6 Tajemství potravin mít perfektní pleť


6 Tajemství potravin mít perfektní pleť

zdraví Chcete-li mít dokonalou pleť, ale nevím, jak toho dosáhnout? V tomto článku se podíváme na některé z tajemství energie pro dokonalou pleť, které vám mohou pomoci, bez ohledu na to, jaký typ pleti máte.

1. Jak se zbavit tmavých skvrn a mít dokonalou pleť

tmavé skvrny na kůži, také známý jako hyperpigmentace, může být způsobeno nedostatkem vitamínů (zejména B12).

Spotřeba potravin bohatých na tento vitamin bude velkou pomocí.

Jak se zbavit tmavé skvrny potřebné vitaminy C a E a antioxidanty obsažené v extraktu kyseliny alginové a hrozny. Tyto látky se také vyskytují u citrusů, jahod, kiwi, granátového jablka a rajčat.

Nestrácejte příliš mnoho času na slunci, nebo se zvýší pigmentace. Chcete-li chránit pokožku, máte jíst potraviny s vysokým obsahem antioxidantů. Přidejte

produkty, jako jsou tyto, aby vaše strava: Bobule

 • grapefruit ananas švestky
 • zelí špenát Millet

Mastná pleť 2. Pokud budete jíst potraviny s vysokým glykemickým indexem, všimnete si mnohem více ropy, který je vylučován.

Vaše pokožka produkuje více oleje, než je třeba zvlhčit, což způsobuje nežádoucí lesk.

Kosmetické výrobky mohou skrýt lesk na chvíli. Nicméně, nejsou plně chránit a netrvají dlouho. Nejlepší možností je držet dietu s vysokým obsahem vitamínu A. Tento vitamín pomůže snížit extrakci oleje tak, aby měl perfektní pokožku.

Doporučujeme přidat tyto potraviny do svého jídelníčku:

 • Apricot Mango Mrkev
 • Špenát Žloutky

Měli byste také snížit spotřebu potravin s vysokým obsahem glukózy.

Jezte méně bílého chleba a pečení, brambory a těstoviny, a velmi rychle se rozloučíte s kožními problémy.

3. Akné

Pokud máte akné, pak můžete jíst mnoho produktů s vysokou glykémie.

Zvýšená aktivita v tukové žlázy, póry uzavřeny a to je místo, kde se bakterie začnou množit a začnou zánět. Nicméně, ne všichni lidé s akné mají mastnou pleť.

Pokud se chcete zbavit akné, musítezačít měnit to, co jíte. Nezapomeňte odstranit potraviny bohaté na polynenasycené tuky, které skutečně snižují zánět.

Přidat tyto potraviny do svého jídelníčku: ovoce

 • zelenina Ořechy

 • lněná semínka Lněný olej
 • řasy korýši a ryby

4. Suchá kůže Suchá kůže je také nedostatek znamení vitamínu E a žádný cholesterol. Je to tajný zdroj energie pro dokonalou pleť, které mohou být užitečné.

patrné zejména absence cholesterolu v vegetariány, protože většina cholesterolu, které jíme pochází z masa a ryb.

K léčbě suché kůže, měli byste přidána do stravy s mononenasycené tuky produkty.

jsou absorbovány lépe, když jedí společně s dalšími produkty, jako jsou:

 • Luštěniny Řasy
 • Vejce sojová omáčka
 • Avocado oříšky a jiné ořechy

Pokud jde o pravidelně jíst ryby odrůdy, jako je tuňák, losos , pstruhy a makrely. 5.

Vrásky Vrásky může dojít z mnoha důvodů, jedním z nich spotřebu příliš mnoho alkoholu.

Důvodem je, že alkohol způsobuje dehydrataci. Cukr může také způsobit předčasné stárnutí pokožky, jako glukóza snižuje pružnost pokožky. Antioxidanty

bude velkým přínosem mít dokonalou pleť. Mají sílu omlazovat pokožku. Například, spotřební výrobky, jako sóji každý den může mít dobré výsledky. 6.

pytle pod očima tmavé kruhy pod očima - není jen známkou toho, že nemají dostatek spánku. Mohou také ukazují potravinové nesnášenlivosti nebo alergii.

První věc, kterou udělat - je to zjistit, zda jste alergičtí, které nemáte. Testování je nejlepší způsob, jak to udělat. Vynikající odstranit nejběžnější viníky: Mléčné výrobky

 • pečení brambory opečené instantní káva
 • polévky Umělá sladidla
 • Pokud se ukáže, že nemáte žádné alergie, vaše tmavé tašky

může být způsobené dehydratací. Pokud ano, pít více vody a nepijí tolik kávy. Snažte se jíst více červené maso, tuňák, vaječný žloutek a proso, všechny potraviny, které jsou s vysokým obsahem železa. Důvodem je, že

anémie může být další důvod, proč pytle pod očima. 5 bylinky a koření k posílení růstu vlasů

V přesličky hodně křemíku, která posiluje vlasy a zvyšuje jeho ochranu proti škodlivým činitelům. Kromě toho, že umožňuje větší flexibilitu a zabraňuje poškození a poskytuje lepší růst vlasů. Informace o dalších bylin a koření v tomto článku.


Jak zabránit jednoduchým a napodobujícím vráskám?

Jak zabránit jednoduchým a napodobujícím vráskám?

Kůže na rtech je velmi citlivá (stejně jako kolem očí). Proto se tam objevují jednoduché a napodobující vrásky častěji než v žádné jiné oblasti obličeje. Přečtěte si a naučte se, jak jim zabránit, aby se objevili . Mimické vrásky kolem rtů, proč, kde, jak Pokud se objeví vrásky na rtech, často nazývaných „čárový kód“.

(Krása)

Přírodní maska ​​pro růst vlasů zrychlení

Přírodní maska ​​pro růst vlasů zrychlení

Každý den, naše vlasy jsou vystaveny různým nepříznivým vnějším faktorům, které nejen zpomaluje svůj růst , ale často vedou k vypadávání vlasů. vypadávání vlasů - je tak časté a nepříjemný problém, že pracovníci jsou kosmetickém průmyslu prostředky k jeho řešení po mnoho desetiletí. Během této doby vytvořil mnoho kondicionéry, šampony a jiné prostředky vlasové kosmetiky, které jsou zastaveny nejen jejich ztráty, ale také urychlit růst vlasů a zase to atraktivní.

(Krása)