6 Otázek diskutovat se svými blízkými každý den


6 Otázek diskutovat se svými blízkými každý den

Denní rozhovory s vaším blízkým by měl být stálý zvyk. Je pravda, že někteří věří, že se svými partnery musí mluvit pouze o dobrém nebo romantickém.

Ale je to falešný nápad. S osobou, kterou milujete, musíte diskutovat o jiných, dokonce "nevhodných" otázkách. Dobré vztahy závisí na čestnosti.

Chcete-li dlouhodobý vztah založený na důvěře, musíte být připraveni mluvit o všech aspektech života.

Dnes chceme sdílet otázky, které stojí za to diskutovat se svými partnery každý den.

1. Budoucnost

Očekávání budoucnosti je jednou z prvních otázek, které byste měli každý den sdílet s vaším blízkým, a přemýšleli o tom, že váš vztah je dlouhodobý.

Řekni o:

  • tvém životě
  • co chceš dělat
  • cíle pro budoucnost
  • sny

Krásné, když pár vidí jeho budoucnost společně a společně usiluje o to, aby to bylo dosaženo. Pokud máte nějaký cíl, než si někdy můžete dovolit být spontánní.

Hovořit o příchodu je důležité a užitečné jak pro individuální, tak pro společné plány.

Zeptejte se vašeho milovaného člověka, kterého vidí za 10 let a co může být váš život spolu, když máte 80. Takové rozhovory se ještě více spojují a pomohou vám lépe porozumět budoucnosti.

Také by vás mohlo zajímat: 10 párů s dobrými vztahy

2. Rodinné události

Toto je další otázka, o které by se mělo diskutovat každý den, je to rodina obou partnerů.

Možná, že v počáteční fázi vývoje vztahů nejsou lidé stále připraveni mluvit o všem, například o problematickém vztahu se svou matkou.

Je však důležité vyslovit, co pro nás záleží. Zejména proto, že je lepší najít cestu ven ze situace, protože říkají: "Dvě hlavy jsou lepší než jedna."

Nezapomeňte, že milovaný je vždy připraven a rád vám pomůže. Tak neváhejte a sdílejte, co vás trápí. Uvidíte, že pak problém nebude vypadat tak vážně nebo beznadějně.

Zeptejte se svého partnera také na své přátele, rodinu a jejich životy. Zjištění jejich preferencí a lekcí ve volném čase bude užitečné a zábavné.

A otázka vašich oblíbených záležitostí a zachycení vašich milovaných lidí bude mít pocit, že jste opravdu lhostejní a upřímně se zajímáte o to.

3. Zdravotní

Pokud máte nějaké indispozice, něco znepokojující, zda se má přijmout jakékoliv rozhodnutí týkající se zdraví, je důležité, abyste informoval svého partnera tyto problémy úzkosti nebo dilemata.

Jedním z klíčových faktorů je udržovat dobré vztahy, které milovali navzájem poskytují radostné a složité situace. Chcete-li to provést, musíte otevřít a přijmout pomoc.

Partneři navíc těší, že podle jejich názoru a váží něco v úvahu při svém rozhodování. 4. Peníze

Jakékoliv dotazy, které se podílejí finance oba potřebují poradit se svým partnerem předem.

I když budete mít ty nejlepší úmysly, a máte v plánu investovat do něčeho pro společné blaho, stále by to mělo být povinni informovat a konzultovat s milovaného člověka před utrácet peníze.

Nechtěli bychom, aby někdo vyřešil důležitou záležitost bez konzultace s námi.

přijetím jakýchkoliv rozhodnutí (o peníze nebo jiné aspekty života) spolu oba partneři mají pocit, že jsou na stejném týmu a to posiluje jejich vztah. 5. Sexualita

Musíte si zvyknout na každodenní konverzaci s vaší milované osoby o všem, co se děje v ložnici. Téma sexu pro páry by nikdy nemělo být tabu.

Partneři by měli mít pocit sebevědomí a být schopni diskutovat o tom, co se jim líbí nebo nelíbí v posteli. Téma pohlaví by samozřejmě nikdy nemělo být diskutováno.

Nicméně, pokud máte pocit, tolik sebevědomí, aby se vsadit, můžete najít ten správný okamžik hovořit o svém milostném životě a neustále ji zlepšovat.

Doporučená literatura: 8 chyby, které dělají muži při sexu

Cíle 6. Dalším problémem, který by měl být projednán s milovaného člověka každý den, to chutná a koníčky, jako je vaření, zahradničení, poezie, jóga, nebo cokoliv jiného .

Váš partner bude s potěšením vidět, že s takovým vzrušením vypráví o jejich zájmu a oblíbených aktivitách.

Nezapomeňte projevit zájem a to, co sdílejí vaši synoví vaši milovaní. Pokud vás jen posloucháte a nestaráte se o své drahé lidi, může jim to urazit a ublížit.

Vaši partneři nejsou lhostejní k tomu, co se zabývá profesionálními, duševními nebo emocionálními plány. Tak nám řekněte o svých snech a starostech, o tom, co očekáváte a jak to hodláte dosáhnout.

Pro páry je velmi důležité, aby si mezi sebou mluvily a sdílely své myšlenky. Po, který je popsán v tématech budete nikdy nepříjemné movchanok a vztahy budou každý den mitsnishaty.


Síla času - dát vše na místo

Síla času - dát vše na místo

Síla času - kreativní, neslučitelná a silná. Ale nedělá vás jako loutka, musíte jasně pochopit: řídíte svůj život. Existují lidé, kteří žijí s myšlenkou - „že to, co to trvalo,“ a to bez ohledu na to, co se stalo včera, protože každý den - nová příležitost ke změně, k vytvoření nové reality a nechat za sebou, co se stalo.

(Sex a vztahy)

Emoční zralost - je vědět, že život není dokonalý

Emoční zralost - je vědět, že život není dokonalý

Sex a vztahy Emoční zralosti - je, aby byl šťastný, a vím, že život není dokonalý. Přichází spolu s poučením života, pohybem vpřed, přizpůsobením se životu a seznámení se s jeho rytmem. to dobýt vrcholy a zkušenosti, které posílí vaše sebevědomí, a pokouší se naučit zacházet s věcmi, které vám způsobují potíže, které zasahují do učení, změny a růst.

(Sex a vztahy)