6 Důvodů, proč se nemůžete zbavit žaludečního tuku


6 Důvodů, proč se nemůžete zbavit žaludečního tuku

Možná máte otázku: co dělat, abyste se zbavili tohoto otravného tuku na žaludku jednou a navždy? Pravděpodobně jste vyzkoušeli všechno, co by mohlo zachránit názor, sedět na desítkách diet, cvičit na modřinách a vyčerpání, pít litry vody ... a navzdory všemu, byl pas ponechán, což bylo.

Jaký je důvod? Proč, navzdory všem mimořádným úsilím, nemůžete se rozloučit s tukem na žaludku? V tomto článku vysvětlíme příčiny tohoto problému a poskytneme několik tipů, které vám pomohou uspět při řešení dalších centimetrů.

1. Pokoušíte se zcela eliminovat tuky z stravy

Pokud jde o ztrátu váhy, možná si myslíte, že je na čase, abyste si důkladně kontrolovali stravu a zcela se zbavili pokušení jíst něco mastného. Myslíš si, že bys to měl udělat? Můžete ztratit váhu, pokud vyloučíte ze stravy každý produkt, který obsahuje alespoň trochu tuku? Ne Mýlíte se a pak vysvětlíme, proč.

  • Některé tuky jsou užitečné a dokonce nezbytné pro normální fungování těla, například mononenasycené mastné kyseliny.
  • Obvykle se však vše sníží na skutečnost, že lidé jednoduše nahradí tuky sacharidy a v důsledku toho jim nepomáhá zbavit se břišního tuku.
  • Chcete-li snížit tělesnou hmotnost, budete stále potřebovat vyvážené množství mastných kyselin nebo takzvaných "zdravých tuků", které obsahují například avokádo, olivový olej a ořechy. Jezte je každý den a pomůže vám zhubnout, kromě toho, že jsou velmi zdravé!

2. Vaše myšlenky a zkušenosti

Jak se cítíte, když sedíte na dietě? Odpovězte upřímně! Obvykle se spektrum pocitů liší od vzrušení až po část. Jste ve stavu emočních zážitků, když touha zlepšit fyzickou podobu a vzhled je protkána obvyklým každodenním stresem. Proto začnete porušit dietu a někdy dokonce chybět jídla. Přinejmenším jste pravděpodobně zapomněli radovat se svými maličkými věcmi, které máte rádi.

Ve výzkumné studii na University of Rhône v Chicagu vědci zjistili, že ženy, které jsou neustále smutné a depresivní, mají mnohem více břišní tuk než ti, kteří jsou spokojeni se svým životem. Proto pamatujte: emoční stav je stejně důležitý jako to, co jíte

.3. Nekontrolovali jste v poslední době hladinu hořčíku?

Máme mnoho více než jednou mluvený na tomto blogu o významu hořčíku, ale věděli jste, že tento minerál hraje důležitou roli při hubnutí?

Hořčík pomáhá vyrovnat hladinu cukru a inzulínu v krvi.

  • Jak asi víte, hořčík se nachází v produktech, jako jsou mandle, ořechy, zelenina a zrna. Pokud chcete, můžete si je koupit ve formě doplňků, které jsou prodávány v lékárně.
  • 4. pijete dietní sýtené nápoje?

Do této pasti spadá spousta lidí. Když si sednete na dietu, místo toho, abyste odstranili veškeré sýtené nápoje z diet, přepněte na "dietní". Ale víte, že pouze zvyšují množství břišního tuku, které jste se snažili tak dlouho zbavit?

Poznámka: Pokud se snažíte zhubnout a pasu vytonchyty, přestat pít, limonády a nikdy vybrat dietní verze.

Budou jen zvyšovat vaše bříško! 5. Jste 50, ale nechodíte do sportu? Když se

50 nahrávky, metabolismus značně liší a zhubnout, není tak jednoduché, i když budete ovládat dietu. Je důležité kombinovat správnou zdravou stravu s každodenním cvičením.

Nicméně, na vědomí, že musíte provést aerobní cvičení k urychlení vašeho srdečního tepu a dýchání

. Tento typ cvičení pomáhá snížit množství tuku nahromaděného v břiše, protože tělo používá jako palivo. Nebuďte líní a nevzdávejte se: jít na procházku, běžet, jezdit na kole nebo dokonce tančit!6. Jíte dostatečně "barvené" jídlo?

Může vás však překvapit, abyste doplnil dietu, vždy se musíte pokoušet jíst potraviny různých barev. Co tím myslíme? Podle nedávné studie zveřejněné v časopise Journal of Nutrition

,lidí, kteří každý den jíst potraviny červené, oranžové a žluté barvy , jak zhubnout rychleji a mají nižší břišní tuk, než ti, kteří nemají. Chcete vědět, o čem přesně jsou výrobky mluví. Zde je krátký seznam:

  • Citrony Pomeranče Grapefruit
  • paprika Meloun Strawberry
  • Červené hrozny Ananas Papaya
  • dýně mrkev
  • Prosím být inspirací nesmí vychýlit ze svého programu hubnutí. Zbavit břišní tuk je docela možné, stačí být vytrvalý, zdravý a pozitivní přístup.

Nezapomeňte, že přebytečný tuk v oblasti žaludku je velmi škodlivý pro zdraví. To je jeden z hlavních rizikových faktorů infarktu

.Tak proč ne začít používat tyto jednoduché tipy dnes?


Jak zhubnout tím, že sníží denní kalorický příjem

Jak zhubnout tím, že sníží denní kalorický příjem

Hubnutí Netřeba říkat, že kalorický potravin - přesně to, co je příčinou přibývání na váze, ale nezapomeňte, že špatné návyky a nedostatek pohybu rovněž přispívají ke vzniku dalších kilogramů. Proto spolu s systematickým mírné cvičení, což snižuje příjem kalorií, které konzumujeme každý den, je důležité udržet si ideální váhu a dobré zdraví.

(Ztráta váhy)

5 Cvičení, aby vaše hýždě a nohy v tónu

5 Cvičení, aby vaše hýždě a nohy v tónu

Kůže a nohy - Jedná se o dvě části těla, které vyžadují stálou práci zůstat silný v tónu. Jelikož se jejich formy liší od člověka k člověku, pokud se s nimi nerozdělí, tyto svaly oslabují a kůže na nich ztrácí. Nejvíce nepříjemné, když v těchto oblastech jsou obvykle striže, celulitida a další kosmetické problémy.

(Ztráta váhy)