5 Cvičení pro těsné hýždě


5 Cvičení pro těsné hýždě

Samozřejmě, každá moderní žena sní o štíhlou postavu s atraktivními tvary.

Ženy věnují zvláštní pozornost hýždí a bokům, protože tyto části těla ztrácejí váhu a mohou být neatraktivní díky tvorbě celulitidy na nich.Ženy často snouvají nejen o chudnutí v těchto oblastech, ale o utažené a elastické hýždě. Nicméně, jelikož se jen málo může pochlubit těmito formami od přírody, je zapotřebí velkého úsilí, aby byla ideální postava.

Nezapomeňte, že musíte nejen pravidelně cvičit, ale i dodržovat zásady správné výživy.

Zlatým pravidlem každé zdravé osoby je vyvážená a zdravá strava. Pokud chcete mít těsný a pružný hýždík, doporučujeme odmítnout nasycené tuky, protože podporují vzhled tukových usazenin a tvorbu celulitidy v hýždích a stehnech. Přizpůsobením stravy a vzdáním se škodlivých produktů, urychlíte proces hubnutí a zvyšujete účinek cvičení.

V tomto článku jsme shromáždili několik jednoduchých, ale neuvěřitelně účinných cvičení, které vám pomohou získat tvar vašich snů!

Jak správně vyzvednout cvičení pro těsný hýždě

Málokdo ví, že hýždě nejsou jen pevné svaly, ale

sada tří různých svalů. Proto doporučujeme, abyste si vybrali cvičení pro hýždě tak, abyste je přilákali.Takže, hýždí

sestává z velkých, středních a malých hýždí svaly. Velký sedací sval

 • je největší a nejdůležitější sval v lidském hýždě. Střední svalnatý sval
 • má menší velikost. Je umístěn nad velkým zadním svalstvem. Malý sedací sval
 • se nachází pod velkým zadním svalem. Je to ten, kdo je zodpovědný za kulatou formu hýždí, což je pro všechny ženy tak příjemné. Pokud nerozlišujete, které svaly pracují pro určité cvičení a vyzdvihnete zatížení chaotické, může to trénink neúčinný.

Proto doporučujeme zvolit si cvičení zahrnující všechny tři druhy gluteálních svalů.

V tomto případě zvýšíte stimulaci tohoto orgánu a dosáhnete viditelných výsledků mnohem rychleji. Efektivní cvičení pro těsné hýždě 1. Squats

Toto cvičení je možná nejrychlejší a nejúčinnější způsob, jak utáhnout kůže na hýždě a dát jim atraktivní podobu. Kromě toho,

dřepy nebudete nudit, protože tam je mnoho druhů tohoto cvičení a možné způsoby, jak to udělat.

Pro začátečníky doporučujeme začít s bez dalšího zatížení. Postupně můžete dělat činky, které zvyšují svalovou zátěž.

Správný způsob, jak provádět klasické dřepy -začíná s narovnaným zadem a umístěný na šířce ramen.

 • Ohněte nohy do klína. V tomto případě by kolena neměla přesahovat prsty, zatímco boky musí být mírně zředěny tak, aby nebyly na stejné úrovni se zády a výrazně je kopaly. Jděte dolů co nejníže a pak se vraťte do výchozí pozice.
 • Proveďte 5 přístupů s 10 čtverci.
 • Pokud máte pocit silného napětí v stehnech, zkuste cvičit s širšími nohami. Tímto způsobem nejenom rovnoměrně rozdělíte svou tělesnou hmotnost, ale také svaly gluteusu pracují mnohem silněji.
 • 2. Sumo stlačit

Toto cvičení pomáhá

utažení kůže na hýždě a vnitřní povrch stehna.

Toto cvičení můžete provádět pomocí činky nebo závaží. Můžete si vzít jednu váhu v každé ruce, nebo držet jednu váhu s dvěma rukama a squat, rozšiřovat nohy široce a držet váhu mezi nohama.Počáteční pozice - nohy umístěné na šířce ramen a vyrovnané dozadu.

Ohněte kolena a dolů, držte náklad.

 • Vezměte na vědomí, že
 • během dřepů byste měli cítit silné napětí v hýždí.
 • Nerobte si starosti, pokud se na začátku cvičení zdá být příliš těžké, časem si na to zvyknete. Vytvořte5 přístupů s 10 dřepkami každý
 • . 3. SquattingToto cvičení je další populární variace dřep. Zvláštnost tohoto cvičení spočívá v tom, že po klusování se člověk nevrátí na původní místo, ale zcela narovná nohy a vyskočí.

Po skoku odpočívejte na 10 sekund a poté na další stisk. Cvičení po dobu 5 minut.

4. Squatting

Pokud jde o cvičení pro těsné hýždě, to je nemožné nemluvě o squatting. Přesně toto cvičení je jedním z nejjednodušších a nejúčinnějších.

Přesně postavte, narovnejte záda a vezměte jednu nohu dopředu a simulujte krok.

Můžete provádět toto cvičení bez dalšího zatížení, nebo

 • držet v jedné ruce váhu.
 • Ohnout kolena a dolů co nejníže. Snažte se udržet rovnováhu a držte nohy z podlahy. Proveďte 5 přístupů s 10 opakováními.
 • 5. Variace "mrtvé trakce"
 • Toto cvičení aktivuje téměř všechny svaly boků a hýždí, takže je nenahraditelné pro ty, kteří chtějí mít čistou a čistou postavu.

Může být provedeno jak s přídavnou zátěží, tak bez ní.

Nicméně, odborníci doporučují použití závaží nebo činky zvýšit účinek. Postavte se na kolena a zvedněte jednu nohu a ohněte ji do kolena. Držte tuto pozici na několik vteřin, pak změňte nohu a zopakujte cvičení.

 • Zdvihněte nohu, nezapomeňte co nejvíce napnout hýždě.
 • Tímto způsobem zvýšíte výkon cvičení.

Pokud provádíte cvičení s váhami, ujistěte se, že narovnáte ruku nákladem před vámi. Proveďte

 • 5 přístupů pro 10-15 opakování.
 • Nyní ve vašem arzenálu existují efektivní cvičení pro těsné hýždě, takže si vyberte ty, které nejvíce milujete a ujistěte se, že jsou efektivní ve vlastní zkušenosti! 6 tipů pro zaoblené elastické hýždí

Je to většinou založeno na genetice, ale můžete také vynaložit úsilí na získání silnějšího hýždí.


Od suché k hladkému a mladistvou pleť

Od suché k hladkému a mladistvou pleť

Health desítky faktorů nás ovlivňují každý den, takže kůže může stát suchou a být nevzhledné a bolestivé vzhled. Volné radikály ve znečištěném ovzduší, cigaretový kouř, vysoké a nízké teploty, UV záření a dokonce i potravin může způsobit suchou pokožku a její nezdravý vzhled. A každý z nás by měl rád, aby pokožka byla zdravá a lesklá.

(Krása)

7 Přírodních prostředků pomůže snížit hypertenzi

7 Přírodních prostředků pomůže snížit hypertenzi

Krevní tlak se měří k určení sílu, s níž krev postihuje tolik arterií s každým srdečním záchvatem. Systolický tlak 120 a diastolický 80 jsou považovány za normální . Nicméně, pokud jsou tyto dávky vyšší a často dosahují 140/90 nebo více, můžete mluvit o vysokém krevním tlaku (nebo hypertenzi). Potom musíte provést kroky k normalizaci kardiovaskulárního systému.

(Krása)