Ovoce, které mohou posílit vaši pokožku


Ovoce, které mohou posílit vaši pokožku

přírodní prostředky Může ovocné skutečně vést k tón a posílit pokožku a boj letargie? Samozřejmě! Možná vás to překvapí, protože všichni jsme použít k nákupu mnoho krémy a strávit spoustu peněz na kosmetických procedur být chytrý a štíhlá postava.

Znamená to, že je snadné jíst uvedené plody? Vůbec ne. Ve skutečnosti to znamená, že by měl udržovat vyváženou stravu a zvýšení spotřeby těchto výrobků poskytuje kolagen a další živiny, nezbytné pro pokožku ve všech fázích života.

Jakákoliv pomoc je účinná a můžete i nadále používat obličejové krémy. Nicméně, aby se zvýšil účinek, je třeba "krmit kůži" zevnitř. A tady se plody staly vaším nejlepším spojencem.

1. Síla vitamínu C v pomeranče

Co ovoce obsahuje nejvíce vitamínu C na podporu pokožky? Pomeranje. Jsou také velmi dobře hodí k jídlu spolu každé ráno se sklenicí teplé vody s citronem, což je ideální pro čištění tělo toxinů a má dobrou zásobu vitamínů a antioxidantů.

Vitamin C obsažený v pomeranče a citrony brání stárnutí. Díky tomu může vaše tělo lépe absorbovat železo a vápník. Jediným problémem je, že vitamin C, se rozpustí ve vodě, který je pak vylučuje přes močení, tak třeba ji neustále doplňovat.

Vitamin C je také vynikající antioxidant, který dokáže postarat oDNA našich buněk a chrání před volnými radikály, které hrozných zmorschuyut kůži. Topomáhá předcházet známkám stárnutí, a také podporuje syntézu kolagenu.

Jak mohu získat výhody pomeranče?

1. Jezte pomeranče a med každý den

Můžete začít svůj den se sklenicí teplé vody s citronem, ale v poledne na oběd měli jíst přírodní pomeranč oloupané, nakrájené na plátky s trochou medu.

2. Prostředky pomerančové kůry tonicko Ingredience

 • pomerančové kůry 3 1 litr vody Návod

 • Tento vynikající tonikum podporuje pokožku, ale jak vařit? Stačí vyseknout arašídu z tří pomerančů a vařit je v litru vody po dobu nejméně 20 minut.
 • Poté ho vypněte a nechte ho stát hodinu. Poté napněte obsah, nalijte tento tonik do skleněné láhve a uložte do chladničky.
 • nutné použít tuto oranžovou sladkou vodu na obličej 3x denně vatovým tamponem. Tak vyčistěte, zesměšněte a posilujte kůži. Nechte celý den oranžovou vodu, nemusíte si umyt obličej ani jej odstraňovat. Můžete ji použít na obličej nebo jiné části těla, pokud je to žádoucí, vést k tónu, jako kyčle nebo břicha.

2. kyselina acetylsalicylová (aspirin) v hroznech a třešních

Pokud si zvyknete pravidelně jíst tyto plody jsou bohaté na kyselinu acetylsalicylovou, uvidíte krásy a tón pleti se zvyšuje každým dnem. Můžete jíst v jejich přirozené formě ve šťávě nebo těžit z jejich vlastností s využitím domácí krémy.

Jaké ovoce obsahuje většinu kyseliny acetylsalicylové? Je nutné zajistit jejich přítomnost ve své každodenní stravě:

 • červené hrozny (má více taninu, a proto více antioxidantů užitečné pro kůži). Cherry

mandarinky Jak můžeme získat co nejvíce těžit z ovoce bohaté na kyselinu acetylsalicylovou? Přidejte

 • červených hroznů na snídani, jedí jej vždy společně s pokožkou, protože má největší množství užitečných vlastností.
 • Jezte třešně při každé příležitosti, když jsou v sezóně. Dost jíst jenom 10 po obědě. Kromě posilování pokožky je známo, že pomáhají zmírnit bolesti z artritidy.
 • Mandarinová šťáva ideální pro polovinu dne. Make Čerstvé

3. Jahody a meloun -

kolagen stimulátory kolagenu - protein, který by mohl být získané pouze z živočišných zdrojů. Existuje však mnoho produktů, které tělu pomáhají produkovat a stimulovat jeho syntézu. Můžete jíst hovězí, vepřové, rybí nebo želatinový dezert.

Můžete také těžit z dvou druhů ovoce, které pomáhají posilovat pokožku díky vysokému obsahu antioxidantů, vitamínů a vody: meloun

  Strawberry Jak můžete využít melounu a jahod?

  • Při jahody a meloun v sezóně, bez obav jíst syrové nebo lahodným koktejlem. Tyto plody jsou prostředníky pro výrobu kolagenu. Kromě toho pomáhají hydratovat pokožku kvůli vysokému obsahu vody. Užijte si je co nejvíce.


  Kosmetické použití octa nástrojů jablečný

  Kosmetické použití octa nástrojů jablečný

  Přírodní jablečného octa - přírodní produkt, který se používá po tisíce let ve vaření a přírodní medicínu. vysoký obsah kyselin, antioxidanty a živin pomáhá při léčbě běžných onemocnění, jako je nachlazení, poruchy trávení, infekce a další. Nicméně, kromě těchto aplikací, také stojí za to vědět, že vlastnosti jablečného octa mohou být použity pro kosmetické procedury.

  (Lidových opravné)

  Naučte se léčit tuku v játrech pomocí přírodních prostředků snídaně

  Naučte se léčit tuku v játrech pomocí přírodních prostředků snídaně

  Tuku v játrech je nejčastější onemocnění jater v populaci. Pokud vy nebo vaše rodina trpí, a to bez pochyb, nyní je nezbytné zlepšit každodenní návyky a zvláště stravu. Tím úsilí a využití vhodných doplňků, můžete tuto zánětu a snížení míry tuku v játrech. Cvičení stojí za to, protože zlepšíte zdraví a kvalitu života.

  (Lidových opravné)