6 Tipů, jak být hudishe face


6 Tipů, jak být hudishe face

Hubnutí Ne každý chce mít kulatý obličej, a to zejména poté, co skvěle svou práci a ztratil nadváhy na těle.

Cvičení a správná výživa jsou dva klíčové body, které mají horší obličej. Existují však další tipy, které vám mohou pomoci.

Chcete vědět, jak to udělat? Přečtěte si další informace v našem článku.

Tipy pro snížení hmotnosti

Chcete-li se zbavit dalších kilogramů, můžete jít do posilovny, jezdit na kole nebo se zúčastnit skupinových sportů. Zdá se však, neexistuje žádné zvláštní zaměstnání zaměřené na osobu.

Pokud chcete, aby tvář vypadala štíhlejší a sofistikovanější, zkuste následující tipy. 1.

spotřebují méně kalorií na obličej byl hubený, je třeba přestat jíst tučné, sladké a smažená jídla, že se nám to líbí, ale bohužel, je škodlivé pro zdraví.

Tajemství spálí více kalorií, než konzumujete.

pro rychlé občerstvení nebo občerstvení škodlivé holí doporučit dietu s vysokým množstvím vlákniny,protože pak může lépe absorbovat kalorií a spalovat tuk, který se nahromadil na tvářích a bradě.

2. Zbavte se dalších kilogramů

Pokud máte nepřirozenou kulatou tvář, s největší pravděpodobností je vaše váha také daleko od normálu.

Pokud dojde ke ztrátě navíc kilogramů v ostatních částech stavby, pak také začne všímat změn v obličeji: lícní kosti stávají výraznější a kůži na bradě, že se vám to nebude líbit, zastavte a utáhněte pokles eliminuje.

Proto musíte nutně koupit předplatné v hale nebo začít hrát sporty doma. Nejen, že máte horší obličej, ale také tenký žaludek, nohy a ruce.

Vypadáš skvěle!

Další informace o tom, jak zhubnout s čajem se skořicí a bobkovým listem

3. Pijte hodně vody,

To je nejlepší způsob, jak se zbavit toxinů a tuků, které se hromadí na obličeji. Pokud také snížíte příjem soli (nebo výrobky s vysokým obsahem sodíku), bude tělo schopno produkovat odpad, který mu nepřináší žádnou výhodu. Kromě toho všeho,

konzumace hodně vody také přispívá k zdraví, mládí a krásu kůže. Vaše tvář bude vypadat horší a atraktivnější. Pokud nemáte rádi samostatně pít vodu, můžete se pokusit jej nahradit čerstvé džusy nebo bylinných čajů (vyzkoušet diuretické bylinky, jako je přesličky nebo pampeliška).

4. Snažte se být jako aktivní

Fyzická aktivita je neuvěřitelně důležitou součástí hubnutí. Ale nezapomeňte, že v průběhu prvního hmotnosti výsledky ztráta může být viděn na obličeji

jako kalorie a tuk spálil první v jiných částech. Ale neztrácejte naději, protože v určitém okamžiku zhubnout, zjistíte, že je krk a brada se začala objevovat jasně a jsou tvarované.

Poradíme nejen zapsat do místnosti, ale

také jako aktivní,i když máte sedět celý den v práci. Jak?

Vezměte město na kole.

 • Chůze po schodech namísto jízdy výtahem.
 • Zapojit každodenní práci, pohybující se pěšky nebo na kole.
 • hodinový vzestup od stolu a cestách.
 • walking, jízda na kole a jogging v parku - je to úžasné, jednoduchá a rozumný výkon, který by měl začít. Později můžete přidat do svého sportovního areálu cvičení nebo se zapojit více dní v týdnu.

5. Zároveň se snaží skrýt to, co má ty nepohodlí

Během čekání na výsledek změn ve stravě a cvičení, můžete použít některé tajemství

make-up a vlasy styl, který vizuálně dělat tvář hudishym. Například nezneužívali

červenat a to účesy, které jsou velmi blízko k tvaru obličeje. 6. Do

masáž Kdo řekl, že tváří čas od času si nezaslouží dobrou masáž?

To může podpořit relaxaci, nebo hubnutí . Začněte tím, že jemně poschypuvan podél čelisti (od zdola nahoru, a ušní boltce).Pak masírujte krouživými pohyby po tvářích.

Nechť vaše ústa pootevřená a čelist uvolněná, takže si můžete přinést na celý obličej. Tam je další možnost

masáž bradu, což často hromadí tuk a kůže poklesne. Naneste trochu mandlový olej na prst a jemně masírujte pokožku. Tato metoda zabrání její podráždění. Doporučená literatura: 5 tipů pro zdravé pružné lícní kosti cvičení

tvář hubnutí cvičení tvář nevyžaduje mnoho úsilí, a ve skutečnosti je velmi zábavný.

Můžete to udělat je kdykoliv během dne, využil této příležitosti k smíchu trochu před zrcadlem. zapomenout na stres, úzkost a problémy. Už velmi brzy budete moci vyzkoušet naši radu a provádět cviky zaměřené na hubnutí obličeje.

Roztulit ústa co nejširší a židle.

 • Opakujte 10 krát. Široce roztulit Zavři oči a ústa. Pak křeslo ústa a oči naopak - zploštit. Synchronně dodržovat tento sled pohybů
 • nejméně 10krát. Přesun rty uzavřené v každém směru
 • tvář tolikrát, kolikrát je to možné. Typ v ústech vzduch rozduvshy tvář, držte jej po dobu několika sekund a pak je uvolněte.
 • Cvičení opakujte desetkrát. Udělejte si obličej, jako by se líbat někoho (snížení rty vpřed), poté usmihnitsya, aniž otevřel ústa. Prostřednictvím tohoto cvičení, pohybovat se rychle po tvářích.
 • opakovat alespoň 15krát. Vytáhněte jazýček a přesunout ho kolem
 • 1 minutu. Zmorschit tváří, jako by něco nepříjemného zápachu nebo se chystá chhnete.
 • Nezapomeňte vyzkoušet tyto tipy!

Hlavní obrázek s laskavým svolením wikiHow.com


„Zelené“ zdravé hubnutí dieta po dobu 15 dnů

„Zelené“ zdravé hubnutí dieta po dobu 15 dnů

Hubnutí Chcete zhubnout s bezpečnou dietu? A tak poskytne vašemu tělu všechny potřebné živiny pro něj není moryachy jeho hlad, a ne dělat obrovské úsilí? Zvolíte-li ty správné produkty pro jejich každodenní stravy, pak dva týdny ztratit pár kilo navíc, redukci tukových záhybů, aby váš pas štíhlý, ale přesto se bude cítit jednoduché a plný energie.

(Ztráta váhy)

Jak spálit tuk na boky a žaludek

Jak spálit tuk na boky a žaludek

Všechny ženy sní o postavu se štíhlým pasem. V tomto článku vám poskytneme praktické tipy, jak spálit tuk na boky a břicho, stejně jako na boky a dozvíte se, jak dělat pás tenčí. Některé části těla, je velmi obtížné, aby se více atraktivní je, aby spalování tuků v místech mnohem těžší, takže dnes budeme hovořit o konkrétních tělesných cvičení zaměřené na spalování tuků na bocích a břiše.

(Ztráta váhy)