6 Kroků léčit emocionální jizvy z dětství


6 Kroků léčit emocionální jizvy z dětství

Sex a vztahy bolestných zkušenostech, které se vyskytují v průběhu celého života, formu emocionální jizvy. Většina lidí je velmi obtížné vyrovnat se s problémy, jako je prasknutí vztahů, rozvodu, zrady, ponížení, zanedbávání a nespravedlnosti.

Není pochyb o tom, že mnoho lidíne vyléčit tyto rány, takže trpí hodně a snažil se zamaskovat svou bolest.

Bohužel, oni si neuvědomují, že tím déle budou čekat zcela léčit sám, tím více zhoršuje jejich rány.Vše se komplikuje ještě víc, když víte, že máte něco špatně, ale ještě nechápal, co je příčinou stará nezhojená rána.

Takže některé nevědomost v kombinaci se strachem prožít bolest neumožňuje být sám sebou, hrát roli vynucení jen stěží rozeznat, nebo že nejste zvláštní.

Pokud to dnes číst, cítíte touhu dozvědět se více o sobě a zlepšení jejich zdraví. To je důvod, proč jsme v tomto článku chtějí nabídnout trochu pomoci, abyste věděli, jaké kroky by mělo být provedeno při hledání způsobů hojení starých ran.

Podívejme se na šesti krocích, aby se léčit emoční rány: 1. Vezmi

emocionální jizvy jako součást toho, kým jste vývody

nevypadají - máte jizvu. Můžete si vybrat to připustit nebo ne, jediný způsob, jak pokročit - pohled do očí. Podle Lisa Burbor přijmout ránu znamená blízký pohled na to, pozorovat to a pochopit, že řešení těchto problémů je součástí lidské existence.

Můžete si myslet, že se schovává před utrpení - to je to nejlepší, co lze udělat, ale pravdou je, že to prostě dělá popírat bolest, což znamená, že v průběhu času bude rána prohloubí pouze.

Ty přijmout a pochopit, že jste ani lepší, ani horší, protože něco, co způsobilo zranění. Zprávaochranné stěny - hrdinský čin sebezáchovy, ale to již splnil svoji funkci. Pro pohyb vpřed, je na čase zbavit slupky, která vás kdysi chráněné.

Pokud budete mít emocionální jizvy, víte, že jste opravdu potřebovat, a to je největší výhoda. Pokud to neuděláte, budete mít konečně dlouhodobé problémy, jako je deprese, úzkost a nedostatek pocitu bezpečí.

2. Přijměte fakt, že ústupky bojí nebo vina udělat více škody než užitku, pokud

zaměření na jejich bolesti nebo shledán vinným, který strávíte vaši energii, která by měla být použita k léčbě jejich zranění. Pokuste se odpustit těm, kteří vám ublížili a učit se odpustit. To je jediný způsob, jak znovu otevřít své srdce a pokračovat dál.

Je nutné pochopit, že rozhodnutí a najít vůli překonat staré rány, je prvním krokem k pochopení sebe a starat se o sebe. Vyvíjíte tyto vlastnosti nejen pro své vlastní dobro, ale i pro ostatní, což vede ke zlepšení emocionálního stavu jako celku.

Nemůžete očekávat, že ostatní budou splňovat očekávání, a to při každém spuštění.Není rozumné očekávat, že někdo to udělá, protože zodpovědnost spočívá výhradně v tobě.

Skutečnost, jako myšlení by mohlo vést ke ztrátě mnoha vztahů ve svém životě, , které mohou zase způsobit hodně emocionální bolesti.

3. Nechte se cítit hněv proti lidem, kteří dělají vám ublížit

Čím více budete trpět, a tvé rány hlubší, než je více normální cítit vztek a vinu proti těm bolí. Nechte se být zlí, ale naučte se odpouštět.

Pokud se snažíte překonat pocity hněvu, budete nakonec jen potlačit bolest, a on proměnit nenávist a zášť - dva velmi špatný pocit zdravé.

Život v záporné emocionální spirále vede do pasti bolesti a nespokojenosti. A toto vás dále maskuje svou pravou podstatou, což znamená, že nemůžete otevřít své srdce.

4. Po přijetí obrácení a odpuštění přichází

Každá zkušenost tě naučil něco.To může být obtížné vzít, protože se specializuje na budování zdí, aby se skryly vnitřní problémy.

Ano, může to komplikovat život, ale kvůli myšlenkám a chování se můžete naučit zjednodušit to znovu. Jakákoliv změna vyžaduje více úsilí, ale měli podívat do budoucnosti a pochopit, že odmítnutí být sám - je to, co musíme změnit.

5. Podívejte se na svět s bolestí a mír bez bolesti

Udělejte si čas na přemýšlení o tom, jak nesl rány po celá léta. Byli tam, ovládali své činy i bez vašeho vědomí. Vezměte si masky, nesdělujte se a nekritizujte. Dejte vše, co máte před sebou, když se snažíte vyléčit zranění.

Můžete se změnit za den, nebo to může trvat několik měsíců nebo dokonce let. V ideálním případě budete říkat: "No, z nějakého důvodu jsem měla tuto masku, ale teď je čas ji odstranit." Tímto způsobem budete vědět, že jste na správné cestě, a pak se na této cestě pocit, že máte výborné pohyby vpřed impuls, který vychází z poznatku, že už nebudou muset skrývat.

6. Spolehněte se na okruhu přátel léčit emocionální jizvy

Můžete si myslet, že teď mohl vyrovnat s něčím, jak prošla nejhorší. Ale není důvod se zdržet péče o ty, kteří tě milují a budou trpělivě podporováni.

Je zřejmé, že podpora, kterou získáte od ostatních, může být rozhodující pro překonání neslýchaných překážek. Nehýbejte se od objetí. Oni - část z vás a společně můžete vytvořit nový prostor, který bude schopen žít bez bolesti.


Co by mělo být včas

Co by mělo být včas

Co by se mělo stát včas. Jediná věc, kterou potřebujete, je trochu trpělivosti a vůle pokračovat v budování dnešního dne za účelem dosažení vašeho cíle. Z této oblíbené fráze můžete vyvodit mnoho závěrů. Zaprvé, zrychlení událostí ne vždy přináší dobré výsledky. Za druhé, lidé by měli mít možnost vést životní cykly a okamžiky života.

(Sex a vztahy)

5 Otázek, které je třeba dát před rozpadem

5 Otázek, které je třeba dát před rozpadem

Sex a vztahy rozmělnit - je skvělá a velmi důležité rozhodnutí. Je proto důležité používat tuto situaci jako příležitost. To je příležitost dát několik velkých a důležitých otázek. Konkrétně se jedná o pět. To otázky, které nám dělají otevřené oči a myslet. Musíme zvážit, zda je rozhodnutí ukončit vztah je v pořádku, pokud jsme na špatné cestě.

(Sex a vztahy)