6 Vlastnosti, které mají problémy s střeva


6 Vlastnosti, které mají problémy s střeva

Zajímavá fakta střeva - instinktivní varhany nachází v horní části břichamezi žaludkem a konečníku; tvoří součást trávicího systému a je rozdělen na dvě divize. Mnoho lidí má často problémy s střevem.

Dvě části střeva - tlusté střevo a tenké střevo. Ačkoli tvoří jedno tělo a vykonávají podobné funkce, jsou tyto funkce velmi specifické pro každou osobu.

Účelem tohoto orgánu je léčit jídlo, počínaje tenkým střevem, kde se vyskytuje většina procesů; živiny absorbovány epitelových buněk, což je distribuovat v oběhu, jejich převedení do jiných částí těla.

Tento proces končí hrubým střevem, který absorbuje minerální soli a vodu, čímž vzniká fekální látka, která se pak z těla odstraní.

Tlustá střeva: důležitá a něžná

Bezesporu význam této oblasti těla výrazně kontrastuje s její křehkostí; i když toto je zpravidla charakteristické pro většinu vnitřních orgánů. Tato křehkost je spojena s množstvím látek, které procházejí střevem.

Časté problémy se vyskytují častěji, než si myslíte, a jsou spojeny s trávicími problémy; nnejsnazší způsob, jak je odhalit, je pochopit, že je to bolestivé.

Klíčové indikátory - bolest břicha nebo otok. Existují však i jiné méně časté příznaky, které mohou být narušeny chorobami nebo střevními problémy.

V tomto článku vám řekneme o některých z nich.

znamení, která vám sdělit, o problémech s střeva


touha po cukru bakterií nalezených ve střevech, se často stávají nevyvážené, což způsobuje problémy spojené s konzumací sladkostí nebo potravin obsahujících cukr.

Problém je v tom, že nejprve máte touhu jíst tyto druhy potravin, ale postupně se začínáte objevovat nadměrný příjem cukru.

Příliš mnoho cukru může způsobit řadu zdravotních problémů; jako je obezita.

Psychologické problémy

Mnoho lidí si může myslet, že střevo je daleko od mozku, příliš daleko, aby se s ním spojilo. Nicméně spojení mezi nimi je mnohem blíže.

Proto psychické problémy, jako je deprese, stres a úzkost mohou být příznaky nebo způsobují problémy s střevem.

Serotonin je neurotransmiter zodpovědný za to, že se cítíme dobře: klidní a šťastní. Produkuje se ve střevě, přinejmenším ve většině případů. Z tohoto důvodu se vaše nálada může stát varováním o tom, jak vaše tělo cítí. Nadměrné hladiny glukózy

Jednou z hlavních funkcí střeva je léčba jídla, která obvykle zahrnuje cukr; Pokud se vyskytne problém s touto funkcí, může se tento proces dostat mimo kontrolu.

Nadměrné hladiny glukózy, pokud je nemoc související s tímto problémem, také známá jako vysoká hladina cukru v krvi, je základem nemocí, jako je diabetes.

Navíc, metabolické procesy

mohou být přerušeny a cyklus přeměny energie nebude fungovat. Problémy s kůží

Existuje mnoho důvodů, proč můžete trpět kožními problémy: UV záření, chemické produkty, teplo, chlad, hormonální nerovnováha a další. Nicméně je málo známo, ale skutečným důvodem je, že kožní problémy jsou spojeny s střevní funkcí.

Když se na kůži objevují příznaky akné nebo ekzému, může to být známka střevního problému.

Akné je způsobeno změnami v bakteriích, které žijí na kůži, a může způsobit otok a zčervenání kůže.

Trávicí nestabilita Trávicí potíže mohou být prvním znakem toho, že je něco, co je ve vašem střevě špatné. Může to však být způsobeno problémem s jakoukoli částí trávicího systému.

Co se týče střeva, nelze tuto možnost vyloučit.

Problémy mohou začít se zachycenými plyny, abdominálním edémem nebo průjmem;

kvůli změnám bakterií, které chrání toto tělo. ○ Nerovnováha v této střevní flóře může být způsobena akumulací škodlivých látek, které brání správné absorpci živin. Špatný orální zápach Funkce žaludku se může lišit kvůli bakteriální střevní nerovnováze

a spojitosti s trávicími problémy.

Plyny se začínají zvyšovat, vstupují do žaludku, způsobují gastritidu a špatný zápach, jako je špatný dech.

Pracovní štítné žlázy závisí na střeva Věděli jste, že činnost štítné žlázy závisí na stavu střeva a při plnění jejích hlavních funkcí?


10 Produktů, které urychlují proces stárnutí

10 Produktů, které urychlují proces stárnutí

Můžete si myslet, že když budete jíst méně kalorií a nahradit cukr, syntetická sladidla, budete pomáhat vaše tělo zbavit nadbytečných kilogramů, ale ve skutečnosti stimulují jen chuť k jídlu a hlad, a ve skutečnosti zvyšují problém. Pokud budete jíst správné a pečovat o své tělo, je důležité mít na paměti, že nejlepší způsob, jak - je držet výživné a dobře navržen dietu.

(Zajímavosti)

5 Tipů pro najít vnitřní klid

5 Tipů pro najít vnitřní klid

Zajímavé skutečnosti neklidnou mysl neumožňuje být sám. změnit jednu zkušenost do druhého, jeden strach k druhému pomalu spřádá složitou pavučinu v jejich podvědomí, které vás zbavuje výsady jako vnitřní klid. Někteří lidé mohou zmást pojem neklidné mysli zvědavostí a výkonu. Ačkoli interní e nerhiya někdy označuje touhu učit se, ve většině případů se jedná pouze o mentální hluk.

(Zajímavosti)