6 Situací, kdy není nutné mít sex


6 Situací, kdy není nutné mít sex

Kromě toho, že sex snižuje stres, pomáhá spalovat kalorie,

také vás přiblíží k partnerovi a poskytuje vám více zábavy. Je vědecky dokázáno, že sex velmi usnadňuje obnovu duševního a fyzického zdraví.

Ale existují období, kdy byste neměli mít důvěrné vztahy a bez ohledu na to, jak moc to chcete, musíte se naučit řídit své touhy a naučit se říkat ne.

V životě, situace vznikají, když sex není zájem,

proto, že to může být škodlivé pro zdraví . Nezapojujte se do důvěrných vztahů v následujících situacích:1. Pocit bolesti

Bolest během sexu se nazývá dyspareunie.

Může být spojena s organickými příčinami, například bakteriální infekce, trauma vnějších genitálií, endometrióza.

Bolest může způsobit

fyziologickéfaktory, například zranění, nechráněný pohlavní styk, problémy s relací a sexuální problémy.Muži mohou také pocítit bolest během pohlavního styku,

ale méně často než ženy. Hlavní příčiny jsou infekce, ≥ genitální praskliny,

které mohou být následkem pohlavně přenosných chorob.Bez ohledu na důvod, stojí za to navštívit odborníka a konzultovat s ním. Proto, než začnete sexuální vztah s partnerem, jděte na lékařskou recenzi. Nechte jej vyhodnotit a navrhněte, jak ho vyřešit.

Pamatujte,

sex je hra, a proto by obě strany měly mít stejnou radost.

2. Sex během menstruace Existuje mnoho pochybností o tomto problému. Ale odpověď je jednoduchá: jestliže jsou oba partneři zdraví, neexistují žádné kontraindikace pro tento druh sexu, zejména v monogamních vztazích.

Někteří cítí potíže, pokud jde o krev, ale stojí za to mluvit s partnerem a být v této situaci upřímný.

Pokud nemáte pravidelného partnera, nechodte do nechráněného sexu, protože je to nejjednodušší způsob, jak užít infekci, která se přenáší přes krevní oběh.

3. Infekce močových cest

U žen trpících infekcí močových cest je obtížné mít sex, ale pokud mají tyto pohlavní styky, není to uspokojivé. Vzhledem k tomu, že vagina je blízko uretry (jsou odděleny pouze svaly),

sexuální akt skutečně dráždí močovou trubici

.

K tomu dochází nejdříve a nejdůležitější, když se sex nestává něžně a rychle. Takový pohlavní styk může způsobit prasknutí močové trubice.Nedoporučuje se užívat sex během léčby (v průměru trvá tři dny, takže není těžké ji udržet).4. Sex se sníženou imunitou

Každý, kdo má sníženou imunitu, je v

vysoce rizikové skupiny

infikované infekčními nemocemi, stejně jako sexuálně přenosné nemoci . Hlavní příčiny nízké imunity:použití kortikosteroidů těhotenství

HIV

  • Není třeba mít sexuální styk s nespolehlivými partnery a vždy používat kondomy.
  • Pro jiné, méně závažné nemoci, jako je chřipka nebo horúčka dengue, není také nutné zapojit se do sexuálního styku,
  • fyzická aktivita zabraňuje zotavení

.

Navíc neochota mít důvěrný vztah v morbidním stavu je důvodem k opuštění sexuálního styku. 5. Hrozba potratTo je stále zakázané téma pro mnoho manželských párů. Během třetího trimestru, kdy se břicho výrazně zvýšilo, se některé páry bojí mít sex, nepoškodit dítě nebo předčasně zlomit amniotický vak.

Je důležité si uvědomit, že

penetrace

během sexuálního styku nemůže poškodit dítě. Hormonální změny mohou zvýšit sexuální touhu, která v tomto okamžiku ještě zvýší vazbu mezi manželi. Pamatujte si, že existuje mnoho póz, které jsou doporučovány během těhotenství.Shrňme,ale když existuje potřeba potratu, sex nemůže být proveden.

Je také vhodné vyhnout se pózám, kde váha padá na žaludek.

6. Nedostatek základní osobní hygieny Mnoho rozhovorů se týká osobní hygieny a zároveň mnoho lidí nedodržuje pravidla. Je nemožné mít pohlavní styk, pokud intimní orgány nejsou čisté. Občas sexuální styk může vést k vážným virům v těle. Bez správné hygieny

pot a sekrece mohou vést k infekci infekčními nemocemi.

Existují mikroorganismy, které žijí na těle jedné osoby, ale jsou škodlivé pro jiné. Tato výměna může způsobit problémy. Používejte kondomy, abyste snížili riziko.

Není nutné umýt okamžitě po pohlavním styku.Jen se ujistěte, že jste se postarali o základní hygienu.

Je-li to možné, nebo pokud si přejete, sprchujte se svým partnerem, abyste předešli riziku.

Poznamenejte si situaci, kdy je sex nežádoucí V některých situacích přemýšlejte o tom, zda je sex možný a nebude vytvářet žádné problémy. Pokud se setkáte s některou z těchto situací, doporučujeme, abyste zůstali mimo intimní intimitu a počkat.

Věřte svému lékaři a partnerovi.


4 Věci, které nás naučili naše vnoučata

4 Věci, které nás naučili naše vnoučata

Vnoučata nás denně učí mnoho různých věcí. Ve skutečnosti dokonce pomáhají objevovat ty aspekty sebe sama, které jste ani dříve nevěděli. Ačkoli je pravda, že rodičovství mění život, dárek být babičkou nebo dědečkem dává člověku jiný úžasný projev štěstí. Existuje mnoho mladých prarodičů a tam jsou ti, kteří ještě nečekali na vnoučata, protože jejich děti všechny čekaly na dobrý čas.

(Sex a vztahy)

Můžete ztratit zrak, ale nespadat do pesimismu

Můžete ztratit zrak, ale nespadat do pesimismu

Existuje člověk, který se nikdy necítil rozrušený a chtivý? Je to úplně normální, můžete dokonce říct, že téměř vždy ohrožujeme . Nicméně, nedostatek lovu se liší od pesimistického postoje k životu. Pesimismus je velmi impozantní lidé a někdy opravdu komplikuje život. Nejhorší je, že si nejsme vždy vědomi nebezpečí, dokud nebude pozdě.

(Sex a vztahy)