6 Tipů na dlouhověkost ... a tajný recept!


6 Tipů na dlouhověkost ... a tajný recept!

Mnoho z nás se ptalo: Co je to tajemství dlouhověkosti?Pravdou je, že to není tajné, je udržení dobré návyky, které jsou nezbytné a pomohou nám udržet zdravé tělo ke zvýšení průměrné délky života.

Věděli jste, že jíte každý den? Děláte fyzické cvičení? Jste v dobré náladě? Víte, které produkty jsou pro vaše tělo nejužitečnější? Pokud jste se ptal sám sebe na tyto otázky, budete pravděpodobně neznáte tajemství dlouhověkosti a můžete jíst v pravidelných intervalech ke zvýšení průměrné délky života.

Tipy na dlouhověkost

Zdravé stravování

Jedním z hlavních tipů pro dobré zdraví a dlouhý život je držet se zdravé výživy. Je důležité zvýšit spotřebu potravin bohatých na antioxidanty, ovoce, zeleninu, celozrnné, chudé maso. Musíte kontrolovat spotřebu nadbytečných kalorií a vyhnout se cukru, mouce a dalším rafinovaným produktům. Jíst zdravou snídani

I když mluvíme o zdravé výživě, Klademe důraz na snídani, protože je to jedna z nejdůležitějších jídel. Různé studie ukázaly, že zdravá snídaně je klíčem k prevenci obezity a cukrovky. Toto je první jídlo, které zlepšuje metabolismus, zlepšuje trávení a dodává energii, kterou potřebujete k tomu, abyste den začali nejlépe.

Cvičení

Znovu a znovu doporučujeme pravidelné cvičení, aby bylo dosaženo dobrého zdraví a udržení vyvážené váhy. Cvičení jsou klíčem k dlouhověkosti, protože přinášejí fyzickou a emocionální pohodu. Nemusíte trávit mnoho hodin v tělocvičně, odborníci doporučují každodenní trénink na 30 minut, aby se k životu přidali nejméně tři roky.

Rise

Nedostatek spánku může výrazně snížit kvalitu vašeho života, a nebudete jej moci kontrolovat včas. Je velmi důležité se naučit, jak optimalizovat svůj spánek, aby se zabránilo zdravotním problémům, fyzickým a emocionálním. Podle různých studií, nedostatek spánku zvyšuje riziko rakoviny, srdečních onemocnění, cukrovky a obezity.

Pečujte o svá ústa

Podle Dr. Michael Royz ve své knize „Theskutečný věk Makeover“, správné ústní hygieny může přidat 6,4 let střední délky života. Důvodem je, že špatná ústní hygiena může vést k onemocnění dásní, jako je zánět dásní a parodontitida.

V důsledku toho může také způsobit zúžení tepen, což je jedna z hlavních příčin kardiovaskulárních onemocnění. Proto se doporučuje několikrát denně zuby zubat a používat zubní nit.

Aktivovat duševní aktivitu

Pro dlouhou životnost je velmi důležité udržovat paměťovou aktivitu, protože vám umožní užít si vyšší kvalitu života. Prostřednictvím své intelektuální aktivity a úkolů, které motivují zvědavost a duševní aktivitu, jen vycvičit paměť.

tajemství dlouhověkosti koktejl

Kromě tipů pro dlouhověkost, doporučujeme užívatnápoj, který má velmi dobré vlastnosti pro zdraví.

Tento silný koktejl může být užíván denně na prázdný žaludek, který chrání srdce a cévy a v důsledku toho zabraňuje mnoha kardiovaskulárním problémům. Je velmi snadné vařit, a pomůže vám zůstat zdravý, abyste prodloužili svou dlouhověkost. Ingredience

  • 2 litry červeného vína
  • 200 g medu, 100 g čerstvého kopřivy opustí
  • 100 g čerstvých listů divokého kopřivy

  • instrukce Pour víno s kopřivou a divoké kopřiv v bance nebo mísy.
  • Nechejte směs stát 24 hodin, pak tekutinu filtrujte a zahřejte na střední teplotu.
  • Když začnete vařit, přidejte med a odstraňte z ohně, jakmile se rozpustí.
  • Nalijte kapalinu do láhve a každé ráno pijte sklenici na prázdný žaludek. Pití dobře a během několika týdnů zjistíte změny v těle a budete se cítit zdravě.


7 Tipů, aby se uklidnila po útoku alarmu

7 Tipů, aby se uklidnila po útoku alarmu

úZkosti obtížně léčitelné, jako neočekávané situace může způsobit osoba, která má ztratit kontrolu nad svým tělem, doprovázené příznaky, jako je tachykardie, třes, pocení, dočasná ztráta zraku nebo sluchu. V tomto článku se budeme dáme 7 tipů, které vám pomohou uklidnit a relaxovat v přírodě když první příznaky úzkosti.

(Užitečné návyky)

3 Způsoby, jak zlepšit zdraví srdce

3 Způsoby, jak zlepšit zdraví srdce

Přispět k vašemu životu. Zlepšit zdraví srdce. To je další způsob, jak dát tělu denní dávku lásky. Díky tomu se budete i cítit lépe a mít dobrý vzhled. Náš životní styl se skládá z nekonečného počtu malých návyků. Tyto drobné činy často způsobují poškození srdce. Dlouhé sedění, neschopnost dobře zvládnout stres a špatné stravovací návyky ovlivňují nejdůležitější orgán.

(Užitečné návyky)