6 Domácí opravné prostředky, které by nikdy neměly snažit


6 Domácí opravné prostředky, které by nikdy neměly snažit

Zajímavá fakta Dnes máme volný přístup k mnoha receptů a domácí opravné prostředkykteré se tvrdí, že nám umožní zbavit zdravotních problémů a vzhledu. Nemusíte platit spoustu peněz za drahé procedury, protože můžete zlepšit náš životní styl pomocí přírodní medicíny. I když je pravda, že většina z doporučených domácí opravné prostředky jsou účinné a mohou být vynikající asistenti Odborníci nám připomínají, že ne všechny z nich pracují a některé z nich mohou přinést více zlé následky než užitku.

Při zohlednění odborných názorů na negativní účinky, které mohou mít některé z těchto domácích prostředků na zdraví, se podělíme o 6 věcí, které je lepší nevařit.

peeling s granáty a sušené ovoce

Fyzické křoviny jsou jedním z nejlepších alternativ pro hloubkové čištění, hydratační to a odstranění přebytečné odumřelé buňky, které se nahromadily. Je však důležité vzít v úvahu složky v těchto produktů, protoženěkteré může dojít k poškození kůže a způsobují mikroskopické poškození, které mohou dokonce vést k jizvy. Například některé krémy, které obsahují pistácie shell vlašské ořechy, mandle v kombinaci s olivovým olejem, může dojít k poškození kůže prostřednictvím nerovných hran dílů. Totéž se stává, když odlupujete kolíky.

Domácí klystýři

Domácí klystře dělají, když nalévají vodu do konečníku, aby stimulovaly pohyby střev. Někteří lidé dokonce vaří kývu kávou kvůli falešné domněnce, že kofein pomůže vyčistit systém. To je špatné a podle odborníků jakákoliv homeopatie je extrémně riskantní, protože může propíchnout konečník a způsobit vážné vedlejší účinky nebo dokonce vést k smrti. To je důvod, proč lékaři doporučují, aby se klystýř doma. Je lépe rozhodnout se pro drogy ze zácpy, které se prodávají v lékárnách, a pokud to nefunguje, vyhledejte lékařskou pomoc. Léčba akné

zubní ošetření zubní pasta akné je jedním z nejstarších a nejčastějších triků v historii, protože se ukázalo skutečné výsledky. Soda, která je obsažena v zubní pastě, pomáhá snížit akné a následně snižuje jejich vzhled. Odborníci však tvrdí, že to není nejlepší alternativa, protože, i když soda pomáhá s akné, Zubní pasta obsahuje chemické sloučeniny, které mohou dráždit pokožku. Mezi nejvíce škodlivé složky pro pokožku, které jsou součástí zubní pasty: alkohol, peroxid vodíku a mentol.

Jogurt k úlevě od vaginálních infekcí

mýtus o účinnosti domácí opravné prostředky je založen na skutečnosti, že živé kultury v jogurtu, který obsahuje acidophilus, které mohou pomoci zbavit se špatných bakterií. Bohužel nebylo prokázáno, že on je vlastně bojuje s vaginální infekce, a podle MD, profesor na Yale School of Medicine, gynekologa Mary Jane Minkin, byste nikdy neměli používat ochucené a slazený jogurt je obvykle uložen v chladničce protože cukr uvnitř nebo v okolí vagíny může vyvolat ještě více infekcí.

Co byste měli udělat, je jíst jogurt pravidelně, a to zejména při užívání antibiotik, aby se zabránilo infekci, ale už nikdy nebudete muset vstoupit do vagíny.

maska ​​bílky do pleti

Mnoho zvěsti říkají, že vaječné bílky pomáhá posilovat pokožku, takže mnoho žen, použijte tento nástroj. Podle odborníků není žádný důkaz, který by naznačoval účinnost této metody. Mnoho lidí věří, že vaječné bílky, aby pokožka elastická, protože mají pocit, že pružnost, když se pokožka vysušuje, ale pravdou je, že kůže se vrátí do normálního stavu, kdy bílky umýt. Navíc existuje riziko, že se ochromíte, pokud se salmonelová dostane do úst.

máslo pro léčení popálenin

Někteří lidé se domnívají, že ropa může zmírnit a léčit popáleniny způsobené otevřeného ohně nebo slunečního záření. To je naprosto špatné, protožemáslo je ideálním místem, kde bakterie vytvářejí a tvoří infekce.Odborníci doporučují používat studenou vodu a krémové antibiotikum.


8 Výrobků, které nejsou tak užitečné, jak si myslíte

8 Výrobků, které nejsou tak užitečné, jak si myslíte

Rozhodli jste se začít zdravý životní styl? Pro některé lidi to může způsobit touhu jíst zdravé jídlo, mít lepší tvar nebo bojovat s nemocemi. Pokud uděláte plán, nezapomeňte, že důvod není tak důležitý. Je důležité vědět, že existují některé produkty, které se zdají být užitečné, ale není. Mohou dokonce vyhodit vaše úsilí.

(Zajímavosti)

ŠKodlivé potraviny, které se mají vyhnout v naší stravě

ŠKodlivé potraviny, které se mají vyhnout v naší stravě

Každý ví, že výživa je klíčem k našemu zdraví. Použití určitých druhů potravin nám může přinést dobrý pocit, zatímco jiní mohou mít opačný účinek. Kromě toho existují produkty, které mohou dokonce vést k vážným zdravotním problémům (zejména pokud je konzumujete nadměrně). To je důvod, proč v tomto článku vám řekneme o některých škodlivých potravinách , které byste se měli vyvarovat ve stravě.

(Zajímavosti)