6 Zvláštní rysy tohoto přítele


6 Zvláštní rysy tohoto přítele

Co si myslíte, že jsou jen přátelští a upřímní lidé ve vašem prostředí? A můžete se také říkat pravému příteli?

Samozřejmě, když cestujeme pod jménem "život", potřebujeme vyhrazené satelity. Bez ohledu na to, jak blízko jsou nebo jsou vzdáleni, hlavní věc je, že tito lidé nás motivují k sebezlepšení a rozvoji. Navíc je opravdový přítel vždy ochoten poslouchat vás, pokud ho nepožádáte o radu.

Dnes chceme mluvit o několika zvláštních rysů loajální a upřímný přítel.

1. pravého přítele vždy naslouchat a nikdy soudit

z větší části lidé mají ve zvyku sdílet jejich příbuzní upřímné pocity a zkušenosti. Někdy také otevírají duši a v důsledku toho dostanou kritiku o sobě.

Často odsoudíme své přátele, příbuzné a kolegy, pokud nebudou schopni omezit své emoce.

Skutečný přítel ví, že nenávistná kritika může hluboce urazit osobu, která hledá podporu a porozumění. Přátelé vědí, že nejšťastnější dárek kamarádovi, který se dostal do potíží, je upřímný rozhovor.Upřímní přátelé si uvědomují, že i když dávají svým přátelům radu, jejich slova by neměla být klíčem k rozhodnutí.

Praví přátelé vždy přijdou k záchraně a podpoře, aniž by se pokoušeli převzít odpovědnost za situaci. Vědí, že jejich hlavním úkolem je ochotně poslouchat a pochopit problém přítele.

2. Přátelé jsou těžké procházet hádky

Samozřejmě, přátelé někdy argumentovat. Děláte chybu, pokud si myslíte, že mezi přáteli není nikdy rozdíl, protože nikdo nebude spokojen, když někdo nesouhlasí s jejím názorem.

Praví přátelé však vždy projeví své upřímné myšlenky. Pokud se domnívají, že jejich přítel se špatně rozhodl nebo udělal falešnou volbu, určitě to řekně řeknou. Někdy může taková konverzace skončit s hádkou.

Je velmi důležité, aby bylo možné otevřeně nasměrovat své blízké k jejich chybám a správně reagovat na kritiku. Nezapomeňte, že nemusíte skrývat obraz přítele, protože se odvážil upřímně vyjádřit svůj názor, i když vás to odporuje. Pokud chcete být dobrým přítelem, snažte se být vždy upřímný.

3. Znepokojují se o své kamarády

Bavili jste někdy tuto myšlenku: "Moji přátelé přijíždí ke mně, jen když potřebují něco od mne"?

Jakmile začnete podezřívat své přátele, že potřebují jen to, že vaše vztahy jsou prospěšné, začínáte v nich ztrácet důvěru. V důsledku toho váš vztah začíná praskat.

Bohužel, v životě a ve skutečnosti někdy existují lidé, kteří jen rozdávají své přátele, ale ve skutečnosti potřebují jednoho z vás: buď materiální prospěch, nebo nějakou službu. Samozřejmě, že taková hořká realita je pravděpodobné, že ho nikdo nenajde, ale musíte ji přijmout.

Ale nezapomeňte, že existuje kategorická opozice vůči takovým žadatelům o výhodu, což znamená, že ve vaší cestě se nutně stane skutečný přítel, vždy ochotný pomoci.

Máme na mysli skutečné přátele, kteří budou mít potíže a radují se ve vašem úspěchu. Často se stane, že takové přátelky už roky nevidíte, ale když se znovu setkáte, budete mít pocit, že jste nikdy nebyli rozvedeni.

4. Pravý přítel je vždy blízko

Osobní rozdíly, hádky, čas a vzdálenost se nikdy rozvést se s opravdovými přáteli. Naopak, oddaný přítel vynaloží veškeré úsilí, aby zabránil tomu, aby nějaká utrpení bránila vašemu vztahu.

Například, pokud se hádáte, skutečný přítel se s vámi bude scházet a pokusit se vyřešit situaci.

