6 Pravdy, o kterých vás strach neumí vědět


6 Pravdy, o kterých vás strach neumí vědět

Víte, kolik škod způsobuje pocit strachu. To vás ovlivnilo v minulosti a bude mít vliv i na budoucnost, pokud se přestanete bát.

Určitě víte několik "technik", které pomáhají překonat tento pocit, ale bez ohledu na to, jak často překonáváte strach, vždy se vrací.

To se nestane jen vám. Ve skutečnosti strach je součástí nás a dovoluje nám být bezpečný ve stresových situacích.

Problémem je, že v průběhu času se tento pocit může stát tak samozřejmým a životním, který může ovládat všechny vaše akce.

Pokaždé, když se začne obávat obavy, pamatujte si to. Pak pracujte na sobě, abyste snížili účinky.

1. Strach vám leží

První věc, kterou vás strach neumí, je, že je neustále falešný a způsobuje, že se cítíte bídně.

  • Chcete upgradovat v práci? Pouze to nejlepší dostanete.
  • Budete bojovat za vaše práva? Pokud jsou o vás špatní, zasloužíte si to.
  • Vysvětlete nový nápad? Nad tím se budeš jen smát.

Strach je velmi silné emoce. Fyziologicky je to jeden z nejužitečnějších mechanismů pro ochranu lidí.Neměli byste však dovolit mu zkreslovat vaši realitu.

Ačkoli se nemůžete zbavit toho, je důležité naučit se udržet strach pod kontrolou tak, aby to neovlivnilo vaše jednání.

2. Můžete to udělat

Strach nechce, abyste věděli, že bez ohledu na aktuální situaci nebo obtíže, na které narazíte, můžete si dělat, co chcete.

Mnoho lidí dovoluje strach ovládnout sebe a věnovat pozornost všem negativním poselstvím, které jejich mysl posílá.

Je pravda, že dosažení velkých cílů není snadné, ale vyžaduje spoustu času a úsilí. Jinaknebyli byste motivováni k dosažení výsledků a v tomto procesu jste se nezajímali.

3. Nikdy není příliš pozdě, než se změní

Jak dlouho se s toxickými vztahy nebo přátelstvím postavíte? Jak dlouho jste snít o cestování, který vás činí více nadšený než cokoli jiného? Jak dlouho máte pocit strachu?

Nechce, abyste věděl, že ani věk ani žádná jiná okolnost není překážkou ke změně. K tomu, abychom provedli změny, je třeba je převést do reality.

Pokud se ve vašem životě něco pokazí nebo jestli je něco, co chcete udělat, vypracovat akční plán. Máte již gól. Nyní proveďte potřebná opatření, abyste je uvedli do praxe.

4. Nikdo nebude lépe než vy.

Jeden z faktorů, který často způsobuje strach, je názor ostatních. To lze vysvětlit skutečností, že mnoho lidí komentuje životy druhých, kritizuje je nebo "pomáhá".

Nicméně máš jen právo rozhodnout, co se má stát ve vašem životě.

Strach z kritiky vás přivede do situace, kdy se vám nelíbí nebo neděláte to, co nenávidíte.

Možná si myslíte, že to získá uznání druhých, ale to nemusí být nutně pravda.

Nakonec bude vždycky někdo, kdo o vás bude mluvit, protože to je součástí lidské přirozenosti. A to je normální, protože se nemůžete vždycky dobře s každým.

Co můžete udělat, je splnit vaše očekávání a sny. Je velmi pravděpodobné, že budete kritizováni, ale určitě budete šťastnější.

5. Předchozí chyby neurčují vaši budoucnost

Strach nechce, abyste věděli, že chyby, které jste udělali, by neměly určit vaši budoucnost. Všichni děláme chyby a přenášíme břemeno na naše ramena, když se zamyslíme nad tím, co by neměli dělat.

Je to přirozené, protože život je zkouškou něčeho nového a rozhodování. Když to uděláte, vždycky děláte chyby.

Tyto chyby vám mohou pomoci najít nejlepší způsob, jak dosáhnout vašich cílů. Nebuďte jedním z těch lidí, kteří přestanou zkoušet, a pak se nevyvíjejí, protože udělali chybu.

Místo toho použijte své chyby, abyste zjistili, na kterou cestu byste neměli chodit nebo získávat zkušenosti.

6. Jediná věc, kterou se dostanete na cestu, není strach, to jste vy

Myslíte si, že strach je to, co vás paralyzuje? Ve skutečnosti tomu tak není. Je pravda, že to může způsobit nejistotu a pochybnosti, ale se rozhodnete zůstat zmrzlé.

Když je strach, máte dvě možnosti:

  • Venujte pozornost a zkrachujte.
  • Podívejte se na varování, které dává, koná a jedná.

Když přestanete vnímat strach jako velkou překážku ve svém životě, jste plně odpovědný za sebe. Zkuste to udělat co nejdříve.

Uvidíte, že ačkoli strach vytváří nejistotu, pro vás bude mít prospěch odpovědnost za vaše vlastní akce.


Sex a přátelství mohou jít ruku v ruce

Sex a přátelství mohou jít ruku v ruce

Postupem času se vztahy změnily na skutečnost, že někdy jednoduché přátelské vztahy mohou zahrnovat i sex. Je sex a přátelství nekompatibilní? Dnes se dozvídáme, že je to opravdu možné, a někdy může dokonce posílit přátelství. Doporučujeme: Nikdo si zaslouží vaši lásku víc než vy sami sebe Míchání sexu a přátelství - je to všechno špatně?

(Sex a vztahy)

6 Zvyků, které splňují páry

6 Zvyků, které splňují páry

Abyste mohli vybudovat teplý vztah, musíte udělat velké úsilí. Každý pár má některé dobré návyky, které mají pozitivní vliv na oba partnery. To znamená, že každý den se musí postarat o určité akce, dokud se nestanou zvykem. Taková potřeba je způsobena chemickými reakcemi v těle, protože je obtížné udržet rovnováhu hladin dopaminu s věkem.

(Sex a vztahy)