6 Domácí opravné prostředky pro předčasné šedivění


6 Domácí opravné prostředky pro předčasné šedivění

zdraví Jedním z hlavních problémů, které matou většinu mužů a zejména žen - šedivějící vlasy. I když tento proces je nevyhnutelný, a dříve nebo později to bude známkou stárnutí, chci, aby se zabránilo předčasnému šedé vlasy za posledních 30 let, například.

Naštěstí existují způsoby, jak zabránit předčasnému vzhledu šedé vlasya snižují viditelnost. Zatímco některá zařízení obchodu nepochybně účinná, je také skvělou alternativou pro přírodní produkty pro péči o vlasy, které nedělají si starosti kvůli vedlejším účinkům.

Co způsobuje předčasný vzhled šedých vlasů?

Veverka se začíná objevovat, když přestává vzniknout pigmentace známá jako melanin. K tomu dochází v průběhu času a v závislosti na návycích každé osoby.

Zástupci American Academy of Dermatology hlásil, že polovina světové populace ve věku 45 letmá šedé vlasy, ale jen, že se stále objevuje jedna ze tří žen.

Zde je seznam některých hlavních příčin předčasného stárnutí.

  • zvýšené hladiny stresové
  • genetické faktory
  • špatnou stravu, zejména nedostatek vitaminu B12
  • zlozvyků, včetně kouření, nadměrné konzumace alkoholu, drog, atd
  • spotřebu kávy a kořeněná jídla
  • emocionální problém nebo delirium

Jak se zbavit předčasné šedé vlasy přirozenou cestou? Tyto

více přírodní prostředky mohou snížit výskyt šedých vlasů dříve nebo zabránit, a kromě toho zlepšit vzhled a zdraví vašich vlasů.Je důležité si uvědomit, že je třeba je používat pravidelně, protože výsledky vyžadují čas.

Cibule

Cibule mají mnoho aplikací v medicíně a kráse, protože jsou velmi výživné. Může se aplikovat přímo na pokožku hlavy, aby se zpomalila vzhled šedých vlasů.

Ve studii provedené na University of Bradford (Velká Británie), vědci zjistili, že cibule obsahují enzym známý jako katalázy, který odstraňuje peroxid vodíku, který se hromadí ve vlasových folikulech a vede ke ztrátě jejich barvy. Kromě toho cibule stimuluje zdravý růst vlasů .

Avokádo Tato super hydratační ovoce je ideální pro lesklé vlasy a prevenci šedivění. Avokádo obsahuje minerály, mastné kyseliny a vitamin E se snížením vlastnostmi, který zlepšuje zdraví folikulu.

Chcete-li využít plody, jen rozdrtit kůru a aplikovat na vlasy a pokožku hlavy jakomasku.

Henna

Henna je přírodní prášek, který se používá jako barva, aby se zabránilo negativním vedlejším účinkům podobných výrobků v obchodě. Tento přírodní přípravek má načervenalý nádech, ale kombinuje se s dalšími přísadami, aby vyšel z různých odstínů.

Hněnu promíchejte troškou vody a aplikujte na vlasy pastu. Pokud jste bruneta, přidejte ke směsi směs kokosového oleje.

Listy ořechů

Listy ořechů jsou další alternativní způsob, jak skrýt šedé vlasy a snížit jejich přirozený vzhled, aniž by vyvolaly vedlejší účinky.

List tohoto stromu obsahuje sloučeninu známou jako нглон, přirozená barva, která se často používá v kosmetickém průmyslu. Proveďte čaj z listů ořechů a nechte je stát 15 minut. Aplikujte na vlasy.

Shamrock krém

Shavliya - to je tráva obsahující přírodní barvy, které vám zase přirozenou barvu a zpomalí vzhled šedých vlasů. Chcete-li plivat tmavší a skrýt šedé vlasy, připravte si čaj z listů šalvěje. Za tímto účelem je vaří 30 minut, aby se extrakt získal. Aplikujte na vlasy. Opakujte postup třikrát týdně, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

Rosemary

Tato bylina se stala velmi oblíbenou pro péči o vlasy, protože stimuluje její růst a udržuje přirozenou barvu. V rozmarýnu obsahuje hodně kofeinu a rozmarýnové kyseliny, a tyto antioxidanty přirozeně bojují proti šedým vlasům.

Ingredience

  • 1/4 šálku rozmarýnu
  • 1/4 šálku šalvějí
  • 2 šálky vody (400 ml)

Jak vařit?

Přiveďte vodu k vaření a přidáme bylinky. Nechte směs přes noc nasytit a poté aplikujte tekutinu na vlasy a pokožku hlavy.


12 Tipů na krásné obočí

12 Tipů na krásné obočí

Obočí - to je velmi zajímavá část obličeje. Samozřejmě, jejich nejcharakterističtějším rysem je estetický a vztahuje se více na ženy, ale obočí mají také jiné využití a některé z nich jsou velmi důležité. Například pomáhají chránit oči před deštěm, pot, slunečním zářením nebo jinými škodlivými účinky, jako jsou nečistoty.

(Krása)

Jednoduchých přírodní prostředky pro zmírnění lupénky Lupénka

Jednoduchých přírodní prostředky pro zmírnění lupénky Lupénka

Krásu - na kožní onemocnění, vyplývající z oslabeným imunitním systémem a postihuje lidi ve věku 11 až 45 let. Je charakterizována trvalou exfoliací mrtvé kůže, zánět, zarudnutí a citlivost na teplo na postižených částech těla. Může se vyskytnout na kterékoli části těla, i když nejčastěji na loktech, kolenech a pokožce hlavy.

(Krása)