5 Návyky, které způsobují prsa povislá


5 Návyky, které způsobují prsa povislá

užitečné návyky Každý ví, že nemůžete odolat účinky času a dříve nebo později, všichni jsme v určité fázi života se setkáme stáří se všemi jejími příznaky. Kvůli tomu bude vaše prsa neměla být stejná po 40 nebo 60 let, protože během času ztrácejí pružnost, což nakonec prověšení.

Ale každý den, můžete podniknout kroky k oddálení tohoto znamení stárnutí a zabránit jeho časný vzhled, protože některé každodenní návyky mohou být příčinou toho, že prsa začnou se prohýbat předčasně.

Mnoho faktorů může snížit elasticitu, tón a mladý vzhled hrudníku. Mezi ně patří například počet dětí, kojení, výrazné změny hmotnosti a dokonce i typ podprsenky, který nosíte. Ale většina žen ignoruje další důležité faktory, které mohou také způsobit tento problém.

Vaše prsa jsou jedním z nejatraktivnějších rysů, nástroj pro nadávání a smyslnost. Správnou péčí o ně můžete udržet mladší pohled déle. V dnešním článku budeme hovořit o některých návycích, které byste měli vyhodit, pokud se chcete v raných stádiích vyhýbat.

Špatné podprsenky

Toto je jeden z nejčastějších důvodů, které příliš mnoho žen ignoruje. Mosazné popruhy jsou vyrobeny z pružných materiálů, které lze snadno přizpůsobit podle tělesných proporcí. Ale mnoho žen má na sobě nesprávnou velikost, což může vést k propadnutí prsu. V ideálním případě musíte zvolit správnou velikost, která není příliš těsná. Až 80% žen nosí špatně podprsenku. Jste jedním z nich?

kouření Kouření - vada, která má vliv nejen na celkový zdravotní stav, ale také vede ke ztrátě elasticity kůže, což přispívá k prohýbání a vrásek prsu. Tento škodlivý zvyk snižuje množství kolagenu v kůži a zhoršuje krevní oběh. Výsledkem je, že na kůži se objevují předčasné známky stárnutí.

Konstantní kolísání hmotnosti

Řezání a náhlé úbytek hmotnosti může vést ke ztrátě elasticity a ztrátě tuku. Prsa tvoří prsní žlázy a tuková tkáň, takže úbytek hmotnosti může vést k prohnutí. V tomto ohledu lze téměř vždy vidět povislá prsa u žen dietu, jehož prostřednictvím jejich váha kolísá nahoru a dolů.

Vyvážená strava pomáhá udržet pružnost pokožky, která zajišťuje zvedání prsou. Zdravá váha by proto měla být udržována prostřednictvím vyvážené stravy. Selhání

opalovací krém Přes četná varování o rizicích škodlivými účinky slunečního světla, mnoho žen stále nepoužívají opalovací krém chránit pokožku a zdraví. Tento špatný zvyk také ovlivňuje pevnost prsou, protože oblast krku a hrudníku přijímá nejvíce přímé sluneční světlo. ▶ Sluneční paprsky způsobují poleptání kůže, vrásky a předčasné stárnutí. Vždy používejte dobré ochranné krémy před vystavením účinkům ultrafialového záření a snažte se zabránit nadměrné expozici slunce.

Nedostatek výcviku a špatná držení těla

Cvičení je jedním z klíčů k elasticitě a kulatosti hrudníku. Je důležité vědět, jak dělat správné cvičení na hrudi, protože některé pohyby tam a zpět, může vést ke snížení množství kolagenu v hrudníku a podporovat jejich prohýbání.

Je nezbytné, aby jim během tréninku poskytla dostatečnou podporu, zejména pokud jsou velmi vystavené a udržují je v dobré kondici po celý den.

Dobrá poloha při chůzi a posezení pomáhá udržet vaše prsa ve tvaru, takže se snažte udržet záda rovně a hrudní klec vysoko.


Zajímavé informace o 3 starověké tajemství štěstí

Zajímavé informace o 3 starověké tajemství štěstí

Většina z tipy, které dnes slyšíme pro štěstí, nejsou nové. Tajemství štěstí pochází ze starověké moudrosti. Ačkoli jsou již dlouho založeny, zdá se, že je stále nemůžeme plně využít v moderním světě. Lidé ještě nevěděli, že se snaží učit svou starou moudrost. čtení: Tři moudré opice a jejich lekce pro nás V tomto článku si popíšeme 3 dávné tajemství štěstí, že je velmi důležité, aby se součástí jejich života dnes a za nimi v budoucnu.

(Užitečné návyky)

Tanec a chůze může chránit před Alzheimerovou návyky

Tanec a chůze může chránit před Alzheimerovou návyky

Užitečné tanec a Walking - Jsou dva způsoby, jak velký, aby zvýšila svůj mozek. Zvyšují pocit svobody a relaxují. Je to také skvělá cvičení, která přímo ovlivňuje vaše zdraví a chrání před Alzheimerovou chorobou. Podle publikace v „Journal of Alzheimer “ , žádnou fyzickou aktivitu, která kombinuje výkon s radostí učiní váš mozek odolnější k neurodegenerativním onemocněním.

(Užitečné návyky)