6 Tipů pro strach mušky


6 Tipů pro strach mušky

Mouchy - otravný hmyz, který může vydržet nemoci na kontaktní ploše, včetně jídla. Vyskytují se téměř na celém světě, s výjimkou pólů a vysokých výšin.

Naštěstí existují některé přírodní techniky, které nám pomohou nechat mouchy dostat se do našich domovů. V tomto článku budeme sdílet několik tajemství, které budou děsit mouchy bez použití jedovatých komerčních produktů plnených toxiny.

Balení vody

Transparentní polyetylénové sáčky naplněné vodou opravdu pomůže zbavit mušek přirozeným způsobem.Je třeba pouze vyplnit průhledný polyetylénový obal na ¾ vody a utáhnout ji uzlem, aby voda nevytekla. Umístěte jej v blízkosti oken a dveří.

Tento přírodní trik je překvapivě účinný, protože voda v obalu rozbíjí sluneční světlo jako hranol. Je to tento optický efekt, který děsí mušky.

Lapač kyseliny octové pro mušky

Aktivní složkou octa je kyselina octová. Pokud ho stříkáte na hmyz, zpomalí je a bude snazší je chytit. Budeme jej kombinovat s několika dalšími přísadami, abychom byli účinnější při zabíjení mušek.

Budete potřebovat: vodní

  • Transparent tape 4 lžíce jablečného octa
  • 1 lžíce tekutého mýdla 1 plastová láhev

  • obsluze nůžky snížit horní část první lahve. Poté otočte horní část a vložte ji do láhve jako nálevku.
  • Fixujte ji lepicí páskou a naplňte láhev 1/5 vody. Přidejte tekuté mýdlo a ocot a dobře promíchejte.
  • Použijte tuto pasti v domě mnoha mouch. Oceu je přiláká, padnou do láhve a nebudou moci vyjít.

Aromatické bylinky

Některé aromatické byliny mají vlastnosti, které mohou pomoci odstranit tyto nezvaná hosty z našich domovů. Tyto trávy děsí mouchy a jiný hmyz, takže mohou být použity k prevenci.

Můžete vyrábět různé sáčky (polštáře) s voňavými rostlinami, jako jsou: máta, tymián, rozmarýn a kafr. Můžete je položit vedle oken a dveří.

Karafiát

Navzdory skutečnosti, že hřebíček nezabíjí mušky, jeho vůně vyděsí škůdce. Je třeba umístit 20-30 celých karafiátů na jablko nebo něco podobného a dát tam, kde je třeba odhánět mušky. ○ Karafiát nejen odstraňuje mouchy, ale bude také příjemným osvěžovačem vzduchu pro váš domov. Kukuřičné jídlo s medem

To je další přirozený a účinný způsob, jak odvést mušky z jídla.

Jen míchat med kukuřičnou mouku. Vložte malé množství této směsi do nádoby a umístěte ji kolem domu, abyste odletěli mouchy.

Cukr přiláká mouchy a padnou do pasti. Udržujte dům čistý

Udržujte dům čistý je důležitý pro strach mušek.

Je důležité provádět všeobecné čištění a vyhazovat zbytky, které přitahují mušky. Používejte odpadkový koš s víkem, abyste zabránili pachům přilákat mušky. Po dokončení čištění domu, ponořte látku do octa a obtékněte místa, kde se mují létat. Zvláště otřete dveře a okna. Vůně octa odstraní mouchy a pomůže udržet dům čistý.

Můžete použít také ocet ve spreji k rozstřiku ve všech místnostech.


Jak zjistit, zda máte jaterní obezitu?

Jak zjistit, zda máte jaterní obezitu?

ŠPatný životní styl, nadváha a špatná výživa - to jsou faktory, které mohou vést k obezitě jater. Podle odborníků to je jedna z nejčastějších onemocnění všech dob, nicméně naštěstí může být zastavena. Je nutné dodržovat určitá pravidla a nadbytečný tuk se postupně začne stáhovat z jater. V našem článku o tom budeme hovořit více.

(Zajímavosti)

Tenisové míče pro léčbu plantární fasciitis

Tenisové míče pro léčbu plantární fasciitis

Zajímavých faktů plantární fasciitis - pojivové tkáně, která spojuje patní kosti prsty a vytváří ohyb nohy. Hlavní funkcí je napnutí nohy k zmírnění účinků každodenního pohybu těla. Plantární fasciitis se vyskytuje při zánětu fascie buď kvůli nadměrnému zatížení, protahování nebo když obuv neposkytuje dostatečnou oporu.

(Zajímavosti)