7 úžAsné výhody piva


7 úžAsné výhody piva

První Zajímavá fakta je třeba zdůraznit, že alkohol v přebytku, je špatné pro vaše zdraví.Nicméně 1-2 sklenice týdně mohou být skutečně užitečné. Není pochyb o tom jste slyšeli, že sklenka vína při večeři zdravý sertsya.A co o pivo? V dnešním článku se chceme říct o některých výhodách střídmé konzumace piva.

Co dělá pivo?

Je pravda, že alkohol není tak užitečné, jak šťávy nebo vody, ale mají také několik výhod.

Například pivo obsahuje trochu alkoholu, ale pokud budete pít příliš mnoho stran nebo společenské akce, získává špatnou pověst. To není nepřítel. Může být dokonce doporučeno jako součást vyvážené stravy!

Obsahuje najdete: Chmel

To se vyskytuje pouze v pivu, má hořkou chuť, která stimuluje chuť k jídlu.

Slad Slad obsahuje sacharidy, minerály, vitamíny a mastné kyseliny.

Voda

Voda je jednou z hlavních složek procesu výroby piva. Pivo má více vody než cokoli jiného.
Pivo má nízkou kalorickou hodnotu a může splnit část vaší denní potřeby draslíku a fosforu.

Pokud jde o nealkoholického piva, to pořádnou dávku vitamínu B. Jsou vhodné pro sportovce, ženy, které jsou těhotné nebo kojící, stejně jako lidé, kteří nechtějí nebo nemohou pít alkohol. Úžasné výhody

Jestliže pijete pivo mírně, pivo není škodlivé, a naopak! Věnujte pozornost mnoha výhod tohoto bohatého konzumace nápojů: Je

Protože vydatné pivo vyrobené z rostlin a obilí (jako je ječmen, pšenice a chmele), je plná živin, jako jsou vápník, zinek, draslík a fosfor.

Obsahuje také velké množství rozpustné vlákniny, která zabraňuje zácpě, zlepšuje trávení. Zabraňuje onemocnění

Podle studie provedené v Číně, pivo může zabránit onemocnění způsobené zhoršením neuronů v mozku (jako je Alzheimerova a Parkinsonova choroba).

Tato studie ukázala, že oxidační stres v buňkách (vedoucích k těmto chorobám) se snižuje v důsledku chmele v pivu, pokud jej konzumovat s mírou.

Navíc, nápoj může snížit pravděpodobnost vzniku osteoporózy, protože obsahuje křemík. Tento minerál pomáhá růst a posilovat kosti.

Zeleninové látky v pivu pomáhají předcházet vzniku některých typů rakoviny, cukrovky a příznaků menopauzy.

je užitečné pro ledviny

Zdraví ledvin může být zlepšeno konzumací piva. Ano, správně jste je přečetli. Pivo v mírných množstvích zabraňuje vzniku kamenů v ledvinách, protože obsahuje hodně vody.

Diuretický účinek tohoto nápoje podporuje odstranění moči z toxinů, , které se hromadí v těle.

Navíc to také znamená, že zabraňuje ztrátě vápníku z kostí v jiných částech těla. Tímto způsobem zabraňuje vytváření kamenů.

Pivo je užitečné pro srdce

Při konzumaci piva z času na čas můžete chránit srdce (jako sklenka červeného vína na večeři).

Spotřeba tohoto nápoje snižuje riziko vzniku onemocnění srdce, mrtvice, srdečního záchvatu nebo aterosklerózy.

Snižuje hladinu špatného cholesterolu

Když pijete pivo, pomáhá vyčistit krev z lipidů, které se hromadí po stěnách tepen. To nejen pomůže snížit úroveň špatného cholesterolu, ale také zvýší hladinu dobrého cholesterolu.
Jen dva skleničky za týden jsou dost.

Posiluje imunitní systém žen

Pivo v mírných množstvích může zlepšit odpověď imunitního systému u dospělých žen (ale stane se to opakem, pokud ho budete konzumovat ve velkém množství).

Riziko infekčních onemocnění klesá, protože váš imunitní systém je schopen zabránit jejich účinkům na tělo.

Zkuste testovat spotřebu piva v zimě a zjistíte, že šance na výskyt chřipky, akutních respiračních infekcí nebo quincy je snížena.

Pivo prodlužuje život

Nemáme tvrdit, že s pivem budete žít až 100 let, ale prodloužíte očekávanou délku života. Je to proto, že se skládá z tisíců složek, které mají antioxidační vlastnosti.

To znamená, že když pijete pivo, chráníte své tělo před poškozením buněk a stárnutím. V důsledku toho budete žít déle a užít si lepšího života.

Tato výhoda piva není omezena.

Například, musíte také vědět, že je to skvělý způsob, jak dostat nespavost, zabraňuje tvorbě krevních sraženin, zlepšuje paměť a může poskytnout krásnější a mladší vzhled pokožky.

Nyní, když víte o těchto výhodách, vypijte pivo z času na čas, aniž byste se cítili vinni.


Významné příznaky selhání ledvin, které většina lidí ignoruje

Významné příznaky selhání ledvin, které většina lidí ignoruje

Zajímavé fakty Jako příznaky selhání ledvin může být snadno zaměnit s jinými běžnými poruchami, je důležité věnovat pozornost k nim a požádat o pomoc, pokud máte 2 nebo více z těchto příznaků. Ledviny hrají důležitou roli ve zdraví celého těla. Jsou umístěny těsně pod hrudníkem a jsou odpovědné za manipulaci s 120-150 litry krve denně.

(Zajímavosti)

Jak zjistit, zda dostatek spánku jste

Jak zjistit, zda dostatek spánku jste

Možná jste často dočíst, že každý člověk je jedinečný a my všichni máme své vlastní zvyky, životní styl a stravu, stejně jako celou řadu funkcí, které nám dělají všechny různé. A vy jste s největší pravděpodobností slyšeli nebo četli o tom, že každý člověk potřebuje své vlastní spánek, aby mohl zcela odpočívat a získat energii.

(Zajímavosti)