6 Hlavních funkcí, které dokáže rozpoznat psychopat


6 Hlavních funkcí, které dokáže rozpoznat psychopat

Sex a Vztah Pravděpodobně jste slyšeli ve zprávách jako úplně normální člověk se dopustil trestného činu, a nikdo by si myslel, že je schopný.

Být psychopat neznamená, že se liší od ostatních. Psychopath je typ, který nejvíce charakterizuje jako příjemný, skutečně charismatický a dokonce i dobrý člověk. Alespoň to vypadá na první pohled.

Tato laskavost může najednou zmizet, protože psychopat nemá pocit emocí jako vy. Takže je falzifikuje, aby vás lépe manipuloval.

Psychopath bude manipulovat s ostatními, aby získali všechno, co chtějí. Není schopen cítit pokání, sumy nebo jakékoliv jiné přirozené emoce, ale může používat i jiné bez omezení. Proto je tak důležité vědět, jak ji identifikovat.

1. Jsou to patologičtí lháři

Všechno leží. Ale když spočívá psychopat, není to lehká lha pro požehnání a ne lež, která je oprávněná. Psychopat falšuje jeden po druhém.

Psychopath neustále leží, aby manipuloval a využíval životní prostředí. Někdy lhal za škody.

Psychopati mají cíle jako všichni ostatní, ale nesnaží se je oslovit "dobrým způsobem".

2. Jsou nezodpovědní

Dokážete si představit, co se stane, kdybyste s někým neměla nějaké emocionální spojení? Psychopati se necítí povinni dodržovat své sliby v práci nebo doma, takže nikdy nesplní to, co slíbili.

Zpravidla psychopat neustále mění místo práce nebo jde na nové místo z tohoto důvodu. Nikdy se netýká místa, ani doma.

To platí i pro lidi, protože neustále narůstají přátelství, způsobují škody a opouštějí ty, kteří jim kdysi důvěřovali.

3. Přitahují vám falešné kouzlo

Psychotikové předstírají dobře ostatním lidem, skrývají své pravé úmysly. Ve skutečnosti nikomu nevěří, kromě sebe.

Ale na druhou stranu vytvářejí dojem někoho, komu může být důvěřováno, a říkat všechna tajemství.

Nerozumíš tomu, že taková otevřenost se dostává do úst šelmy. Čím víc v ně věříte, tím jste zranitelnější. Jejich okouzlující kouzlo vás přitahuje.

4. Tmavá minulost

Právě teď se psychopat může zdát zcela normální, ale pokud se podíváte na jeho minulost, zjistíte skutečně ilustrativní příběh.

I kdyby byl zapojen pouze v nevýznamných hádkách, skutečnost, že se v nich často účastnil, se už tlačí na to, aby se ponořil do minulosti.

Je to proto, že ačkoli to nemusí ukázat, nepřijme pravidla společnosti a často nedodržuje lidská práva.

5. Manipulují a záleží na ostatních

Psychopáti manipulují s ostatními tak, aby vyhovovali jejich potřebám. Vědí však, že ne všichni lidé mohou být manipulováni, takže se často obklopují s lidmi, kteří jsou pokorní.

Pro psychopata není osoba člověkem, ale nástrojem, jak získat to, co chce.

Nejdůležitější je, že psychopat se vždy pokusí přežít ostatní. Věří, že jiná existují jen proto, aby mu sloužili, jiní jsou ti, kteří musí pracovat a bojovat.

6. Oni nemají sympatie

Vzhledem k neschopnosti cítit nějaké emoce, jako je smutek, úzkost nebo něco jiného, ​​oni nejsou schopni se postavit do postavení jiné osoby.

Může se zdát, že chápou, protože je součástí jejich charisma, které slouží k získání vaší důvěry. Ve skutečnosti však nemají tušení o tom, jak se cítíte. Dává jim nad vámi hrdlo. Nikdy necítí hanbu, vinu nebo žádné emoce, které by normálním lidem neumožnily dělat to, co dělají.

Nešetří ostatní:

psychopat vždy myslí jen na sebe. Je důležité si uvědomit, že procento psychopatů u celé populace není příliš vysoké, takže se s nimi velmi zřídka setkáváme. ◊ Navzdory tomu nemáte štěstí, pokud se s některým z nich budete muset vypořádat.

Je nesmírně důležité rozpoznat tyto příznaky.

Znáte někoho s těmito znameními?


Přestaňte ztrácet čas na lidi, kteří se budete ublížit

Přestaňte ztrácet čas na lidi, kteří se budete ublížit

Věci a lidi, kteří nám dělají špatně, může změnit nás , odvrátí od toho, kdo opravdu jsme: silné, statečné a volné osobnosti, které si zaslouží štěstí . Samozřejmě, každý ví, že není snadné uniknout přes noc nebo překonat, co nás ničí emocionálně. Většinu času, kdy si myslíme, že o letu, pak přemýšlet o fyzické hrozbami, jako jsou: nůž, temných opuštěných ulicích .

(Sex a vztahy)

Pokud přijmete jeho nedostatky, nikdo nemůže používat je proti vám

Pokud přijmete jeho nedostatky, nikdo nemůže používat je proti vám

Sex a vztahy Každý má nedostatky. Nikdo na této planetě není dokonale dokonalý. Schopnost vidět vlastní nedostatky a vzít je pomáhá nejen respektovat ostatní, ale nedávají jiné lidi, aby používali své slabosti proti nám. Mnozí z nás tráví polovinu života, když se snaží ukrýt nevýhody oblečení nebo make-upu.

(Sex a vztahy)