6 Tipů, jak opticky zvětšit oči


6 Tipů, jak opticky zvětšit oči

Zdraví Tmavé kruhy pod očima nebo modřiny, ne zdobí jeden. Únava nebo „vrána k nohám“ - vrásky kolem okrajů očí - bezesporu největší nepřátelé nesmějí mít atraktivní tvář každý den. A pokud máte stále malé oči, může to také vyvolat pocit pochybností.

Co lze udělat? Vyzkoušejte jednoduché tipy, make-up a přírodní léčebné přípravky pro zvýšení jasnosti očí a vizuálně zvětšete jejich velikost. Kromě toho budeme učit, jak se starat o nejdůležitější část obličeje tak, aby vypadal vzhled s krásou a zdravím.Připraveni vzít na vědomí naše tipy? Pojďme číst!

Domácí prostředky pro tmavé kruhy pod očima

Kůže kolem očí - extrémně jemná a citlivá a vyžaduje správný postoj. Když se váš spánek není pravidelná a ne příliš kvalitní, jste příliš unavení nebo pokud máte nějaké zdravotní problémy v těle je nahromadění vody, toxiny a tuky, všechny tyto problémy a dát své oči, jako tmavé kruhy pod očima.

Samozřejmě, dobrá nálada nepřidává situaci, když se ráno probudíte a uvidíte tyto temné nebo dokonce fialové kruhy, které jsou tak těžké ukrýt.

Mnoho žen apeluje na kosmetiku. Je tento nápad opravdu dobrý? K maskování nekonečných tmavých kruhů pod očima jsou zvláštní tónové prostředky. To je skvělý způsob, ale jen proto, aby se problém skrýval, nevyřešíte to.

Nejlepší by bylo nejprve použít domácí prostředky. A jako výsledek,nebude muset příliš maskovat tmavé kruhy pod očima s kosmetickými výrobky.

nejnovější generace kosmetických přípravků působí také na několika frontách: mohou zůstat po dlouhou dobu (16 hodin), a kůže se stává vlhké a zářící krásu. Přesto doporučujeme nejprve použít účinné domácí prostředky. Zde je několik receptů, které vám pomohou zvýšit atraktivitu oči:

1. Řešení tmavé kruhy pod očima pomocí studené lžíce a péče s heřmánkovým

Tato metoda je velmi snadné použití. Když se ráno probudíte a uvidíte v zrcadle tmavé tmavé kruhy pod očima, okamžitě vezměte dvě malé lžíce a umístěte je do mrazáku. Mezitím připravte infuzi heřmánek: 150 ml vody a 2 lžičky heřmánku. Když voda vaří, vypněte oheň a nechte ji trvat.

Co dělat dál? Po 15 minutách můžete lžičky, které jste vložili do mrazničky, odstranit a aplikovat na tmavé kruhy pod očima po dobu nejméně 30 sekund.

Potom použijte heřmánkové komprese. Namočte bavlněný tampón do heřmánkové infuze a připevněte jej k vašim očím. Jedná se o velmi jednoduchou a účinnou léčbu: střídání studené lžíce a heřmánek infúze. Hot-cold - metoda, která aktivuje krevní oběh a zmírňuje otok pod očima. Zkuste, ujistěte se, že je to velmi efektivní metoda.

2. Ujistěte se, že tvar obočí

Jeden z nejrychlejších způsobů, jak poskytnout obličej upravený vzhled - postarat se o tvar obočí : definovat jejich přesné hranice. Mějte na paměti, že je to nedílná součást vzhledu ženy. To jsou obočí, které dávají pokornost a přesnost výrazu obličeje.

Jasná, tenká řada obočí vizuálně zarámovala oči, často je zřetelnější. Dokonce i nejvíce dokonalý makeup bude zrušen, pokud je tato část obličeje zanedbána. Proto je velmi důležité se o ni starat a aplikovat pouze výrobky s kvalitní péčí. Jak už víte, dnes je módní mít poměrně silné obočí.

3. Význam kosmetických stín

Podívejte se na fotografii shora. Pro make-up, použijte dva nebo tři různé odstíny, aby se vaše oči více odlišné.

Tajemstvím tohoto krásného efektu je použití světlé barvy v oblasti pod obočí. Neutrální barva, například, je velmi vzrušující, přidává objem nejen do této oblasti, ale také do celého vzhledu. Několik správných úderů s kosmetickými stíny a můžete vizuálně zvětšit oči a pohled se stane expresivní a atraktivní.

