6 Tipů pro strach mušky


6 Tipů pro strach mušky

Mouchy - otravný hmyz, který může vydržet nemoci na kontaktní ploše, včetně jídla. Vyskytují se téměř na celém světě, s výjimkou pólů a vysokých výšin.

Naštěstí existují některé přírodní techniky, které nám pomohou nechat mouchy dostat se do našich domovů. V tomto článku budeme sdílet několik tajemství, které budou děsit mouchy bez použití jedovatých komerčních produktů plnených toxiny.

Balení vody

Transparentní polyetylénové sáčky naplněné vodou opravdu pomůže zbavit mušek přirozeným způsobem.Je třeba pouze vyplnit průhledný polyetylénový obal na ¾ vody a utáhnout ji uzlem, aby voda nevytekla. Umístěte jej v blízkosti oken a dveří.

Tento přírodní trik je překvapivě účinný, protože voda v obalu rozbíjí sluneční světlo jako hranol. Je to tento optický efekt, který děsí mušky.

Lapač kyseliny octové pro mušky

Aktivní složkou octa je kyselina octová. Pokud ho stříkáte na hmyz, zpomalí je a bude snazší je chytit. Budeme jej kombinovat s několika dalšími přísadami, abychom byli účinnější při zabíjení mušek.

Budete potřebovat: vodní

  • Transparent tape 4 lžíce jablečného octa
  • 1 lžíce tekutého mýdla 1 plastová láhev

  • obsluze nůžky snížit horní část první lahve. Poté otočte horní část a vložte ji do láhve jako nálevku.
  • Fixujte ji lepicí páskou a naplňte láhev 1/5 vody. Přidejte tekuté mýdlo a ocot a dobře promíchejte.
  • Použijte tuto pasti v domě mnoha mouch. Oceu je přiláká, padnou do láhve a nebudou moci vyjít.

Aromatické bylinky

Některé aromatické byliny mají vlastnosti, které mohou pomoci odstranit tyto nezvaná hosty z našich domovů. Tyto trávy děsí mouchy a jiný hmyz, takže mohou být použity k prevenci.

Můžete vyrábět různé sáčky (polštáře) s voňavými rostlinami, jako jsou: máta, tymián, rozmarýn a kafr. Můžete je položit vedle oken a dveří.

Karafiát

Navzdory skutečnosti, že hřebíček nezabíjí mušky, jeho vůně vyděsí škůdce. Je třeba umístit 20-30 celých karafiátů na jablko nebo něco podobného a dát tam, kde je třeba odhánět mušky. ○ Karafiát nejen odstraňuje mouchy, ale bude také příjemným osvěžovačem vzduchu pro váš domov. Kukuřičné jídlo s medem

To je další přirozený a účinný způsob, jak odvést mušky z jídla.

Jen míchat med kukuřičnou mouku. Vložte malé množství této směsi do nádoby a umístěte ji kolem domu, abyste odletěli mouchy.

Cukr přiláká mouchy a padnou do pasti. Udržujte dům čistý

Udržujte dům čistý je důležitý pro strach mušek.

Je důležité provádět všeobecné čištění a vyhazovat zbytky, které přitahují mušky. Používejte odpadkový koš s víkem, abyste zabránili pachům přilákat mušky. Po dokončení čištění domu, ponořte látku do octa a obtékněte místa, kde se mují létat. Zvláště otřete dveře a okna. Vůně octa odstraní mouchy a pomůže udržet dům čistý.

Můžete použít také ocet ve spreji k rozstřiku ve všech místnostech.


Věděli jste, že odpočinek zlepšuje ochranu proti virovým onemocněním?

Věděli jste, že odpočinek zlepšuje ochranu proti virovým onemocněním?

My všichni rádi cestujeme, nebo se jen pár dní dostaneme ven z domu. Koneckonců, jsme zpátky v aktualizované podobě a cítili se, jako kdyby byla znovu napájena, i když je to malý výlet do města o víkendu. V dnešním článku vám řekneme, proč svátek zlepšuje ochranu těla před virovým onemocněním. Dovolená vás zachrání před nemocemi a častými výletmi k lékaři Kdy jste se naposledy udělali přestávku od práce, hlučné dopravy, rychlosti města a vášho rušného plánu?

(Zajímavosti)

Je zdravá menopauza možná? Zajímavosti

Je zdravá menopauza možná? Zajímavosti

Jestliže žena se blíží čtyřiceti let věku, ona se začne zobrazovat některé známé příznaky menopauzy, často dohání na všechny hrůzy. Během tohoto období života prochází její tělo významnými fyzickými a emocionálními změnami. V tomto článku vám dáme několik tipů, jak nejlépe a nejpohodlněji prožívat menopauzu.

(Zajímavosti)