6 Tipů, jak uspokojit ženu v posteli


6 Tipů, jak uspokojit ženu v posteli

Romantické vztahy začínají idealizací. V této větě se mysl odlišuje myšlenkou vztahů. Zde je to, jak se zamilujeme - a je třeba podporovat sexuálním potěšenímvytvořit stabilní vztah. Ale uspokojit ženu v posteli - to není snadný úkol ...

Pokud jde o sexuální potěšení, kultura, ideologie a společenského života - je třeba vzít všechny tyto vlivné faktory v úvahu. Měli byste mít na paměti, že žena, která má předpojatost vůči sexu, bude v posteli uzavřena.

Co je to sexuální potěšení?

Sexuální uspokojení je definováno jako vnímání a posouzení, které člověk dělá o sexuálním styku. To zahrnuje počet sexuálních kontaktů, které mohou mít, jakékoliv akce, které mohou udělat, a komunikaci s různými partnery.

  • Chcete-li, aby se žena v posteli cítila volně, musí se vzít, pustit úzkost a jen se uvolnit. Bez jejího přijetí můžete sledovat tyto tipy, ale nebudete jít daleko.
  • Jak můžete potěšit ženu?

1. Měli byste používat lubrikant

Je důležité si uvědomit, že ženy potřebují více času na to, aby získaly správnou náladu. Jednou z nejčastějších chyb mužů je zoufalá touha proniknout do ženy. Rychlejší,

muži by se měli více soustředit na hladení erogenních zón. jak dlouho? P

náboženství svádění závisí na věku ženy, úrovni touhy a komunikace. Vagina skutečně musí být před stimulací namazána. Měli byste použít zakoupené tuky nebo dokonce použít sliny.Pokud je žena ještě suchá, není to nejlepší okamžik, kdy začít.

2. Ne každá žena může mít orgasmus nebo ejakulátu média nesou odpovědnost za vytvoření myšlenku, že muži a ženy dosáhnout orgasmu mnohem větší než ve skutečnosti je. Ženy však často nemají žádné orgasmy a je těžké uspokojit ženu v posteli.

Nicméně

existuje mnoho žen, které mají orgasmy, ale zůstává bez povšimnutí

. Je normální vidět pár kapiček nebo neprůhlednou tekutinu podobnou spermatu. V některých případech, pokud existuje příliš velký tlak na ejakulaci, může potlačit vzrušení. Jediná věc, která povede k nadměrnému tlaku, je pocit podvedení ženy a pochybný výkon u mužů.3. Současně dosáhne vrcholu

Dosažení současného klidu moment je perfektní. Neberte to však příliš vážně, protože jediná věc, která se stane, když se snažíte velmi tvrdě, je frustrace.

Budete se stát hlavním kritikem pro vaše pohyby, aniž byste si někoho užívali. Nezapomeňte, že

základní myšlenkou není vždy dosáhnout orgasmu současně, ale spíše užít si okamžik.

4. Několik orgasmů Ženy mohou pokračovat po orgasmu. Některé ženy však potřebují přestávku 1 až 30 minut.

Pokud potřebuje přestávku, měli byste vědět, že její druhý orgasmus přijde brzy. Dobrou zprávou je, že

neexistuje žádný limit a možná se orgasmy dostanou po jednom.

Obecně se multiorganismy vyskytují v zóně klitorisu a v G. G. Jedním ze způsobů, jak to udělat, je neustále podporovat. Musíte počkat, než se první orgasmus zastaví, než začnete s následujícím.

To je situace, kdy by stimulace měla být nejintenzivnější.

  • 5. Orgasm
  • Je zřejmé, že
  • všechny ženy jsou různé

, a to neznamená, že někdo je špatný milenec. Proto, zatímco existuje několik žen, které mohou mít reverzní orgasmus, existují i ​​další, kteří mají problémy s jejich přítomností.

Nicméně existují způsoby, jak můžete zvýšit počet orgasmů. Podívejte se na následující kroky: Buďte trpěliví: počet orgasmu se zvýší při každém setkání.

Dávejte pozor na její hranice

  • : existují ženy, které opravdu nepotřebují víc než jeden orgasmus, aby se cítili spokojeni.Vytvořte spojení mezi náklonností a potěšením
  • . Jinými slovy, když se chystá kulminovat, ukažte její laskavost, polibky a slova, která jí udělají pocit.Zjistěte ji
  • : zkuste nové přístupy a věnujte pozornost tomu, jak reaguje. Pokud to odpovídá pozitivně, můžete ji znovu použít.6. Nepotřebujete soutěžit
  • Konkurenční instinkt mezi muži má kontraproduktivní vliv na sex.To znamená, že kvůli mužnosti máme touhu stát se prvním v životě ženy. To může vést k strachu a zklamání - něco, co v sexu nezůstane bez povšimnutí.

Nicméně,

ženy řídit mnoho faktorů

vybrat člověka, který opravdu uspokojuje je. Jejich výběr zahrnuje jak emocionální, tak sociální aspekty.

Žena se cítí plně ochotná, když ten, kdo ji podporuje, ji uspokojí a v posteli. Anální sex: potěšení nebo bolest?Anální sex je definována jako sexuální akt, ve kterém se penis nebo vibrátor vložen do řiti a konečníku partnera.


5 Návyků, které zlepší váš vztah

5 Návyků, které zlepší váš vztah

Za prvé, jakýkoli vztah je plný štěstí a energie. Nicméně, to může rychle změnit opak, pokud se nestaráte o váš vztah. Někdy rutinní nebo jen nedbalý postoj může začít zničit váš vztah. Doporučuje se číst: 8 chyb, které muži dělají během sexu Proto proto dnes chceme vyprávět o pěti zvycích, které pomohou udržet váš vztah před zlomením.

(Sex a vztahy)

ČAs je vždy hojení ran

ČAs je vždy hojení ran

Sex a vztahy mohou někdy léčit čas a zahojit rány, pomůže zapomenout na bolest a vidět věci v jiném světle. Ale nezapomeňte, že žádný z traumatického zážitku nezmizí navždy, stačí vzpomenout jim méně bolesti než dříve. Možná jste slyšeli frázi „čas zahojí všechny rány“ a pomáhá učit se z negativní, přes který prošel.

(Sex a vztahy)