6 Způsobů, jak opravit život, když se cítíte zlomené


6 Způsobů, jak opravit život, když se cítíte zlomené

Život není snadná věc. Dokonce i v případě, že je vše v pořádku, můžete mít období, kdy máte pocit, že jste se jen rozpadli.

Nejdůležitější je nedovolit, aby se pesimismus stala normou. Je přirozené a dokonce užitečné cítit smutek, zlost nebo depresi. Nicméně je nepřirozené zůstat v tomto stavu.

V tomto článku chceme nabídnout několik způsobů, jak se vyrovnat s takovými období a pokračovat v pohybu. Uvidíte, že pro to nepotřebujete znát magický vzorec, ale spíše je to jen trochu změnit postoj k věcem. 1. být štědří

Pravděpodobně již víte, že když útočíte zoufalství a beznaděj, myšlenky jsou zaměřeny na to, co chybí a co ne. A přesto je velkorysost to je sprcha pro duši.

Místo toho, aby přemýšleli o nedostatku času, peněz nebo problémů doma, najít způsob, jak pomoci někomu jinému .Můžete například dát někomu něco zcela neznámého. To nutně nemusí být spousta peněz. Ve skutečnosti to vůbec není o nich. Možná narazíte na babičku, která nese těžké tašky nebo tašky z obchodu a nemůže přejít přes ulici. Pomoc!

Když jste laskaví k ostatním, uvidíte

, že i když se teď zdá, že život je plný problémů, můžete vždy udělat pro svého souseda něco. Dobré skutky vám poskytnou nezapomenutelné pocity.

2. sedět a dívat se lidé

Jedním z největších problémů, které vzniká, když máte pocit, rozbité, je to, že začnete

ponořit do sebe, myslí jen o své vlastní zkušenosti a problémy . Příště, když to budete chtít, jděte do parku nebo kavárny, přes kterou chodí mnoho lidí.Posaďte se a pozorujte je. Nezapomeňte však, že je jen

sledovat, ne jen sledovat . Jinými slovy, věnujte chvíli, aby se na někoho podíval a představte si, jak mohl být. Podívejte se na tvář této osoby a představte si, jak žije.Prostřednictvím tohoto cvičení se naučíte, jak žít a pamatovat, jak se děti usmívají a dělají je šťastnými. Uvidíte také lidi, kteří vypadají smutně nebo naštvaně, nebo dokonce mohou být svědky nepříjemné situace, kterou nelze změnit.

Nemusíte se pokoušet mluvit s někým nebo se pokusit vyřešit jeho problémy. Totocvičení zaměřené pouze na sledování vám pomůže lépe pochopit vaše hranice, ale také identifikovat výhody. 3. Jít domů a relaxovat

Cítíte se rozbité a nešťastné kvůli nadměrnému pracovnímu tlaku? Nebo snad vztah nezmizí a vy se hádáte se svým partnerem? Nebo problém vznikl v rodinném kruhu? Pokud ano, rozlišujte situaci

. Není to let. Je to jen příležitostpřidělit trochu času na to, že žít sám a převzít kontrolu nad vaší náladou

. Čím déle jste v jednom z výše uvedených situací, tím větší je pravděpodobnost, že osoba, se kterou máte konflikt neúmyslně něco říct taky. Jděte domů, připravte si velkou šálek lahodného čaje nebo kávy, napněte, nebo se dokonce okoupejte s bublinkami. Později budete moci analyzovat, co se stalo, a uvidíte skutečnou situaci. A teď stačí jen dát vše, aby se ochladilo.Příští den uvidíte, že

všechno není tak negativní a vy budete moci rozhodovat co nejlépe. 4. Milujte sebeCítíte se zlomené prostřednictvím vztahů, které vám nepřinášejí nic dobrého? Zdá se, že najednou se tví přátelé rozhodli, že pro ně nejste dost dobří? Všechno je v pořádku. Nakonec

prostě musíte milovat sebe. Najděte trochu času neustále pracovat na lásce pro sebe.

pokusit se vyvinout užitečné návyky jsou:

udržet vděčnost deník, kde denní záznam jednu nebo dvě věci, které vás zvláštní a důvody milovat sami sebe;

každý týden najít čas zůstat stejný, jít do masáže nebo udělat hobby, které se vám líbí

  • ; každou noc před spaním, podívejte se do zrcadla a řekněte tři magická slova:
  • "Miluji tě". Kvůli nedostatečné lásce k sobě, můžete tolerovat situace a podmínky, které způsobují bolesti.Nedovolte, aby se to stalo.
  • S jistotou si přečtěte článek "Nízká sebeúcta: když se stanete nepřítelem" 5. Vlastní rozvoj

Občas existují situace, kdy se cítíte zlomené, protože nevíte, jak se vyrovnat s životními problémy. Například, vždy zůstáváte v dluzích na konci měsíce, bez ohledu na to, jak moc pracujete, nebo nedostáváte zvýšení v práci. V takových situacích je důležité pochopit, zda problém skutečně souvisí s vašimi emocemi a dovednostmi.

Nedělej si chybu tím, že si myslíte, že víte všechno na světě.

Místo toho, najít způsob, jak rozvíjet dovednosti, které vám chybí.

Odpověď bude záviset na tom, co potřebujete:

Vezměte soukromou lekci ve finančním řízení, pokud nevíte, jak spravovat peníze; nebo několik tříd na

zvládnout dovednosti, které vám pomohou pokročit v kariéře;

psychologická léčba

  • identifikovat a řešit emocionální problémy
  • , skrze které budete i nadále v toxickém vztahu. Pamatujte, že neexistuje žádné magické řešení aněkdy potřebujete přestávku a naučit se něco nového.
  • Jakmile to uděláte, bude snadnější pohyb vpřed. 6. InspireNajděte si místo v bytě, kde je soustředěna pozitivní energie.

Jen se začněte cítit zlomené a ztratíte směr, pokud nenajdete čas být vděčný a inspirativní. Chceš jet do Asie? Vydělat peníze doma vašich snů? Pokud se nemůžete správně zaměřit na své cíle, určitě se ztratíte tím, že se pokusíte dosáhnout požadovaného cíle. Přijmout blog nebo najít ve svém pokoji místo lpět

fotografie, citace a vše ostatní, co vám připomene, pro kterou pracují.

Kvůli tomu, když máte pocit, jako byste se nedokázali vyrovnat se životem, můžete jít tam, abyste zjednodušili své nápady, plány a akce.


Odstranění příznaků plantární fasciitis

Odstranění příznaků plantární fasciitis

Zajímavá fakta Vaše nohy jsou pokryté silnou vrstvou kůže a svalů, který je chrání od prstů až k patě; je ploska nohy, která je hlavním ochrana pro vaše nohy před dopadem chůze, jogging nebo běh téměř normální s jinou fyzickou aktivitou, která zahrnuje opakovaný kontakt s pevným povrchem nohy. V tomto případě jsou záněty a deformace častými příznaky a to se nazývá plantární fasciitida.

(Zajímavosti)

Správná strava pro lidi s refluxním onemocněním

Správná strava pro lidi s refluxním onemocněním

Gastroezofageální refluxní choroba ohrožuje mnoho lidí při jídle. Ezofag je orgán, který je obklopen jiným svalstvem, které je vždy uzavřené a umožňuje jídlo vstoupit do jícnu po jeho otevření. Zabraňuje "zvedání" žaludeční šťávy nebo, jinými slovy, refluxu. V tomto článku si přečtete o správné výživě pro osoby s refluxním onemocněním.

(Zajímavosti)