6 Nápojů, které jsou užitečnější i pro vodu


6 Nápojů, které jsou užitečnější i pro vodu

Všichni dobře víme, jak užitečná je voda. To zabírá většinu z povrchu Země, lidské tělo se skládá z vody... Samozřejmě, že pití je pro zdraví nesmírně důležité.

Voda je důležitá nejen pro správnou vnitřní funkci těla, ale i pro zdravý vzhled. Je to zástava utahované, lesklé, mladistvé kůže. Nicméně

přechod na tradičních zdravotnických zařízení a zvýšení počtu studií v oblasti přírodní medicíny vedl k nápojů discovery, které jsou považovány za vhodnější než voda.

To je dobrá zpráva pro lidi, kteří nemají rádi pít obyčejnou vodu, ale oni si to přinutili ze zdravotních důvodů.

Všechny nápoje, které budeme popsány v našem článku, jsou přirozené a nezpracované. Jak víte, zpracované produkty obsahují sloučeniny, které zvyšují jejich chuť, prodlužují životnost nebo snižují náklady. Všechny jsou škodlivé pro zdraví.

Než se podíváme na některé z těchto nápojů, chceme ještě jednou zdůraznit: přírodní nápoje jsou užitečnější než zpracované.

Zde je seznam 6 nápojů, které jsou výhodnější pro vodu

Podívejte se na ně dohromady.

1. Řepa džus

červená řepa - je zvláštní pro kulturu Ukrajiny. Na rozdíl od evropských obchodů je můžeme snadno najít v oddělení zeleniny všech supermarketů. Využijte této příležitosti a vyzkoušejte tuto mimořádně výživnou šťávu.

Řepa jsou nejen jasné chuť, ale také obsahují vitamínyA, B a C, antioxidanty, vápník, aminokyseliny, draslík, hořčík, cukru a vody.

Nedělejte si starosti s receptem na vaření. Šťovice z řepy se připravuje stejným způsobem jako všechny ostatní šťávy. Přestože je mixér v barvě jasně červené, lze ho snadno umýt.

2. kokosová voda

Pokud se rádi díváte na televizní pořady o přežití na pustém ostrově, které jste pravděpodobně slyšeli o kokosová voda.

Někdy se účastníci těchto programů přežijí jen kokosová voda, která by neměla dělat vás zajímalo, jak to plnohodnotné jídlo (vzhledem k vysokému obsahu draslíku).

Tento minerál podporujeudržování správné hladiny tekutiny v těle.

Kokosová voda může být nalezena na regálech mnoha velkých supermarketů. Pokud to nemůžete udělat, doporučujeme, abyste vyhledávali ve specializovaných obchodech s travami nebo přírodními prostředky.

Výrobky, které se tam prodávají, jsou téměř identické s vodou uvnitř kokosu. 3. Voda

aloe Pokud byste mohli identifikovat přírodní produkt, který byl průlom v 21. století, pak by volataloe. Každý den jsme se dozvěděli více o novém „kapacity“ produktu: jizvy z léčby na snížení hladiny cholesterolu a triglyceridů v krvi.

Vzhledem k obsahu antioxidantů a vlastností čistící šťávy z aloe vera je používán očistit střevní mikroflóru a zabraňují předčasnému stárnutí buněk.

Pokud máte zácpu, vysoký cholesterol nebo problémy s cirkulací, tento nápoj je právě to, co budete potřebovat.

4. Ovocné nápoje jsou mnohem užitečnější než voda

Nyní to není o šťávě. Mluvíme o přidávání ovoce do vody. Nejlépe se hodí pro tuto jahoda, meloun, bazalka, okurkunebo borůvky.

Chcete-li zvolit mezi těmito možnostmi, jen přemýšlet o tom, jaký účinek chcete dosáhnout, a přijmout odpovídající ovoce. Kromě tohopitné vody bude mnohem zábavnější. 5. Čaj

To lze nazvat jedním z nápojů, že většina pijáků po celém světě. Někteří lidé však stále neví o svých vlastnostech.

Každá třída čaje má své výhody, ale všechny:

  • předcházet problémům s zuby;
  • zlepšit oběh;
  • mají protizánětlivé účinky;
  • zastavit růst bakterií v těle.

čaje jsou často součástí stravy na hubnutí, zejména zelený čaj, který dokonale odstraňuje toxiny. Pomáhá zbavit se tuků a škodlivých látek. 6. Huayusa

Tento nápoj není znám, nicméně to neznamená, že je méně užitečné. Nyní hovoříme o rostliny z džungle Ekvádoru, které obsahují velké množství kofeinu a theobrominu (jedna stimulační sloučenina).

Na internetu najdete a objednejte listy guavy. Tento energetický nápoj je podobný jako mate. Obsahuje chlorogenní kyseliny, které jsou velmi užitečné pro srdce. Protože huayusa také poskytují energii, skvělý způsob, jak začít den. Efekt je dokonce lepší než káva. Guaya

urychluje metabolismus, což zase pomáhá spálit kalorie.Je to jeden z nejlepších a nejzdravější způsob, jak ztratit kila navíc:

spalovat tuk konzumací potravin a nápojů, které zlepšují trávení a látkovou výměnu. Nyní je třeba udržovat správnou hladinu kapaliny v těle již není přítěží. V tomto článku se budete učit se nové způsoby, jak jíst chutnou kapaliny jako nápoje, které jsou ještě užitečnější než voda.

S vědomím této jedinečné kombinaci nápojů, budete jedni z mála, kteří znají tajný

správné diety, která poskytuje zdravotní tělo.


Vaporab 8 terapeutické aplikace

Vaporab 8 terapeutické aplikace

Zajímavá fakta Vaporab Weeks (mentolový krém lokální aplikace) je velmi známý mast, který je používán jako lék položen dýchacích cest a dalších příznaků nachlazení a chřipky. Je vyroben z několika olejových látek a rostlin, jako je mentol, eukalyptus a kafr. Pokud použijete tento nástroj na určitých částech těla včetně hrudníku, zad a nohou, člověk cítí silnou relaxace, která pomáhá překonat příznaky onemocnění.

(Zajímavosti)

Příznaky herniated disk

Příznaky herniated disk

Zajímavá fakta Mnoho lidí trpí herniated disk zápasů. Je vedoucí k silné bolesti a postižení vážný problém, a proto je důležité znát příznaky. Jak víte, naše páteř - puzzle se skládá ze složitých anatomických částí: kostí, svalů a vazů, a kdykoliv s nimi mohou způsobit problémy. Zjistíte, proč se to stane, pokud si přečtete tento článek později.

(Zajímavosti)