6 Potraviny, které vyvolávají celulitidy


6 Potraviny, které vyvolávají celulitidy

Zdraví Jak se zbavit celulitidy, musíte se držet vyváženou stravu, pít vodu, cvičení, použijte proti celulitidě krémy, atd

lze vyjmenovat dlouhé časové možnosti, ale nejlepší v této situaci je zjistit, jaký druh produktu přispívá ke vzniku celulitidya včas, aby se zabránilo to.

Pak řekneme, jaké produkty jsou lépe vyloučeny ze stravy, aby se zabránilo výskytu celulitidy, nebo alespoň snížit svou expozici.

Bílý cukr Bílý cukr neposkytuje tělu živiny, a mnozí odborníci na výživu říkají téměř jed.Je známo, že obsahuje „prázdné kalorie“, které vyvolávají vznik celulitidy a vedou k obezitě. Je to jeden z rizikových faktorů diabetu typu II, což může vést ke vzniku zubního kazu.

Bílý cukr zvyšuje kyselost krve a odvádí tělo minerály, jako je vápník, takže zuby a kosti slabší.

Upozorňujeme několik zdravé náhražky bílý cukr:

  • Hnědý cukr
  • Honey sacharóza
  • javorový sirup
  • šťávu z agáve
  • granulí zrn (rýže, ječmen, apod)
  • sirupy s ovocem (jablka, hrušky)

kuchyně ( čištěná) sůl sůl

lépe vyloučeny ze stravy, protože se čistí soli, která se z důvodu obsahu chloridu sodného může způsobit retenci tekutin a špatný krevní oběh. Kromě toho může přispět ke vzniku celulitidy.Zatím zdravější použít mořskou sůl nebo himálajský, která je bohatá na minerály a stopové prvky, které jsou nezbytné pro tělo.

Další alternativu, která nejen zabraňuje zadržování tekutin v těle a pomáhá přivést ji k nadměrným množstvím je využití mořské vody v průběhu vaření. To je možné zakoupit v lékárně nebo v obchodu s potravinami, a dokonce v některých supermarketech. Může být použit při vaření kaše, polévky nebo dokonce těstoviny nebo rýže.

Smažená jídla Smažená jídla obsahují velké množství tuku a většinou tuk je nízká kvalita. Pokaždé, když velká teplota vaření tuk, které produkují toxické látky, které tělo se snaží dále hromadit od životně důležitých orgánů, aby se předešlo jakémukoliv riziku. Proto doporučujeme použít pro pražení, vaření, pečení vaření s konvexním dnem.

Alkoholické nápoje

Alkoholické nápoje nejsou přímou příčinou celulitidy, ale zúží krevní cévy, což situaci ještě zhoršuje. Oni, jako cukr, obsahují "prázdné kalorie", které vedou k nárůstu tělesné hmotnosti a neposkytují živiny tělu. Během metabolismu se mění na cukr. Kromě toho alkohol způsobuje retenci tekutin a zvyšuje tukové usazeniny v určitých oblastech těla (na boky, ruce, břicho a hýždě). Nabízíme alternativu k alkoholu, například přírodní šťávy nebo tinktury, a pokud se vám nelíbí, použijte běžnou vodu.

Rostlinné potraviny

Bílá jídla jídla je obtížné strávit a způsobuje hromadění toxických látek v těle, které mohou způsobit celulitidu, tělesné vady atd.. Kromě toho tyto výrobky způsobují upnutí. Proto doporučujeme zabránit použití bílého chleba a mouky a místo toho používat celá zrna: rýže, makarony a podobně. Pokud vaříte pokrmy doma, můžete použít mouku z celých zrn.

Na druhou stranu, i když vaše tělo vnímá sacharidy jako celek, není nutné denní spotřebu konzumovat. Dávají moc energii a pokud tělo nepotřebuje, bude uloženo jako tuk. Nejlepší je používat každý den vyvážené části celých zrn, ovoce, zeleniny a bílkovin (živočišné a / nebo rostlinné zdroje).

„Fast Food“

Obecně platí, že fast food (pečivo, hranolky, sendviče, umělá ochucovadla, jídlo přehnaný, atd.) Je nejhorší produkt, který vede ke vzniku celulitidy. Vysoký obsah bílé mouky, cukru, čištěné soli, tuků má negativní vliv na zdraví.

Bylo prokázáno, že tyto potraviny zvyšují riziko onemocnění koronární arterie. Při zvládnutí takových komponent, tělo ztrácí nejen potřebné množství živin, ale také je pošle přímo do „zásoby“, který jehromadění tuku, který způsobuje celulitidu.

Toto jídlo způsobuje pocit stálého hladování. Chcete-li být splněny, potřebují jíst velké množství jídla, ale vzhledem k nadměrnému obsahu cukru, soli a umělých pochutiny jsou návykové a nakonec budete rozvíjet stálý pocit hladu. Obvykle to vede k obezitě a podporuje vzhled celulitidy.


6 Způsoby, jak udržet mládež krk

6 Způsoby, jak udržet mládež krk

Zdraví Lidé často zapomenout na jejich krku a hrudníku, pokud jde o péči o pleť. Ale pravdou je, že si zaslouží pozornost stejně jako vaše tvář. Nakonec budete chtít mladé krk uchovat po mnoho let. A prevence by měla začínat nyní. Nejpozoruhodnější věk je na těchto částech těla, stejně jako ve vašich rukou, protože jsou ovlivněny genetickými faktory a roky, ve kterých jste žili.

(Krása)

5 Jednoduché techniky, aby vaše tvář vypadat štíhlejší

5 Jednoduché techniky, aby vaše tvář vypadat štíhlejší

Beauty Make-vypadající obličej tenčí a stylový - je dostupnost správných nástrojů, make-up a pomocí několika jednoduchých triků make-upu. Nemusíte být mistr líčení nebo strávit nespočet hodin pro použití make-up snížit své tváře nebo dosáhnout dramatický vliv vrstevnice obličeje. Vše, co potřebujete, je dobrý prášek s vynikající účinností, dobrý základ, ruměnec, oční linky a make-up štětce.

(Krása)