6 Domácí opravné prostředky, které by nikdy neměly snažit


6 Domácí opravné prostředky, které by nikdy neměly snažit

Zajímavá fakta Dnes máme volný přístup k mnoha receptů a domácí opravné prostředkykteré se tvrdí, že nám umožní zbavit zdravotních problémů a vzhledu. Nemusíte platit spoustu peněz za drahé procedury, protože můžete zlepšit náš životní styl pomocí přírodní medicíny. I když je pravda, že většina z doporučených domácí opravné prostředky jsou účinné a mohou být vynikající asistenti Odborníci nám připomínají, že ne všechny z nich pracují a některé z nich mohou přinést více zlé následky než užitku.

Při zohlednění odborných názorů na negativní účinky, které mohou mít některé z těchto domácích prostředků na zdraví, se podělíme o 6 věcí, které je lepší nevařit.

peeling s granáty a sušené ovoce

Fyzické křoviny jsou jedním z nejlepších alternativ pro hloubkové čištění, hydratační to a odstranění přebytečné odumřelé buňky, které se nahromadily. Je však důležité vzít v úvahu složky v těchto produktů, protoženěkteré může dojít k poškození kůže a způsobují mikroskopické poškození, které mohou dokonce vést k jizvy. Například některé krémy, které obsahují pistácie shell vlašské ořechy, mandle v kombinaci s olivovým olejem, může dojít k poškození kůže prostřednictvím nerovných hran dílů. Totéž se stává, když odlupujete kolíky.

Domácí klystýři

Domácí klystře dělají, když nalévají vodu do konečníku, aby stimulovaly pohyby střev. Někteří lidé dokonce vaří kývu kávou kvůli falešné domněnce, že kofein pomůže vyčistit systém. To je špatné a podle odborníků jakákoliv homeopatie je extrémně riskantní, protože může propíchnout konečník a způsobit vážné vedlejší účinky nebo dokonce vést k smrti. To je důvod, proč lékaři doporučují, aby se klystýř doma. Je lépe rozhodnout se pro drogy ze zácpy, které se prodávají v lékárnách, a pokud to nefunguje, vyhledejte lékařskou pomoc. Léčba akné

zubní ošetření zubní pasta akné je jedním z nejstarších a nejčastějších triků v historii, protože se ukázalo skutečné výsledky. Soda, která je obsažena v zubní pastě, pomáhá snížit akné a následně snižuje jejich vzhled. Odborníci však tvrdí, že to není nejlepší alternativa, protože, i když soda pomáhá s akné, Zubní pasta obsahuje chemické sloučeniny, které mohou dráždit pokožku. Mezi nejvíce škodlivé složky pro pokožku, které jsou součástí zubní pasty: alkohol, peroxid vodíku a mentol.

Jogurt k úlevě od vaginálních infekcí

mýtus o účinnosti domácí opravné prostředky je založen na skutečnosti, že živé kultury v jogurtu, který obsahuje acidophilus, které mohou pomoci zbavit se špatných bakterií. Bohužel nebylo prokázáno, že on je vlastně bojuje s vaginální infekce, a podle MD, profesor na Yale School of Medicine, gynekologa Mary Jane Minkin, byste nikdy neměli používat ochucené a slazený jogurt je obvykle uložen v chladničce protože cukr uvnitř nebo v okolí vagíny může vyvolat ještě více infekcí.

Co byste měli udělat, je jíst jogurt pravidelně, a to zejména při užívání antibiotik, aby se zabránilo infekci, ale už nikdy nebudete muset vstoupit do vagíny.

maska ​​bílky do pleti

Mnoho zvěsti říkají, že vaječné bílky pomáhá posilovat pokožku, takže mnoho žen, použijte tento nástroj. Podle odborníků není žádný důkaz, který by naznačoval účinnost této metody. Mnoho lidí věří, že vaječné bílky, aby pokožka elastická, protože mají pocit, že pružnost, když se pokožka vysušuje, ale pravdou je, že kůže se vrátí do normálního stavu, kdy bílky umýt. Navíc existuje riziko, že se ochromíte, pokud se salmonelová dostane do úst.

máslo pro léčení popálenin

Někteří lidé se domnívají, že ropa může zmírnit a léčit popáleniny způsobené otevřeného ohně nebo slunečního záření. To je naprosto špatné, protožemáslo je ideálním místem, kde bakterie vytvářejí a tvoří infekce.Odborníci doporučují používat studenou vodu a krémové antibiotikum.


5 Způsobuje předčasné stárnutí

5 Způsobuje předčasné stárnutí

Pravděpodobně máte opakovaně setkal s lidmi, kteří vypadají mnohem mladší, než ve skutečnosti jsou, a často se ptát sami sebe: „Jak to dělají?“ Často zapomínáme, že nejlepší způsob, jak se podívat a cítit se mladá je vést zdravý životní styl, který zahrnuje mnoho faktorů, včetně stravy, cvičení, péče o pleť a především schopnost vyrovnat se s různými situacemi, ke kterým dochází v našem každodenním životě.

(Zajímavosti)

5 Produktů bílé barvy, škodlivé pro zdraví

5 Produktů bílé barvy, škodlivé pro zdraví

Věděli jste, že tam jsou 4 chemicky-bělené výrobky , které jsou škodlivé pro vaše zdraví? Seznam obsahuje stolní sůl, bílý cukr, rafinovanou mouku a margarín. Kravské mléko, i když není uměle bělený produkt, má také určité vlastnosti, které odborníci na výživu nedoporučují systematicky jíst. V tomto článku vám vysvětlíme, proč uměle bělené výrobky jsou tak škodlivé pro vaše zdraví a také nabízejí některé zdravé alternativy ke zlepšení kvality života.

(Zajímavosti)