můžete si vybrat, jak aplikovat oční linky. Důležité je vždy používat vodoizolační prostředky, aby nedošlo ke znehodnocení make-upu. Umělecké kreslení oční linky vyžaduje pevnou ruku, trochu fantazie a silnou touhu vypadat atraktivní a dokonalé. Díky tekuté vložce nebo tužkám můžete dosáhnout skvělých výsledků.

Card image cap

3 Přírodní křoviny pro obličej, ruce a tělo

Pokud chcete, aby vaše pokožka co nejvíce zdravá a krásná, musíte ji pravidelně vyčistit od toxinů a kontaminantů. Čištění pokožky přírodními léky stimuluje obnovu buněk a hydratuje pokožku. Proto vám doporučujeme používat pouze přírodní křoviny, které účinně odstraňují toxiny a odfarbují odumřelé kožní buňky.

Card image cap

3 Přírodní tajemství pro bezchybný vzhled

Zdraví po celá staletí, ženy, posedlí krásou. Všichni chtějí mít zářivou pokožku a husté vlasy, aby vypadali a cítili se krásně a vytvořili nejlepší dojem, kamkoli jdou. Ale dnes existuje mnoho faktorů, které mohou negativně ovlivnit všechno o vzhled, což vede k kožní problémy, vypadávání vlasů, lámání nehtů, atd Uvědomil si, že jsme neustále vystaveni škody způsobené sluncem, znečištění a špatné návyky a životní styl, mnoho firem v kosmetickém průmyslu vyvinuli nástroje, které pomohou obnovit ztracenou krásu.

Card image cap

3 Způsoby, jak se zbavit podbradku

Zdravotnictví Čelisti, oblast pod bradou - jedná se o hromadění tukové tkáně. V průběhu času se stává vážným estetickým problémem. Stejně jako u jiných částí těla, kde se hromadí tuk tolik, povislé kůže na bradě může dojít jak u žen a mužů , a to zejména v dospělosti. Proč se objeví "tváře" ? Hromadění tuku v této oblasti je obvykle způsoben tím, obezity nebo nadváhy, špatné návyky jako je sedavý způsob života, kouření, špatné stravovací návyky, genetika nebo hormonální změny související s věkem.