Pokud jste šli studovat nebo pracovat v jiné zemi, oddaní přátelé se s vámi budou muset udržovat v kontaktu.

Přátelství je třeba ocenit a milovat. Aby vztah s vašimi přáteli zůstal silný, musíte ho neustále podporovat. Proto musíte být přítomni v životě svých přátel a sdílet s nimi důležité momenty svého života.

Vítězství a úspěchy svých přátel se vždy radujte bez závisti a žárlivosti. Rozdělte jejich bolest od porážky. Dej jim rameno, aby mohli plakat, když jsou špatní.

Občas se nemůžeme fyzicky blížit vašim přátelům. Nicméněskutečný přítel vždy najde způsob, jak se ve vašem životě setkat.

5. Přátelé věřit navzájem

Klepy a škodlivé poznámky mohou negativně ovlivnit přátelství.

Rozdíl mezi pravými přáteli a příležitostnými přáteli je, že skutečný přítel může věřit. Přátelé, kterým důvěřujete, chápou, že mezi vaším prostředím mohou být zlomyseľní lidé, kteří mohou zkreslovat fakta a zaslouží si vás urazit. Skutečný přítel nebude věřit v takový špatný komentář, který se říká předem.

Chcete-li udržet přátelství, stojí za to učit se poslouchat přátelé a důvěřovat jim . Máte-li pochybnosti, musíte okamžitě otevřeně promluvit s přítelem.V žádném případě neříkejte lidem, co je tajné, co s vámi sdílí váš přítel (nápady, osobní neúspěchy, které je třeba uchovávat v tajnosti, klepy nebo kritiky)

. Také, nezůstávejte pryč, když slyšíte špatné komentáře o vašem příteli.6. Oni zůstávají vždy upřímní a věrní

Skuteční přátelé se vám budou věnovat v jakékoliv situaci

. Nikdy nekritizují své přátele před lidmi a nedovolují ostatním, aby něco o svých spolubojovnících říkali špatně.V případě potřeby vás přátelé ochrání, ale nikdy nebudou omezovat váš osobní prostor a nebudou pro vás konečné rozhodnutí.Skutečný přítel nikdy nebude kritizovat, že jste poukázal na vaše chyby. Bude nutně poskytovat rozumné argumenty, abyste mohli situaci analyzovat.

Díky podpoře skutečného přítele, můžete rozhodnout

sami, a někdy udělat chybu s vaší volbou. A pokud kdykoli uděláte špatnou volbu, váš přítel bude nezbytně přijít na záchranu, aby vám překonal potíže. Nicméně není nutné přenášet své problémy na přátele a spoléhat na to, co budou mít pro vás rozhodnutí.

Pokud v tomto článku poznáte a svého přítele,určitě mu děkujeme za přítomnost ve vašem životě!


5 Největších chyb lidí závislých

5 Největších chyb lidí závislých

Sex a vztahy Závislí lidé nejsou schopni se s ním sama , mají tendenci být vždy ve vztahu. Poté, co ve svém životě je rozloučení s milovanou osobou, okamžitě hledat náhradu zaplnit prázdnotu. Někdy se tyto vztahy nejsou založeny na lásce a potřebě mít někoho vedle . Samozřejmě, stejně jako vztahy s výhodami často vedou k nedorozumění a spory, čímž partneři závislí lidé začnou cítit k nim slzný sami vztahy.

(Sex a vztahy)

Syndrom Wendy: starat se o ostatní a zanedbávání sebe

Syndrom Wendy: starat se o ostatní a zanedbávání sebe

Pokud jde syndrom Wendy , mnoho lidí si myslí, že popis tohoto chování, které je populární psychologii, poněkud zastaralý a typickou minulých generací, pro naše matky a babičky , Ale to tak není. Nutnost postarat se o své polovině a dát to všechno, aby ji potřebuje před dneška za normální. Existuje mnoho žen, dělají tu chybu, „milující příliš mnoho“ a ztratí svou vlastní sebeúctu.

(Sex a vztahy)