Přírodní prostředky proti striím


Přírodní prostředky proti striím

Napínaní přírodními prostředky - což je typ jizvy, které nastane, když kůže ztrácí svou elasticitu, téměř vždy po byl přetížen. Tyto linie nejsou zdravotním rizikem, ale pro některé jsou neatraktivní, takže hledají způsoby, jak je eliminovat nebo snížit jejich vzhled.

V podstatě se v prostřední vrstvě pokožky vytvářejí stripy, takže je často obtížné je odstranit. Lidé, kteří mají stripy, je vidí jako růžové nebo fialové linie, které se tvoří na různých částech těla. Postupně se stávají bledými, ale stále velmi nápadné.

Stretchy se mohou objevit ve formě několika nebo mnoha malých čáry. Ve většině případů jsou tyto stopy jsou vytvořeny na částech těla, které mají více tuku, jako je například hýždí, břicha, paží, nohou a hrudníku.

Ačkoli dnes existuje mnoho komerčních postupů, které pomáhají odstranit stripy, přírodní léky jsou skvělou alternativou. Existuje několik formulací a složek s příznivými vlastnostmi pokožky, které mohou pravidelně užívat dramaticky redukovat stripy.

Níže vám ukážeme 6 skvělých přírodních prostředků pro snížení striže.

Bramborové šťávy

Brambory mají vlastnosti, které pomáhají obnovit kožní buňky a stimulovat růst nových.

Aplikace

Je třeba vzít brambory dobré velikosti, vyčistit a otřít.

Stlačte šťávu z strouhaného bramboru a aplikujte denně na postižené oblasti, jednou ráno a jednou v noci. Nechte šťávu vyschnout na kůži, pak opláchněte studenou vodou.

Protein

Vaječný protein obsahuje aminokyseliny a bílkoviny, které jsou přijatelné pro snížení strií.Pomocí tohoto nástroje pravidelně zaznamenáte výsledky několik týdnů.

Aplikace

Bít bílý vajec, dokud se úplně nestane pěnou. Poté ji aplikujte štětcem do postižených oblastí pokožky a nechte ji uschnout.

Umyjte teplou vodou a aplikujte trochu olivového oleje, abyste zabránili vysušení pokožky.

Kakaové máslo

Kakaové máslo je levný a účinný prostředek pro významné snížení strihů. Tento olej obsahuje důležité vitamíny a minerály, které hluboce hydratují pokožku a stimulují regeneraci.

Aplikace

Vezměte trochu kakaového másla a aplikujte na postiženou oblast dvakrát denně (jednou ráno a jednou večer). Masírujte, dokud není zcela absorbován.

Mandlový olej, cukr a citronovou

Tato léčba hydratuje, tóny a regeneruje pokožku, což výrazně snižuje strie. Jeho složky pronikají do pokožky, aby co nejdříve minimalizovaly vzhled strií.

Použití v nádobě smíchejte lžíci krystalového cukru, ½ lžičky mandlový olej a půl lžičky citronové šťávy. Aplikujte a lehce maste tuto vrstvenou směs v postižené oblasti po dobu 10 minut, poté důkladně opláchněte. Opakujte toto ošetření 2-3x týdně.

Home krém proti striím, aby se vaše pleť vláčnou a vyhnout strie, je důležité, aby hluboce hydratujeji a poskytují základní živiny potřebné chránit pokožku před trhání a jizvení.

Tento krém proti striím kůže zajištění správné jídlo a pomáhají prevenci a snížení výskytu strií, které mohou nastat v průběhu nebo po těhotenství nebo v důsledku zvýšení nebo ztráta hmotnosti.

Aplikace

V malé nádobě smíchejte stejné díly olivového oleje, pšeničných klíčků a aloe vera. Pokud máte mastnou pokožku, přidejte trochu jílovitého prášku. Přísady dobře promíchejte, aby se vytvořila pasta. Použijte postižené oblasti třikrát týdně.

Mandle a kokosový olej

Tyto dva oleje jsou opravdu skvělé pro péči o pokožku a její hlubokou vlhkost. Oba obsahují vitamín E a další důležité živiny, které jsou klíčem k regeneraci pokožky a odstranění strií.

Aplikace

Smíchejte hladinu mandlového a kokosového oleje, poté aplikujte na postiženou oblast. Tento postup opakujte každý den, jednou ráno a jednou před spaním.


Rozlučte se zácpou z těchto koktejlů

Rozlučte se zácpou z těchto koktejlů

Přírodní produkty zpracované a tučná jídla, sedavý životní styl a příliš mnoho stresu může způsobit zácpu - nepříjemný stav, který se vyskytuje u mnoha lidí. Pokud nechcete jíst potraviny s dostatkem vlákniny a ne pít 8 sklenic vody denně, problém může být ještě obtížnější. Zde nabízíme jedny z nejlepších ovocných koktejlů, které vám pomohou bezpečně jít na záchod.

(Lidových opravné)

5 Nejlepších ingrediencí pro odstranění zablokovaných tepen

5 Nejlepších ingrediencí pro odstranění zablokovaných tepen

Zanesené tepny - to je docela běžný problém. Jeho charakteristickým rysem je akumulace plaků v cévách . Pokud je to jisté, pak se takový útok objevuje v tepnách, které přicházejí do mozku. To může vést k ohrožení zdraví v krvi. V důsledku toho kyslík a živiny nespadají do tkání a orgánů tak, jak by měly.

(Lidových opravné)