Prostředky pro odstranění tmavých skvrn


Prostředky pro odstranění tmavých skvrn

Zdraví Tmavé skvrny také známý jako melasma, kde vybledlé kůže, zvláště znatelné na tváře, čelo, horní ret a krku. Onemocnění je náchylnější k těm, kteří mají tmavou kůži. Podle statistik je melanoderma častější u žen než u mužů (u 90% celkového počtu pacientů).

Teoreticky mohou kožní skvrny vypadat v jakémkoli věku. Tyto skvrny jsou poměrně nevzhledné a často se vyskytují v průběhu těhotenství, hormonální změny v menopauze při užívání antikoncepční pilulky nebo dlouhodobý pobyt na slunci.Často mohou tmavé skvrny zmizet pro sebe, ale někdy jsou příliš obtížně odstranitelné a vyžadují se různé postupy.

Pigmentované skvrny na kůži nezdobí ženu. A v tomto případě mnoho lidí uchýlí k peelingu. Nicméně hyperpigmentace je jen špičkou ledovce. Během odlupování je odstraněn pouze pigment, který je v epidermis. Chcete-li mít plný a trvalý účinek, pacienti doporučujeme speciální domácí péče o pleť, který zabraňuje nové hyperpigmentace.

Krémy pro odstranění tmavých míst

Od věku mnoho lidí má pigmentované skvrny na kůži. A ačkoli tyto malé, ploché hnědé útvary jsou pro tělo bezpečné, mohou zkazit náš vzhled. Tak jsme se rozhodli vyprávět o příčinách pigmentových skvrn a metodách, jak je potlačit.

Jak bylo uvedeno výše, melasma - místo na kůži, které se vyskytují v důsledku nadměrného ukládání pigmentu, a kůže se dostane barvu ze světle žluté na tmavě hnědou, které je obtížné odstranit v jedné noci, a snad snížení a kryt.

kůže Bělení krém, které si můžete udělat doma, je to vynikající přírodní prostředek pro odstranění tmavých skvrn a obnovit přirozený tón pleti.

 • Složení 2 lžíce sušené mléko
 • 20 kapek peroxidu vodíku
 • 2 kapky glycerin

Metoda Smíchejte všechny složky v misce za vzniku krémové. Aplikujte ji na postižené oblasti pokožky a nechte ji 20 minut. Po uplynutí této doby opláchněte studenou vodou a aplikujte opalovací krém.

Lotion, který pomůže zbavit se tmavých skvrn

Tento recept spojuje schopnost krém na tón a očistit pokožku před epidermis, které pomáhají odstranit odumřelé buňky, které vedly ke vzniku tmavých skvrn. Obě vlastnosti - hydratační a exfoliační - jsou skvělé pro snížení melanodermie. Takže používejte tento krém každý den a bezpochyby uvidíte dobré výsledky co nejdříve.

 • Ingredience 2 lžíce citronové šťávy
 • 4 lžíce jablečného octa ½ šálku vody

   1 svazek petrželky Příprava

   Vařte půl šálku vody a přidejte petržel, jak si připravit čaj. Nechte broth petržel mírně chladný, pak přidat jablečný ocet a citronovou šťávu. Zpracujte směs a nalijte ji do rozprašovací lahve. Měli byste aplikovat takové mléko na tmavé skvrny každou noc před spaním.

   šťáva z cibule a česneku

   cibuli a česneku, a to jak z těchto produktů mají adstringentní vlastnosti a dělají nádherné antiseptika, antibiotika, antioxidanty, které mohou zlepšit zdraví pokožku a pomáhají odstranit skvrny, jako je melasma. Ingredience

    • 4 stroužky česneku 1 cibule

    Příprava Chop cibuli a česnek a vymačkejte šťávu z nich, nebude nás potřebovat. Smíchejte vytvořenou cibuli a česnek spolu, abyste vytvořili krém a aplikujte na postižené oblasti pokožky. Nechte tuto masku po dobu 10 minut. Po nějaké době opláchněte teplou vodou. Udělejte to dvakrát týdně. Cibule a česnek snižují tvorbu melaninu a osvětlují tmavou pigmentaci.