Poté použijte trochu tmavší odstín stínů ve vnějším rohu oka a umístěte je ve vzestupném směru, jak vidíte na obrázku. V oblasti očních víček můžete také zvolit jasnější odstíny, dokonce i s určitým leskem. Bude pouze zdůrazňovat oči.

Pokud se naučíte správně kombinovat odstíny barvy, můžete snadno zvětšit oči vizuálně. 4.

bílé oční linky ve vnitřních rozích odrůdy oči

kosmetiky hodně do všech částí obličeje, nýbrž poukázat na expresivitu očí a zvýraznit jejich vlastnosti, stačí bílou tužku.

Tato tužka pro oči je poměrně nejednoznačný výrobek, který v poslední době získal popularitu. Dokonce i když jsou vaše oči krásné od přírody, a oči zdánlivě nevyžadovala jakékoli změny ještě bílou tužku můžete nastavit jakýkoliv detail dokázat ideální tvar oka.

Síla bílé je, že může zdůraznit něco, co je již krásné, přidat hloubku a zvýraznit barvu očí. K vypadat svěží, skrýt unavené oči, použijte bílou tužku také přivést ji spodní linie řas a vnitřní koutek oka.

Bílá by měla být aplikována na obrys oka měkkými pohyby a jemné linky jen zdůraznit oči. Je velmi snadné změnit tvar tužkou a neznámou.

Takže nezapomeňte přidat do své kosmetické tašky bílý tužku.

5. Make řasa tlustší a delší

Dlouhé a husté řasy mohou také pomoci zvýšit oči. Co mám dělat, abych měla dobré řasy? První je odpovídající make-up. A za druhé, aby bylo dosaženo hustoty řas a obočí, posílit je, a může zvýšit růst doma, pokud používáte přírodní masky. Varianty pro užitečnou a přirozenou péči s touto sadou. Přečtěte si pozorně a berte na vědomí

Léčba ricinovým olejem

Každý večer doporučujeme používat ricinový olejolej - bylinný prostředek. Vezměte si bavlněný tampón a vypusťte dvě kapky tohoto oleje a pak namočte řasy a doporučujeme lehkou masáž.

Pokud máte olivový olej v ruce, pak můžete kombinovat olivový nebo mandlový olivový olej, který také dává dobré výsledky. Tento postup přispívá k růstu řas a zajišťuje jim nezbytnou péči.

Tipy pro výrobu hustých řas s make-up

Mascara vám výraz výrazu a vaše oči budou vypadat větší. Vždy aplikujte jádra z kořene a pokuste se oddělit jednotlivé vlasy řas od sebe. Začněte z vnějších rohů a jemně přemístěte kartáč na boky tak, aby se řasy nelepily.

Po aplikaci první tenké vrstvy řasenky nanášejte řasy na řasy. Tento kosmetický trik dá oči silnější a lepší vzhled. Poté použijte druhou vrstvu řasenky.

Co dál? Černá oční linka. Nezapomeňte, že je vždy nejlepší použít tekuté oční linky místo tužky. Takže nakreslete černou čáru: trochu silnější u očních víček a v rozích očí - tenčí. Budete mít atraktivní vzhled a skvělý make-up.

6. Jemné rty zvýší expresivitu očí

Přírodní obrys rtů maskování tónové základny a lehce prášek. Tužkou vytvořte obrys, aby se rtěnka nerozšířila.

Vždy pamatujte, jestli chcete věnovat pozornost očím, vaše rty by měly vypadat štíhle a zvolit rtěnku s diskrétními barvami. Zvolte jemné tóny - růžový nebo neutrální tón. Tyto barvy poskytnou atraktivní vzhled a zvětší oči.


Tajemství pro rychlý růst vlasů

Tajemství pro rychlý růst vlasů

Každý má rád, když jejich vlasy vypadají dobře a dobře upravené. Někdy si však začínáte všimnout, že má slabý a mírný vzhled, nebo dokonce horší - téměř neroste. Docela často to dělá si koupit drahé produkty péče o vlasy. Nicméně, tam jsou jednoduché nástroje, které můžete vařit doma s vlastními rukama .

(Krása)

Kůže Bělení krém na kolenou a loktech

Kůže Bělení krém na kolenou a loktech

Krása kůže na loktech a kolenou jsou silnější než v jiných částech těla , a protože neexistuje žádný olej žlázy, je to často vysychá a stává se těžko na dotek. Přes neustálé vystavení nečistotám, vlhkosti a dalších nepříznivých vnějších faktorů na kůži mrtvé buňky se hromadí. Často nemají přikládají význam této otázce, protože tyto mrtvé částice jsou neviditelné pro lidské oko.

(Krása)