6 Důvodů jíst rozinky ráno


6 Důvodů jíst rozinky ráno

Rozinky nejen pomáhají při zácpě, mají mnohem více vlastností. Věřte tomu nebo ne, ale tento malý dárek přírody je skutečným pokladem zdraví.

Sušené ovoce, jako jsou sušené fíky nebo data, procházejí mírným sušením, během kterého snižují obsah vody a zůstávají nejvýkonnějšími živinami.

i tmavé tóny rozinek moře energie a vysokou úroveň antioxidantů, obsažené v těchto nádherných sladkosti.

Pokud je budete jíst v určitém měřítku, obzvláště v prvních hodinách dne, je pro tělo nesmírně přínosné.

Přečtěte si více o 6 důvodů, proč přidávání rozinek na snídani.

1. Rozinky redukují hypertenzi

Rozinky pomáhají snížit krevní tlak a udržovat zdraví srdce.

Je třeba okamžitě poznamenat, že obsahují glukózu. To je důvod, proč, aby se maximalizovaly výhody rozinky, je třeba jíst je pravidelně, ale v rozsahu.

Například pokud jíte hrst (asi 25 g) rozinky denně, budete těžit z vysokých hladin draslíku, což výrazně snižuje krevní tlak.

Totéž platí pro celulózu, která je také přítomna v tomto sušeném ovoci. Podporuje biochemické procesy krevních cév a současně snižuje tuhost.

Pokud uděláte rozinky obvykle doplňovat snídani, můžete začít den s vědomím, že dělá něco dobrého pro zdraví kardiovaskulárního systému.

dozvědět o 9 živiny pomoci žít až 90 se silnou a zdravou srdeční

2. V elektrárny rozinkami spoustou energie, pomáhají překonat chudokrevnost

rozinek obsahuje velké množství železa, které mohou pomoci při léčbě anémie.

Jsou také bohaté na komplexní vitamíny B potřebné pro tvorbu nové krve.

Vysoký obsah mědi v rozinkách také přispívá k tvorbě červených krvinek. Na druhé straně nezapomeňte, že dobrá snídaně by měla tělu dát spoustu energie. Rozinky

velmi bohaté na sacharidy, a je ideální způsob, jak se vyhnout obvyklé ranní pocit, jako by se nic moc dělat nic. 3. Pomáhají vyčistit tělo

Zajímavý způsob, jak využít všech přírodních výhod rozinky -

Namočte je přes noc, a pak se pít vodu, která zůstává . To je skvělý recept na zlepšení játra a ledviny.I když tělo má své vlastní přírodní čistící mechanismy, které jim mohou pomoci s použitím nástrojů, které optimalizují

játra a ledviny. Vyzkoušet rodzynkovu vodu a budete jistě všimnete rozdílu.

vždy číst: 7 produktů pro boj proti zánět jater a slinivky břišní 4. Rozinky

léčbě zácpy Když budete jíst rozinky v těle je poněkud překvapující: bobtnají v důsledku obsahu nerozpustné vlákniny.

Tento přirozený proces pomáhá střeva a čistí svou stoličku a si myslí, že to může snadno dostat ven. Navíc, pokud máte průjem, rozpustná vláknina absorbuje tekutiny, a tak postupně vyřešit tento problém, přestanete cítit slabí a získat nabité živiny.

5. To je nejlepší způsob, jak pečovat o zdraví kostí

rána budete mít rádi, že

rozinky, stejně jako sušené fíky, bohaté na vápník. Pokud přidáte hrst rozinek v jogurtu, poté kost zajistí potřebnou dávku vápníku.

To sušené ovoce je jedním z nejlepších zdrojů bor, selen, který je třeba v každém jídelníčku. Bór je důležitý pro správnou tvorbu kostí

a udržení jejich zdraví, přídavek podporuje vstřebávání vápníku. Na druhou stranu, jak již bylo zmíněno, rozinky také obsahují velké množství draslíku. Draslík

- je dalším důležitým živina, která pomáhá bojovat

osteoporóze a degeneraci kloubů spojené s věkem. 6. Raisin pomáhají udržovat zásaditost těla

Jestliže tělo kyselost, že často ovlivňuje vzhled, včetně které mají kožní problémy, jako je akné.

Vnitřní systémy jsou také ovlivněny, způsobena nerovnováhou pH.

Artritida se objeví častěji, protože riziko vzniku ledvinových kamenů nebo zvýšitcholesterolu.Pokud začnete jíst hrst rozinek k snídani, pak si svou dávku draslíku a hořčíku.

Tyto dva minerály pomáhají zvýšit zásaditost těla. Mohou také neutralizovat kyselost

, která ohrožuje zdraví. No, teď řekněte nám, ...

již rozhodl, že napříště nutně zvýšila svou snídani?


Nebezpečí stresu je vyšší u žen ve věku od 50 let

Nebezpečí stresu je vyšší u žen ve věku od 50 let

Zajímavé fakty Ačkoliv stres je nebezpečný faktor pro obě pohlaví, nedávný výzkum naznačuje, že pro některé lidi před nebezpečím větším stresu. Stojí za to věnovat pozornost. Ženy mladší 50 let mají zvýšené riziko koronárních onemocnění srdce spojené se stresem. To je důležitý fakt, protože obvykle sdružujeme srdeční záchvaty nebo srdeční problémy se staršími.

(Zajímavosti)

Neznámé 15 způsobů, jak použít balzám na rty

Neznámé 15 způsobů, jak použít balzám na rty

Zajímavých faktů Tento balzám vynalezl chrání citlivou pokožku rtů před škodlivými faktory životního prostředí. Pomáhá pokožce udržet si přirozenou vlhkost, snižuje množství mrtvých buněk a vytváří ochrannou bariéru proti volným radikálům a destruktivní expozici slunce. Balzám má však mnohem více způsobů, než jak používat ochranu očí.

(Zajímavosti)