6 úžAsné výhody skákání přes švihadlo


6 úžAsné výhody skákání přes švihadlo

užitečné návyky Tato na první pohled jednoduchá tříd mohou zdát hračkou, aleskákání přes švihadlo, které pomohou udržet se v dobré kondici a podstatně zlepšit fyzickou výdrž.

Kromě toho jsou skvělým doplňkem k sportům a různým cvičením.

Nejlepší věc je, že nemusíte chodit do haly. Neexistují žádné simulátory nebo jiné nástroje potřebné k dosažení dobrých výsledků.

Budete potřebovat jen lano a touhu pohnout a bavit se.

skákání přes švihadlo jako kardio cvičení

cvičení zaměřené na kardiovaskulární systém, je důležité, aby zůstali ve formě. Skok přes lano zrychluje puls. Stejně jako když kráčíme, běžíme, stoupáme nebo jdeme po schodech nebo jet na kole.

Tento typ cvičení umožňuje tělu účinně obohacený kyslík, který v konečném důsledku posiluje srdce, plíce a oběhový systém.

koordinace a pohyb

Pokud skočil lano, když jste byl dítě, musíte mít na paměti, že je třeba dobrou koordinaci a mobilitu.

  • Nejprve musíte individuálně procvičovat ruce a nohy.
  • Položte nohy dohromady a vyzvedněte lano.
  • Lano otočte stejnou rychlostí a skočte, když je blízko zastávky. Přečtěte si článek

5 nečekané příčiny poplachu

6 Výhody skákání přes švihadlo, které možná nevíte

Toto cvičení je nejen jednoduchá a ekonomické, ale také má mnoho výhod. Podívejme se společně na to, jaké jsou nejvíce užitečné skoky přes lano. 1.

tóny svaly, když švihadlo,zahrnuje všechny svaly v těle. Během tohoto cvičení pracují svaly horní, střední a dolní části těla.

Biceps a triceps kreslíte, abyste se toulali. Neustálé rotační tóny posilují tyto svaly.

Současně, když skočíte, zatěžte váš žaludek.

Během cvičení lana fungují i ​​nohy. Jejich koordinované pohyby vedou ke svalovému napětí. Jako výsledek tonizuyutsya a silnějších čtyřhlavého svalu, hýždě, zadní stehna a lýtka.

2. Zlepšení prokrvení pohyb

které provádíme, zatímco skákání přes švihadlo, pomůže přímo k oběhovému systému.

Srdce pracuje silněji k pumpování krve do všech částí těla. Vzhledem k tomu, že krev cirkuluje ve všech tepnách. V důsledku toho se sníží riziko srdečního záchvatu.

Nezapomeňte si přečíst tento článek:8 nejlepších cvičení na posílení mozku

3. Zvýšení kapacity plic

Po švihadlo, plíce dostávají více vzduchu. Může být velmi užitečné pro některé nemoci dýchacích cest.

Zároveň upgradu fyzickou vytrvalost, která je schopna vykonávat déle a ještě méně unavený. 4.

Pokud spálit kalorie, skákání přes švihadlo po dobu 30 minut můžete spálit 400 kalorií (zejména tuk uložen v těle). Toto cvičení je velkou pomocí pro lidi, kteří se snaží zbavit se dalších kilogramů. 5.

pomáhá odstranit toxiny, když jsme švihadlo, pak se zbavittoxiny, které jsou uloženy po celém těle. Je to především kvůli potu. Tak, buňky se mohou zotavit a pracovat v plné kapacitě.

6. Snížit stres a zlepšit

duševní aktivita Ačkoliv relevantní vědecké experimenty dosud provedeny, mnozí badatelé říkají prostřednictvím koordinace vyžadované pro skákání přes švihadlo, nové nervové spoje.

toto cvičení také stimuluje produkci endorfinů v těle, hormony, které pomáhají uvolnit, snížit stres a úzkost.

Máte pozitivní náladu. A díky takovému radostnému postoji jste pravděpodobněji spokojeni se svým životem.

několik tipů na skákání přes švihadlo

Zatímco skákání přes švihadlo - jednoduché cvičení, budete muset dávat pozor. Bylo by dobré přijmout určitá opatření, aby se předešlo nežádoucím účinkům na klouby.

Před začátkem cvičení doporučeno udělat warm-up. Začněte s pomalými mírnými skoky a krátkým časem je provádějte. Když se zahřejete, můžete urychlit tempo a cvičení trvat déle.

Jestliže osoba je ve špatném stavu, je normální, že na první pohled se bude cítit unavený. Nejlepší je postupné zvyšování času cvičení. Takže určitě vylepšíte svou vytrvalost. Dalším doporučením

: kombinovat skákání přes švihadlo pomocí cvičení s nízkou intenzitou, jako je například aerobik nebo mírné zvedání činky. To vám umožní skočit déle.

Samozřejmě, toto cvičení je zařazeno do seznamu nejvíce doporučené fyzické aktivity. Dokonce je můžete přidat do běžného tréninku, pokud jste již v sportu.

Skok přes lano má úžasné výhody. To je důvod, proč toto cvičení se stal jedním z nejoblíbenějších pohybových aktivit příznivců aktivního životního stylu a sportu.


5 Na všímavosti cvičení na zlepšení spánku návyky

5 Na všímavosti cvičení na zlepšení spánku návyky

Užitečné Všímavost - technika, která se v posledních letech začal být používán v lékařství a západní psychologie. Používá se k snížení stresu, zvýšení sebeuvědomění a snížení symptomů stresu. Týká se jak fyzických, tak psychologických důsledků. To vše se děje s některými jednoduchými cvičeními. Pomáhají přitáhnout pozornost k vědomí a maximalizovat každou chvíli prostřednictvím zájmu, zvědavosti a přijetí.

(Užitečné návyky)

Jak spát, když ti zima

Jak spát, když ti zima

Užitečné návyky Když začne teplota klesat , okamžitě jsme zasypali jeho postel přehoz, věřit, že to pomáhá spánek v teple a pohodlí. Často obětovat pohodlí a nakryvayemosya příliš mnoho přikrývky. Ale je to užitečné? V tomto článku chceme se s vámi podělit o tajemství zdravého spánku, kdy je vzduch studený.

(Užitečné návyky)