5 Návyků úspěšných lidí před spaním


5 Návyků úspěšných lidí před spaním

Ne profesionální, jmenovitě úspěch osobních vztahů určuje kvalitu vašeho života. Pokud se budete řídit těmito jednoduchými zvyky, které vám nabízíme, před spaním budete cítit skutečné potěšení v životě a budete schopni skutečně ocenit a určit, co je pro vás opravdu důležité. Pojď dál.

1. Kolik hodin spánku potřebujete probuzení a příjemné pocity?

Odpověď na tuto otázku je poměrně jednoduchá. Všichni jsme mnohokrát slyšeli, že lidé by měli spát osm hodin denně, aby se uvolnili, jak by měli. Ale ve skutečnosti jsme všichni zcela odlišní, a proto máme různé nároky na délku spánku.

Pro některé lidi je stačilo šest hodin a jiné mohou potřebovat devět, což celkem činí v průměru osm hodin. Jen vy víte, kolik hodin spánku je třeba, aby probudit s pocitem vitality, a to je klíčem k nastavení spánek a časy, kdy by již měly být v posteli.

Potřebujete sedm hodin spánku? Pak byste měli naplánovat čas, abyste mohli být večer ve 10 nebo 11 hodin večer.

Co jiného by měl mít na paměti, že výzkumy ukazují, že je dobrým zvykem vstát a spěch za ubytování, nastavení budíku na 7:00, opustit dům, pokud je to nutné říci, v 7:30. Je mnohem lepší vstávat, mít klidnou snídani, sprchovat se a jít tam, kde potřebujete cítit klid a smysl. Příspěvek na začátek je nejlepším způsobem, jak udělat den úspěšný.

2. Čtení před spaním

Musíme říci, že čtení před spaním je velmi zdravý zvyk. Některé studie ukazují, že čtení za 15 minut před spaním ulehčuje stres. Vzhledem k tomu, že čtení uvolňuje a snižuje úzkost před spánkem, umožňuje vám usnout rychleji.

Ale nezapomeňte na jednu velmi důležitou věc: není to dobré číst z obrazovky nebo tabletu počítače. Světlo z elektronických zařízení nutí vaše tělo být vzrušeno místo uvolnění. A co dobrá kniha v měkkém krytu místo obrazovky?

3. Chcete jít projít před spaním?

Můžete se projít večer ve čtvrti, kde žijete? Je to bezpečné a dobře osvětlené? Pokud ano, je to skvělé! A pokud si s sebou někdo můžeš vzít na procházku, je to ještě lepší.

15-20 minut chůze okyslije krev, pomáhá vám relaxovat a podívat se na věci z druhé strany a zvyšovat váš pocit pohody. Procházky perfektně nám pomáhají myslet jasněji a zvážit problémy v dlouhodobém horizontu.

Někdy se stane, že někdy toto uvolnění vede k náhlému závan kreativity nebo nových nápadů, například, že se často děje s úspěšnými lidmi, jako Bill Gates. Nebuďte líní, jděte na krátkou procházku, než půjdete do postele, a uvidíte, jak perfektně po ní cítíte, a to spíše ráno po spánku.

4. Strávit více času s rodinou a přáteli

Jsou hnací silou našich životů, skutečnou energií, která podporuje pocit štěstí. Strávit nějaký čas s rodinou nebo přáteli před spaním - to může být důležité pro normální život, zvláštně večeře s přáteli, hrát se svými dětmi, sprchový kout se svým partnerem ... To nic nestojí, a přesto přinést štěstí a klid k odpočinku Trávení času s rodinou je stejně důležité pro vaše štěstí a kvalitu života jako dýchání. Pamatujte na to.

5. Představte si další den

Jak vám pomůže plánovat další den před spaním? Přemýšlení o dalším dni vám pomůže stanovit cíle a načrtnout, co můžete udělat. Je to dobrý způsob, jak si připomenout, kdo opravdu jsme, že máme určitý cíl.

plánování a přemýšlení o další den - společné strategie mezi úspěšné chování lidí, ale pamatujte, že je nutné stanovit realistické cíle a neberou příliš mnoho. Pamatujte, že pravé štěstí je v malých věcech.

Například odmítnout procházku nebo párty s personálem, který nemůžete tolerovat, procházka s dítětem nebo dokonce s večeří v rodinném kruhu je dobrý plán. A jak je dnes používáme v praxi?

Tyto velmi důležité zásady nejenže vám pomohou uspět ve vašem osobním životě, ale také vám pomohou získat více potěšení ze samotného života.

Nezapomeňte také, že vaše spánkové návyky mohou také ovlivnit vaše zdraví. Měli byste mít lehké večerní jídlo, nejméně dvě hodiny před spaním. Dobrý čas s rodinou nebo přáteli obohatit naše emoce; procházka v parku nebo teplé lázně před spaním je dobrým způsobem, jak relaxovat; a čtení na několik minut před spaním může zmírnit stres a snížit stres.

Být trochu šťastnější je stejně snadné, jako následující tipy. Jste připraveni to udělat dnes? No, oblékej se a jdi, jdi na ulici chodit, a po tom, vzít zajímavou knihu a relaxovat ještě lépe. Jsme přesvědčeni, že se vám bude líbit a nebudete se v budoucnu moci vzdát takových návyků.


Je zdravá menopauza možná? Zajímavosti

Je zdravá menopauza možná? Zajímavosti

Jestliže žena se blíží čtyřiceti let věku, ona se začne zobrazovat některé známé příznaky menopauzy, často dohání na všechny hrůzy. Během tohoto období života prochází její tělo významnými fyzickými a emocionálními změnami. V tomto článku vám dáme několik tipů, jak nejlépe a nejpohodlněji prožívat menopauzu.

(Zajímavosti)

Výhody použité čajové sáčky

Výhody použité čajové sáčky

Ve skutečnosti to není jen sušené zbytky rostlin, které již nelze použít. Tento článek vám vysvětlí, jak úžasné je jejich použití: hnojivo pro rostliny ošetřují pytle pod očima, jak odstranit zápach z chladničky a skříní lék na komáry. Ekologické vědomí Každým dnem se stále více lidí snaží využívat věci co nejúčinněji a utrácet co nejméně.

(Zajímavosti)