Jak mít společnou vizi: 6 tipů


Jak mít společnou vizi: 6 tipů

užitečné návyky Pravděpodobně jste slyšeli, jak se postarat o své tělo a celý jeho systém. Ale kolik myslíte na vaše zdravé vidění? Většina

tipů na péči o oči je omezené věty: „Nenechte se dívat na televizi příliš často“ nebo „Nepoužívejte počítač a mobilní telefon.“ Tyto tipy jsou však zastaralé.

I když jsou stále použitelné, skutečnost je taková, že jsme většinou několik hodin denně v přední části obrazovce počítače pro práci, ve škole nebo jinéPrvní aktivity.

To je důvod, proč dnes chceme mluvit o některých tipů, které pomohouudržet zdravý zrak.

1. Zlepšete svou dietu

To, co jíte, může výrazně ovlivnit váš zrak. Je to proto, že množství vitamínů, které dáváte svým očím, pochází z jídla.

Jeden z nejlepších produktů, které si můžete vybrat pro zdravý zrak, jsou mrkev, bohatý na vitamíny A a C. Jsou odpovědné za udržování a zlepšování zdraví očí.

Nicméně, toto není jediný způsob, jak jídlo ovlivňuje oči. Pokud jedete špatně, zvyšuje se riziko onemocnění, jako je glaukom.

2. Používejte sluneční brýle co nejčastěji

Sluneční brýle existují nejen proto, abyste byli módní. Pomáhají také snížit dopad UV paprsků. Pokud jdete venku, stojí za to nosit sluneční brýle bez ohledu na to, zda, oblačno nebo ne.

Při nákupu slunečních brýlí, ujistěte se, že blokují alespoň 90% ultrafialových paprsků.

Navíc je ještě lepší, pokud jsou polarizovány. To bude mít zdravý zrak a cítit se pohodlněji, když jste na slunci.

3. Diskuse o zdravém zraku specialista

Pouze očního lékaře vám říci přesně, jak vaše firma vizi. Postup je ve skutečnosti velmi jednoduchý.

Pro ty z vás, kteří nevědí, revize oka se skládá z následujících kroků:

  • Prohlížení snímků prostřednictvím různých objektivů
  • Reading dopisy, které se liší ve velikosti
  • Přehled očí s hladkým zařízením pro kontrolu nitroočního tlaku

Tento celkový postup, protože ne musíte se bát, abyste to udělali.

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků své vize, musíte také rozšířit své žáky.

V procesu testování se bude vztahovat několik kapek pro rozšíření zornic - více, než je obvyklé, lékař může pečlivě prověří váš oční. Ve většině případů se používá k vyloučení závažných potíží způsobených nitroočním tlakem.

4. Pokud už nosíte brýle, postaráme se o ně!

Nosit brýle nutně neznamená, že vaše oči jsou nemocné. Ve většině případů potřebujete pouze další pomoc, abyste lépe viděli nebo změnili zrak.

Nezáleží na tom, zda nosíte brýle nebo kontaktní čočky. Musí být vždy čistí. To pomůže zamezit stresu na vašem zraku, stejně jako zabránit možným infekcím. No, pokud předat

přehled jednou za rok zkontrolovat stav vašeho zraku a že je třeba vyzvednout další objektivy. 5. Zjistěte, jak používat obrazovku počítače. Je téměř nemožné žít bez obrazovky počítače nebo smartphonu.

To však neznamená, že neexistují žádné způsoby, jak chránit vaše zraky při jejich užívání. Klíč k moderování.

Když se díváte na televizi,

vzdálenost, kterou byste měli mít na obrazovce, je asi 90 cm

. Pokud používáte počítač, mezi oči a obrazovkou by měla být nejméně 60 cm. Měli byste vědět, že používání mobilních telefonů ve tmě je škodlivé pro zobrazení. Nejlepší zvždy používejte tato zařízení se zapnutým světlem

. Také si pamatujte, že většina obrazovek má schopnost upravit jas.Použijte toto nastavení pro uvolnění zraku.

6. Vlhké oči = zdravé oči.Oči potřebují konstantní zvlhčení.

Pokud jsou vaše oči suché nebo svědí, zraku trpí.

Pokud bliká nestačí, zeptejte se svého očního lékaře se Vám některý zvlhčující kapky pro použití v dobách. Pokud budete trávit několik hodin denně v přední části počítače,

klesá jednu kapku do každého oka každé tři hodiny nebo

když cítíte určité nepohodlí. To vám pomůže udržet oči zdravé. Jak vidíte, všechny tyto tipy pro zdravé oči jsou velmi snadné sledovat. Jen se o ně starat, stejně jako s ostatními částmi těla. Postupujte podle těchto tipů, abyste měli zdravé oko.

Naléhavé cvičení Lékaři říkají, že únavou očí je jedna ze složek stárnutí. Ale pokud se nad tím zamyslíte hlouběji, nebo dokonce získat přehled o problému názvu, je zřejmé, že únava očí - není pouze onemocnění, které se nelze vyhnout, ale nerovnováha způsobena tím, že máme příliš mnoho práce.


Jak odvykání kouření zlepší váš vzhled

Jak odvykání kouření zlepší váš vzhled

Užitečné návyky Odvykání kouření může datysya obtížné. Je důležité mít na paměti, že pokud to uděláte, dostanete spoustu zdravotních výhod, protože se tím sníží pravděpodobnost onemocnění, jako jsou: rakovina srdeční záchvat mrtvice onemocnění srdce přidání katarakta, budete snadno dýchat méně kašel, poklesu krevního tlaku, pleť vypadá zdravější, budete vypadat mladší a vaše nehty a zuby vypadají méně žluté.

(Užitečné návyky)

Rychle jednou týdně zachránit mládí

Rychle jednou týdně zachránit mládí

Podle posledních výzkumů, pokud chcete žít déle a zůstat mladí, měli byste vyzkoušet půst jednou týdně. Pomůže vám vyhrát v boji proti stárnutí, takže se nemusíte starat o tok času! Zdá se, že krémy a místní ošetření nestačí, proto zkuste rychle jednou týdně a prožijte výhody sebe sama. Jak se ujistit, že je pro vás to pravé?

(Užitečné návyky)