Krása 2022

Postarat se o vlnité a rovné vlasy, aby vaše pleť jemnější a zbavit se černých skvrn našich tipů obličeje.
Card image cap

Toxické' straně vaření

Vsadím se, že jste nikdy nepřemýšleli o tom, do jaké míry takové pole řízení v domácnosti jako vaření může být jak prospěšné, tak škodlivé pro zdraví. Několik zdrojů ohrožení zdraví bylo nalezeno v takových materiálech, jako je teflon a plast, ale také je problém s nevhodným vařením. Přečtěte si více o tomto v našem článku.

Card image cap

10 Alternativní využití kávy, které jste slyšeli

Po vypití šálku dobré kávy, mnozí lidé mají tendenci házet zbytky kávy (husté) v koši. A přesto nepospíchejte, abyste ho odhodili, protože může být použit v mnoha variantách. Pokud víte, jak ji použít, může káva dokonce ušetřit nějaké peníze. Níže vám ukážeme 10 alternativních způsobů, jak používat kávu , jsou všechny velmi jednoduché.

Card image cap

10 Alternativnímu použití olivového oleje, které jste nevěděli

Zdraví olivový olej - přírodní produkt, který se používá především pro vaření a jako stanice na různé potraviny. Olivový olej však může být použit jiným způsobem, a to nejen v kuchyni, kterou většina lidí ani nehádne. Proto vám řekneme asi 10 neobvyklých způsobů použití olivového oleje. Zvlhčuje pokožku V kombinaci s jinými produkty, jako jsou esenciální oleje, je olivový olej ideální pro hydrataci pokožky a procházení suchosti.

Card image cap

10 Jednoduché techniky ke zlepšení paměti

Zdraví zapomenout na různé maličkosti? Často obtížné soustředit se, nebo si myslíte, že ostatní lidé mají lepší paměť než vy? Nebojte se. třeba vzít v úvahu, že někdy stres a emoce mohou ovlivnit inteligenci. Dokonce i špatná strava někdy způsobí takové problémy . Myslete na své mozek jako sval. Sval, který můžete uplatnit a rozvíjet ji.

Card image cap

10 Negativních účinků stresu

Stres je pocit fyzického a emocionálního stresu, který může vyplynout ze situace frustrace, hněvu nebo nervozity. V malých množstvích je stres považován za normální a pozitivní, protože někdy vám může pomoci vyhnout se nebezpečným nebo špatným situacím. Nicméně z větší části vede k negativním důsledkům, proto, že se vyskytuje nekontrolovatelným způsobem a za okolností, které mohou bránit zdravé kvalitě života.

Card image cap

10 Přikázání pro zdravé nohy

Zdraví našich nohou - velmi důležitou součástí našeho těla , a zároveň, které potřebují péči a péči. Pokud máte zdravé nohy, můžete vydržet tlak každodenních povinností po dlouhou dobu, je lepší reagovat na každodenní podněty a cítit se pohodlně. Většina lidí zapomene otřít nohy, aby zvýšila cirkulaci krve a zjemnila je.

Card image cap

10 Tipů pro aplikaci oční linky

Makeup nápady nikdy vyčerpat. Nakonec je tu taková škála stylů, jak vyzkoušet lineru a bavit se. Navzdory skutečnosti, že je obrovské množství obočí, jejich použití je zpravidla spíše náročným úkolem pro ty, kteří vyrábějí vlastní make-up. Eyeliner vám umožní oživit a zvýraznit tvář. Proto je velmi důležité je pečlivě používat, protože na tom závisí váš názor.

Card image cap

10 Výrobky hydratují pleť

Health frázi „jste to, co jíte“ - není daleko od pravdy. Dieta má zásadní vliv na celkový zdravotní stav, a to jak uvnitř, tak vně. To, co jíte může buď vzít péči o zdraví nebo poškození orgánů k udržení tělesné teploty, vliv na trávení, pozitivně nebo negativně. V tomto článku se budeme seznam deset různých potravin, které mohou být konzumovány speciálně pro hydratační .

Card image cap

11 Tipů pro udržitelný krásy make-up

Mnoho každodenní návyky a vnějších faktorů, jako je znečištění, může zkazit make-up, který trávíme hodně úsilí uvedení každé ráno. Bylo by skvělé, kdyby náš makeup zůstal neporušený a my bychom ho nemuseli každou minutu opravovat. Ale pot, který produkuje naše tělo klimatu a molekul ve vzduchu postupně, aby naše kosmetických prostředcích blidnishaty k zániku z obličeje.

Card image cap

12 Tipů na krásné obočí

Obočí - to je velmi zajímavá část obličeje. Samozřejmě, jejich nejcharakterističtějším rysem je estetický a vztahuje se více na ženy, ale obočí mají také jiné využití a některé z nich jsou velmi důležité. Například pomáhají chránit oči před deštěm, pot, slunečním zářením nebo jinými škodlivými účinky, jako jsou nečistoty.