6 Neobvyklých způsobů, jak používat sóda na pečení


6 Neobvyklých způsobů, jak používat sóda na pečení

Soda pečení. Opakovaně jsme se zmínili o jejích přínosech pro zdraví a bydlení. Faktem je, že velmi často utrácíme peníze na drahé čistící prostředky, zatímco soda je zcela přirozená, úsporná, která nás může ušetřit z mnoha běžných problémů v celém domě.

Tajemství tohoto výrobku spočívá v jeho nízké alkality, díky čemuž je skvělé pro čištění, eliminuje pachy a dokonce i péči o tělo. To je důvod, proč bychom vám chtěli povědět o těchto neobyčejných způsobech použití sody. Nenechte si ujít! 6 neobvyklých způsobů, jak používat sódu na pečení

1. Čistící žlaby

Ve všech z nás dochází občas k ucpání potrubí nebo umyvadel. Existuje nepříjemný zápach a my jsme nuceni koupit nějaký chemický výrobek k odstranění ucpání.

Předtím, než vyzkoušíte drahocenný a abrazivní čistič odpadních vod, nejprve zkuste sódu na pečení. Budete potřebovat:

½ sklenice soda

 • 3 šálky horké vody
 • Jak používat

Jen. Nejprve nalejte do stokové sody a poté nalijte horkou vodu. Je to velmi efektivní! 2. Odstranění

  chemické pachy často, když jsme koupit nové ručníky, župany či dokonce tričko, vidíme nepříjemné pachy chemikálií a barviv a tkaniny, mohou být tvrdé nebo drsné. Vyzkoušejte tento tip k osvěžení oblečení:


  Budete potřebovat:

  ½ šálku sódy na pečení

  • Jak používat

  Řekněme, například, musíte odstranit vůni dvou ručníků a triček. Co dělat:

  • namočte je v teplé vodě s ½ šálku sody. Druhý den je umístěte do pračky, jako obvykle.3. Odstranění zápachu moči z domácích zvířat

  Pokud máte psa nebo kočku, pak víte, co se děje. Ve vašem domě může být roh, ve kterém váš pes má rád močení, nebo špinavou krabičku pro kočku. Nechceme se jen zbavit špatných zápachů, ale také dezinfikovat zdraví našeho domácího mazlíčka. Zde je to, co musíte udělat:

  Ingredience

  1 šálek bílého octa

  • 2 polévkové lžíce soda
  • Jak používat

  Je to snadné. Stačí pouze namíchat sódu do pečiva s octovým olejem, pak jej posypete roztokem, kde je třeba vyčistit a dezinfikovat. Nechte 2 hodiny a poté opláchněte vodou.

  4. Čištění dlažba v koupelně

  S tímto jednoduchým tajného společenství, bude vaše koupelna zářit co nejdříve. Zde je návod:

  Budete potřebovat:

  ¾ šálku jedlá soda

  • 3 kapky esenciálního oleje Tea Tree
  • ½ šálku bílého octa
  • 3 litry teplé vody
  • Jak používat

  Stačí Smíchejte všechny přísady dohromady a přidejte do kbelíku s 3 litry teplé vody. Používejte houbu jemně otřít dlaždice v koupelně.

  • uvidíte, jak vaše dlažba lesk, ale proto, že tea tree olej, budou cítit svěží. Je to neuvěřitelné! 5. odstranění pachů v chladničce

  Někdy otevřít lednici, a cítit, jak nepříjemné pachy starého jídla. Nic špatného v případě, že není, ale ten zápach je strašný. Co můžu dělat? Nebojte se, potravin sodu - je to váš nejlepší přítel, pokud jde o páchnoucí lednici.


  Ingredience ½ šálku jedlé sody

  • 2 šálky horké vody

  Použití Nejprve je nutné odstranit potraviny z chladničky, protože tak to je lépe se čistí a odstranění nežádoucího zápachu. Smíchejte s vodou a jedlou sodu, vezmi hadr na otřete vnitřní povrchy.

  Další trik, který může být použit v boji proti zápachu - nechat otevřenou nádobku s 1 šálek jedlé sody v zadní části chladničky absorbovat pachy ji.

  6. Odstranění vůni starých knih

  Jsme všichni obeznámeni s pachem, a někteří z nás ho i milovat. Vůně starých knih může být relaxační a dokonce i romantické. Nicméně, někteří lidé věří, že vůně nepříjemné a rušivé ze čtení. Zde je návod, jak problém vyřešit:


  Ingredience ½ šálku jedlé sody

  • plastový sáček, který si můžete dát knihu
  • Je to snadné.

  Stačí dát knihu v balení společně se sodou. Zavřete a držet tak po dobu jednoho týdne, aby se odstranily plísní a zápachu. vám líbí výsledek!


  Proč se cítíš v paži a nohou?

  Proč se cítíš v paži a nohou?

  Je pravděpodobné, že více než jednou došlo k brnění po dlouhé kříži. To je normální záležitost a není třeba se jich bát. Pokud však trpíte brnění v pažích a nohách pravidelně, měli byste mu věnovat pozornost. Není obvyklé, aby se tento pocit neustále vyvíjel. Pokud k tomu dojde, musíte zaznamenat příznaky a vyhledat lékařskou pomoc.

  (Zajímavosti)

  Jak odstranit nepříjemné pachy v domě

  Jak odstranit nepříjemné pachy v domě

  Zajímavá fakta Za prvé, musíte pochopit, proč tam jsou špatné pachy ve vaší domácnosti. Nicméně, nejčastější příčiny jsou následující: Nedostatečné ventylovanist pokoj klimatu Age dům bakterie hromadění nečistot shnilé potraviny Vlhkost , jak se zbavit těchto nepříjemných pachů, které zhoršují celkovou atmosféru a vzhled vašeho domova, budete muset učinit volbu mezi nákup drogy nebo umělé přírodní způsoby, jak pomoci zbavit zápachů a vůně naplnit dům s příjemnou .

  (Zajímavosti)