6 Domácí opravné prostředky pro otoky rukou


6 Domácí opravné prostředky pro otoky rukou

Přírodní produkty mnoho různých důvodů, proč lidé trpí otoky v náručí. To může být mrtvice, problémy s cirkulací, artritidu, syndrom karpálního tunelu, bodnutí hmyzem. Nicméně, v dnešním článku chceme nabídnout některé domácí opravné prostředky, které mohou pomoci snížit tento bolestivý otok, bez ohledu na příčinu.

Lavender je skvělý pro ruce

Není to jen krásná rostlina. Vzhledem ke své barvě levandule také má mnoho léčivých vlastností, včetně: Relaxace

  • Zapnutí nervového systému Odstranění křeče
  • antibakteriální vlastnosti úlevu od bolesti

Antiseptikum Lavender může také zlepšit náladu, protože se jedná o přírodní antidepresivum.

lze provést levandule komprimovat na otoky rukou, za použití následujících složek:

  • ? Šálek sušené květy levandulového
  • ? Šálek suchý práškový šalvěj
  • 2 šálky vody (400 ml)
  • 8 kapek esenciálního oleje z levandule

Zhotovení

Přidá se voda, květiny a šalvěj V hrnci, pokryjte víkem a přiveďte mírné vaření, vařte 20 minut. Zpracujte kapalinu do nádoby a nechte ji vychladnout. Přidejte levandule a dobře promíchejte. Aplikujte tuto směs na opuch a zabalte ji do bavlněné tkaniny.

tráva může být také použit k zabalit papírový ručník a dát na postiženou oblast, a potom klepněte na tlačítko k uvolnění kapaliny.

Další možností levandule - relaxační koupel pro celé tělo. Ruce můžete také ponořit pouze do menší kapacity. Vše, co potřebujete, je:

  • 3 lžíce levandulových květů (sušený)
  • 1 ½ šálky mléka 1/3 šálku medu

důkladně rozdrtit květy levandule pomocí kuchyňský robot nebo malty a paličkou. Smíchejte je s mlékem a medem a pak vše nalejte do skleněné nádoby. Před použitím dobře protřepat. Použijete-li pro koupel, přidejte do vody vodu. Chcete-li si namočit ruce, budete potřebovat pouze čtvrtinu kapacity. Můžete jej uchovávat v chladničce po dobu jednoho týdne.

Domácí léky na otoky rukou

Naši předkové zřejmě věděl mnoho domácí opravné prostředky ke snížení otok rukou způsobené sportovních úrazů, špatný krevní oběh, alergie, bodnutí hmyzem, mrtvice, artritida, atd.

Když je otok na rukou, krev nemůže obejít správně. To je bolestivý stav, který vám může zabránit v zapojení se do každodenních záležitostí. Proto je vždy dobré vzít v úvahu postupy pro ruce.

Ice

Led může být vaším nejlepším přítelem, pokud se cítíte zduřený v jakékoli části těla, zejména ve vašich rukou. Může významně snížit zánět. Můžete vyrobit komprese, pomocí nasekané led nebo obalit několik kostek ledu v ručníku.

Nezapomeňte, že led by neměl být aplikován přímo na kůži, protože to může spálit. Opakujte tento postup několikrát denně, ale nenechávejte jej po dobu delší než 20 minut.

zázvor

zázvor je dobře známý svou schopností léčit záněty, což je důvod, proč se již po staletí aktivně používá v oblasti fytoterapie. Odlehčuje bolest, krvácí, snižuje záněty a tak dále.

Můžete udělat zázvorový čaj pomocí čajové lžičky strouhaného nebo prášku zázvorového koření na sklenici vařící vody. Pokud chcete oslabit, přidejte trochu medu a ochutnejte citronovou šťávu.

Aloe Vera

Aloe Vera je fantastická volba pro jakékoli kožní problémy a může být dokonce užitečné, pokud trpíte otoky ve vašich rukou. Někteří sportovci například vyrábějí komprese z aloe vera, když jsou zraněni nebo po soutěži, aby jim uvolnili svaly, protože jim pomáhá rychleji se zotavit. Všichni v domě by měli mít rostlinku z aloe, abyste mohli prostě rozříznout listy a získat zevnitř čerstvý gel. Aplikujte ji přímo na postiženou oblast a okamžitě se uklidníte. Je také skvělý pro odstranění bodnutí po kousnutí hmyzem.

Pineapple

Toto je jedno z nejužitečnějších plodů, pokud jde o odstranění zánětu v rukou. Doporučujeme jíst ananas denně po dobu jednoho týdne, abyste zmírnili bolest. Nezapomeňte, že si můžete vždy vychutnávat svůj chuť v různých pečených zbožích nebo přidat kousek nebo dva k oslazení kyselého salátu. Jedná se o lahodný a výkonný nástroj.

Scarlet

Tento nástroj lze použít jak externě, tak i uvnitř. Chcete-li ho aplikovat místně, vytvořte balíček jasně oranžových a červených měsíčků a dejte je na postižené místo.

Další možností:

připravte čaj pomocí několika sušených lístků a šálku vařící vody. Po pěti minutách trvá tekutina, oslaďte a vychutnejte nejen jedinečnou chuť, ale i výhody. Produkty s vitamínem B6

Tento vitamín je známý svou schopností snížit zánět, zejména je užitečný pro lidi trpící syndromem karpálního tunelu. Mezi potraviny, které obsahují vysokou hladinu vitaminu B6, jsou brambory, hnědá rýže, zelená listová zelenina (špenát, želé, salát), banány a kuřecí trup.

Bylo by hezké je přidat do své každodenní stravy a zkusit v různých receptech a pokrmech. Pomohou vám, abyste se cítili lépe - uvnitř i vně.


Proč přidat meloun semena do vaší stravy

Proč přidat meloun semena do vaší stravy

Meloun - vynikající a čerstvé ovoce, známý pro své vysoké hladiny vody a antioxidantů. Je to jeden z takzvaných starších výrobků, protože je to skvělý způsob, jak navlhčit vaše tělo v nejteplejších dnech roku. Navíc, meloun je plný základních živin, které mohou být velmi prospěšné pro vaše zdraví. Obsahuje látku známou jako lykopen, která pomáhá očistit tělo a eliminovat přebytečnou tekutinu a to vše jen v několika kaloriích.

(Lidových opravné)

Power pro léčbu endometriózy, děložní

Power pro léčbu endometriózy, děložní

Přírodní produkty Endometrióza - málo známá nemoc. Před půl stoletinou téměř nikdo o takové nemoci nevěděl. V současné době se stala jedním z nejčastějších patologií ženského reprodukčního systému, přičemž třetí místo po onemocnění a zánětů děložních myomů. Mnoho žen trpí endometriózou v těle dělohy a nepodléhá lékařské prohlídce.

(Lidových opravné)