6 Léky proti pálení žáhy


6 Léky proti pálení žáhy

Pálení žáhy je velmi častým problémem v moderním světě. Je také znám jako gastroezofageální reflux nebo peptický vřed. K tomuto problému dochází, když žaludeční kyseliny vrátit do krku, což způsobuje pálení , někdy tak silná, že mnozí lidé ho zaměňují s infarkt.

Lidé, kteří trpí pálením žáhy, jsou také náchylní k jiným nepříjemným účinkům v různých částech těla. Hoření a kyselost téměř vždy způsobují poruchy spánku a chrápání; Mohou způsobit astma, poruchy trávení, zápach z úst, zánět jícnu, tvorbou vředů a ve vážných případech - rakovinu jícnu.

Je velmi důležité změnit stravovací návyky, aby bylo možné účinně bojovat proti pálení žáhy a jejích příznaků. Musíte omezit spotřebu zpracovaných potravin, stejně jako přebytečné cukry, rafinované výrobky, kofein, alkohol a tuky. Místo toho doporučujeme zvýšit spotřebu ovoce, zeleniny, celozrnných potravin, zejména těch, které jsou bohaté na vlákninu.

Jestliže se často objevuje pálení žáhy a způsobí vám některé z těchto problémů, možná jeden z domácí opravné prostředky mohou pomoci snížit tento nepříjemný pocit pálení a další příznaky nebo zabránit jejich vzniku.

šťávu z aloe


Aloe vera šťáva má mnoho vlastností, které výrazně ovlivňují zdraví v mnoha aspektech. Jedním z jeho výhod je protizánětlivý účinek, který může pomoci snížit příznaky pálení žáhy. Doporučujeme pít alespoň půl sklenici šťávy z aloe před jídlem. Je důležité si uvědomit, že tato šťáva má laxativní účinek.

Čistý jablečný ocet

Čistý jablečný ocet je další populární lék na pálení žáhy. Jen zřeďte lžíci čistého jablečného octa ve velké sklenici vody a vypít, když se první příznaky pálení žáhy.


Jedlá soda Jedlá soda - velmi ekonomický komponenta, která se doporučuje pro regulaci použití pH v těle. Tato výhoda také činí skvělý nástroj pro odstranění pálení žáhy. Stačí rozdrobit čajovou lžičku ve velké sklenici vody.

Sweet

Sweet působí jako ochranný gel, protože vytváří film v žaludku. Je dokonale vhodný pro snížení nepříjemných příznaků pálení žáhy. Doporučujeme, abyste ji konzumovali jako čaj nebo extrakt. Ginger

Mnohé studie prokázaly, že zázvor má gastro-ochranný účinek, protože blokuje kyselina inhibuje bakterie Helicobacter pylori. Tato přírodní složka může být až 8krát účinnější než lansoprazol - lék na prevenci vředů.

Pro boj s pálením žáhy jen dělat čaj s 1 čajovou lžičkou čerstvého zázvoru a 1 šálek vařící vody. Nechte pět minut a pít před každým jídlem.

Glutamin

Glutamin je aminokyselina, která dokáže léčit gastrointestinální poškození způsobené bakteriemi H. pylori. I když tělo produkuje to přirozeně, můžete také dostat do potravin, včetně produktů, jako je hovězí maso, kuřecí maso, ryby, vejce, mléčné výrobky a některé druhy ovoce a zeleniny, jako je špenát, petržel a další.

Další důležité rady pro boj proti pálení žáhy

Kromě použití těchto domácí opravné prostředky, je důležité věnovat pozornost několika základních směrů pro boj proti pálení žáhy:

  • strávit dostatek času, aby dobře jíst a žvýkat potravu řádně aby nedošlo k zánětu nebo pod tlakem žaludek
  • Poslední jídlo by mělo být lehké, a mělo by se jíst nejméně tři hodiny před spaním.
  • Vyvarujte se akutních nebo kyselých potravin, které mohou způsobit pálení žáhy.
  • Když začnete jíst, nezačínejte s potravinami bohatými na škrob. Nejlepší je začít se zeleninou nebo masem a nechte na konci brambory nebo chléb.
  • Pokud trpíte obezitou, je důležité začíthledají způsoby, jak zhubnout, protože mnohé studie ukázaly, že obezita brání uzavření dolního jícnového svěrače, což způsobuje pálení žáhy.
  • Vyhněte se nadměrné konzumaci alkoholických nápojů, proto, že jsou dráždivé a způsobují pálení žáhy.


Pomerančové kůry a vaječný bílek tón pleti pro přírodní prostředky

Pomerančové kůry a vaječný bílek tón pleti pro přírodní prostředky

Prostředky pro přírodními složkami stal jakýmsi nejoblíbenějších způsobů péči a omlazení pleti. Přes nespočet možností různých výrobků na pultech obchodů, tisíce žen se rozhodli dobře vyzkoušené recepty pro domácí použití, protože jsou považovány za velmi účinné, ale jsou mnohem levnější. Ačkoli sláva masky není totéž, jakmile oni mají vynikající vlastnosti pro zlepšení pleti.

(Lidových opravné)

Příznaky a léčba pneumonie

Příznaky a léčba pneumonie

Už jste někdy měli pneumonii? Pokud ano, pak víte, jak vážné to může být. Navíc pravděpodobně víte, že je důležité, abyste byli schopni rozpoznat symptomy, které doprovázejí tuto nemoc. Měli bychom být ještě opatrnější, pokud jde o děti a starší, kteří se mohou cítit vážně, pokud se dostanou pneumonií.

(Lidových opravné)