6 Chyby, které by nikdy neměly dělat, zatímco make-up


6 Chyby, které by nikdy neměly dělat, zatímco make-up

Zdraví Tam jsou malé detaily vmake-up, které někdy mohou mít ty starší nebo více unaveně vypadající než vy. Tyto věci nerozumíme, protože někdy dělá make-up a šaty ve spěchu, nevěnuje náležitou pozornost ke konečnému výsledku.

Co dít dnes pozornostmakeup chyby? Opravíte-li je nebo se jim zcela vyvarujete, zvýšíte ještě více svou přirozenou krásu. Nenechte si ujít!

1. Pohovky a vaky pod očima? Kombinace, kterou je třeba zabránit.

Jsou dny, kdy nemáme čas zkrotit nepoddajné kadeře nebo pramenů, a proto se zvyšuje množství vlasů, a je známo, že veškeré efekt rozcuchanými vlasy. Pokud jste také použít dobrý korektor na tmavé kruhy pod očima, bude konečný výsledek být selhání. Vytvoříme velmi viditelný obraz vyčerpání.

Co mám dělat?

1. Z kadeřnictví

  • Umyjte si vlasy teplou vodou.
  • Použít na vlasy 3 ml kokosového oleje, masážní z kořenů do konce. Nechte 10 minut.
  • Opláchněte teplou, téměř chladnou vodou.
  • vysušte vysoušeč vlasů pomocí studeného vzduchu, v žádném případě za horka, a ne tahat vlasy příliš mnoho. 2. Z

  • oteklé oči Dej dvě malé lžičky do mrazáku po dobu 15 minut.
  • Po uplynutí této doby, dejte lžičky pod očima v intervalech 5 sekund (un-put, put-un). Udělej to po dobu 5 minut a pak aplikovat make-up jako obvykle, za použití dobrého korektor, který odpovídá vaší pleti.

Váš pohled bude skvělý!

2. Nepoužívejte příliš mnoho očního make-upu a tmavé rtěnky

Ať už je nebo ne. Použijeme-li příliš mnoho make-up pro oči, jako například: řasenky, oční stíny, oční linky - a zároveň zvolit světlou barvu rtěnky (červené nebo hnědé), naše tvář vypadat 5 let starší než jsme skutečně.

Je lepší nepoužívat nadbytek kosmetiky a vždy se pokoušet vypadat přirozeně. Chcete-li to provést, určit přesně to, co chcete zjistit na vaší tváři. Pokud jsou to oči, zvolte si průhlednou rtěnku tělesnou nebo světle růžovou.

Pokud chcete zaměřit se na ústa, jen se snažit, aby šumivé očí pomocí jemné oční stíny, které poskytují světlé oči, přirozenost a svěžest. Budete vypadat skvěle!

3. Řekněte „ano“, vlasy jemné vlny, ne přetrvávající pevně do drdolu

Někdy jsme dotáhnout klasický cop tak pevně, že se extrahuje obličejové rysy. Nepřehánějte to. Už víte, že z pohledu krásy je přirozený vzhled vždy nejlepší. Takže měkké vlasy vlny vždy vesele na kteroukoli ženu.

Nezáleží na tom, zda máte oválný nebo hranaté prvky, nebo váš obličej je čtvercový, měkké kadeře hladké a vždy poskytují jedinečnou krásu každé ženy. Židle dělají svou věc!

4. Nepoužívejte ruměnek!

Blush je vždy důležitým prvkem make-upu. Pokud je však nepoužíváte správně, můžeme vytvořit klasický obraz porcelánové panenky s růžovými tvářemi. Dále byste měli být opatrní při bronzování, protože pokud to uděláte špatně, můžete způsobit výrazné "skvrny", které vypadají uměle.

Nezapomeňte použít kvalitní kartáč pro správné použití. Výsledek bude skvělý.

5. Kosmetika má trvanlivost!

Mělo by to být velmi opatrné. Někdy máme tendenci ukládat kosmetiku, včetně kompaktního prášku, do kosmetických přípravků, nikdy je neměnit, aby se podívali na datum data vypršení platnosti. Možná vás překvapí!

A to je přímé riziko pro vaše zdraví, protože používáme tyto prostředky na oči, kůži a rty a mohou způsobit závažné alergické reakce. Nikdy se nedopusťte chyby tím, že dáte těmto malým kosmetikám, že už nepotřebujete malým dcerám hry, aniž byste museli zkontrolovat dobu tréninku.

6. Hřebeny a kartáčky by měly být také omyty

Máte pravidelně umyjte kartáče na make-up? A houbu A štětce na vlasy a hřebenatky? To je velmi důležité! Všechno, co přichází do styku s naší kůží, by mělo být pravidelně omyta a dezinfikována, aby byla zajištěna správná hygiena, a aby se zabránilo akumulaci bakterií. Kartáče na vlasy a hřebeny akumulují cokoliv: od lupů až po olej -

nezapomeňte je umyt horkou vodou. Tímto způsobem se postaráte nejen o vaši krásu, ale také o vaše zdraví. Pamatuj si to!


Jak se zbavit akné clidiv přírodní prostředky

Jak se zbavit akné clidiv přírodní prostředky

Po léčbě akné, je pravděpodobné, že váš obličej může zůstat stopy nebo jizvy. Tyto stopy akné jsou docela těžké odstranit, ale ne nemožné. V tomto článku se můžete dozvědět nějaké recepty a domácí opravné prostředky, které mohou pomoci po akné odebrání ty ošklivé skvrny na kůži. Domácí léčba akné by měla Mezi nejvýznamnější výhody těchto přírodních prostředků je to, že nejsou škodlivé pro vaše zdraví, velmi úsporný a najdete ingredience pro jejich vaření bez jakýchkoliv problémů.

(Krása)

Jak hydratovat a obohatit kyslík vlasy

Jak hydratovat a obohatit kyslík vlasy

Vaše vlasy jsou velmi důležité, většinou proto, že tento estetický prvek určuje váš vzhled. Nicméně, jako u jiných částí těla, měli byste se starat o vlasy tak, aby vypadaly zdravě a krásně. Chcete-li tento efekt dosáhnout, budou k dispozici různé možnosti. Proto vám poskytneme několik tipů a rad, abyste věděli, jak zvlhčuje a obohacuje vaše vlasy kyslíkem, tak, aby měl ohromující vzhled.

(Krása)