    maska ​​s citronem a petrželkou

    citronem a petrželkou - dva produkty, které jsou nejlepší přátelé vaši pokožku, protože oba tón a hluboce čistí pokožku, odstraňování různých nečistot. Pokud chcete snížit tmavé skvrny a jiné skvrny, neváhejte důrazně doporučujeme použít tuto masku s citronem a petrželkou. Ingredience

     • 1 svazek petržel šťáva z 1 citronu

     Method Mix obě složky v mixéru za vzniku pasty. Aplikujte masku na postižené oblasti pokožky a nechte ji 20 minut, poté opláchněte teplou vodou. Doporučujeme, abyste aplikovat masku pouze v noci, protože kyselina citronová v citrónové šťávy může poškodit vaše nedostatky, pokud jsou vystaveny slunečnímu záření. Sluneční paprsky stimulují tvorbu melaninu a zvyšují pravděpodobnost melanodermie.

     Maska mrkve a syrové vejce

     Mrkva jsou velmi bohaté na antioxidanty a další živiny, které jsou potřebné pro zdravou pleť. Tato maska, která kombinuje příznivé vlastnosti mrkve a vajec, zjemňuje pigmentové skvrny a umožňuje pokožce lesknout krásu a zdraví.

     Ingredience

     • 1 mrkvový
     • 2 vejce

     Metoda přípravy

     Je třeba roštu mrkev. Pak přidejte ji a dvě vejce do mixéru. Aplikujte směs na tmavé skvrny na tváři a nechte tuto masku po dobu 30 minut. Pak opláchněte teplou vodou. Doporučujeme to třikrát týdně, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

     léčba s křenem a křenem mléka

     tendenci odbarvit kůži, a proto mohou pomoci odstranit tmavé skvrny na kůži, zvláště melasma. Míchat křen s mlékem, abyste zvýšili výsledky. Je to mocný nástroj pro změkčení a hluboké čištění pokožky.

     • Složení 1 lžíce křenu
     • ¼ šálku teplého mléka

     Method Mix obě složky v mixéru za vzniku krémové směsi a pak aplikovat na ploše, kde byly skvrny. Nechte tuto masku po dobu 20 minut, poté opláchněte teplou vodou. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, ošetřete ji třikrát týdně po dobu dvou měsíců.

     Jedním z nejjednodušších prostředků k potlačení pigmentace na pokožce je čerstvá okurka. Můžete rošt a použít šťavnaté okurky na kůži. V létě se tento postup může opakovat 2-3 krát denně.

     Existuje mnoho kosmetických přípravků pro boj s pigmentovými skvrnami. Můžete použít to, co se vám líbí nejlépe. Mějte na paměti, že předtím, než se můžete zabývat pigmentací, měli byste se pokusit najít a odstranit příčinu jejího vzhledu. Pak se vaše pokožka rychle stane zdravou a bude vždy udržovat krásný a čerstvý odstín.


     Přirozenou cestou, aby se omezila zámky

     Přirozenou cestou, aby se omezila zámky

     Zdraví Zkrocení zámků je jedním z nejčastějších estetických problémů pro všechny věkové skupiny. V důsledku kombinace kuchařů a statické elektřiny vlasy umírají a vymizí z kontroly. I když to není ve skutečnosti známkou zdravotních problémů a není k obavám, ale určitě to může být nepříjemné, když se jen snaží uzavřít vlasy.

     (Krása)

     8 Tajemství make-upu skrýt povislá víčka

     8 Tajemství make-upu skrýt povislá víčka

     Health víčka začínají vadnout kvůli ztrátě pružnosti a pevnosti pokožky v průběhu let. Ačkoli je to zcela přirozené a kvůli genetice, ženy, které mají tento problém, hledají různé způsoby, jak je překonat, protože mrtvé těla jsou považovány za neetické. V současné době existuje několik chirurgických postupů, které je mohou upravit , zvláště pokud se dobře projevují.

     (Krása)