Prospěšné nápoje pro čištění krve


Prospěšné nápoje pro čištění krve

Přírodní Krevní výrobky mohou být kontaminovány z různých důvodů, včetně hromadění toxinů v důsledku poruchy léčby, včetně ledvin, jater nebo střev; špatná výživa, plná tučných potravin a toxických látek; znečištění životního prostředí.

Když se tělo začne hromadit toxické látky a odpadní produkty, tyto produkty procházejí krve, se snaží dostat ven z těla přes pokožku. To je důvod, proč někteří lidé, kteří trpí akné, to může vázat toxiny z kožních onemocnění.

Pokud vaše krev očistí sebe tím, že uvolňuje toxiny přes kůži, zůstane kontaminován že může vést k chronickým problémům a chorobám, jako je obezita. Proto je velmi důležité stimulovat proces čištění krve, aby mohla být detoxikována.

Ovocné a zeleninové šťávy, stejně jako čaj, jsou skvělé pro čištění krve a odstraňování toxinů z těla. Proto jsme ti o jedny z nejlepších nápojů pro přirozené čištění krve, které mohou přispět k prevenci onemocnění způsobené hromaděním toxinů.

Řepné šťávy cukrové řepy šťáva je jedním z nejlepších možností, pokud jde o čištění přírodní krev jednoduchým způsobem. Tato šťáva obsahuje řepy a listy řepy a je silným lékem, který čistí krev.

Ingredience

  • 2 řepy
  • řepy listy
  • vody

Jak to vařit?

Řepy a listy umyjte velmi dobře a ujistěte se, že jsou zcela čisté. Pak osušte a nakrájejte na kousky dostatečně malé, aby v odšťavňovač, mixér. Dát tyto kousky do mixéru, přidejte listy řepy a trochu vody, aby bylo snazší kombinovat. Nechte to v mixéru několik minut. Tuto šťávu doporučujeme vypít na prázdný žaludek.

Pít s česnekem a červeným vínem

Tento mocný nápoj je ideální pro aktivaci metabolismu a snížení tělesného tuku. Navíc může pomoci zbavit se přebytečné soli, což je předpokladem k čištění krve.

Ingredience

  • 12 zubů česnek
  • ½ litru červeného vína

Jak se vařit?

Cut 12 stroužky česneku, a dal je do sklenice s červeném víně. Zavřete pevně a dát do banky za dva týdny na parapetu nebo na jiném místě, kde je přímé sluneční záření.

Po uplynutí doporučeného času je nutné vypustit kapalinu z nádoby a nalijte ji do jiné skleněné nádoby. Použijte jednu lžíci této kapaliny třikrát denně po dobu jednoho měsíce.

Zelená šťáva pro čištění krve

Tento zelený džus je vhodný pro stimulaci vylučování toxinů a jiných předmětů, které mohou být v krvi. Kromě toho je také skvělý pro zvýšení metabolismu a snížení hmotnosti.

  • Ingredience 1 hrst špenátu
  • 2 jablka 1 hrst petrželové 1 citron

1 okurka Jak se připravit?

Složte všechny ingredience do mixéru, promícháme na několik vteřin a vypijeme koktejl ochlazený, abychom využili všech svých výhod. Lopukhovo

lopuch čaj je velmi užitečná z čistíren odpadních vod, který vám pomůže vyčistit krevní a lymfatický systém. Doporučujeme pít tento čaj na snížení zanášení a otok, odstranit toxiny přes kůži nebo v moči a zbavit se přebytečné kyseliny močové v těle.

Jeho vlastnosti jsou tak efektivní, že doporučujeme tento čaj pro lidi, kteří trpí problémy, jako je artritida, ischias, dna, akné, akné, zvýšená kyselost krve, otoky, ledvinných kamenů, problémy s játry, apod

Pampeliška čaj

Pampeliška čaj je jedním z nejúčinnějších čistící nápoje. Je to neuvěřitelně populární díky své efektivitě. Tento nápoj je ideální pro boj proti zadržování tekutin a odstranění toxinů a odpady, které se nahromadily v těle a zasáhly do krevního řečiště. Tento čaj je zcela bezpečný a užitečný pro čištění krve z toxinů.

kopřiva čaj Jedná se o další nádherné přírodní čistící čaj detoxikuje krevníi likvidace toxických látek, které mohou mít vliv na zdraví. Je to diuretikum a může být použit k léčbě jaterních a ledvinových problémů.


Jak snížit triglyceridy přirozeně

Jak snížit triglyceridy přirozeně

Produkty triglyceridů přírodní - typ tuku, který je do značné míry obsažen v potravinách živočišného původu. Konvenční hodnota maximálních limitů obsahu 150 mg / dl, a pokud hladina dosáhne 200 mg / dl, pak máte problém s úrovní triglyceridů. Mělo by být snadno pár kroky nezbytné k rychlému snížení triglyceridů přirozeně a tím chránit zdraví těla.

(Lidových opravné)

Syndrom chronické únavy: co je a jak se léčí?

Syndrom chronické únavy: co je a jak se léčí?

Moderní tempo života vytváří nová onemocnění. Zejména - chronický únavový syndrom nebo CFS , která se poprvé začalo mluvit před 30 lety ve Spojených státech, je časté onemocnění v těchto dnech. Osoba trpící ČHV vždycky unavený nebo vyčerpaný a nemohou být aktivní rytmus tráví svůj pracovní den - bez ohledu na to, kolik hodin spala v noci, to je vždy unavený.

(Lidových opravné)