5 Případů, kdy banány jsou nejlepší lék, než pilulky


5 Případů, kdy banány jsou nejlepší lék, než pilulky

přírodních produktů Banány - tropické ovoce, které poskytují své tělo energie, vitamínů a minerálů. Jsou skvělé jako zdravý doplněk jakékoli stravy, včetně těch diet, které jsou navrženy tak, aby zhubnout. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších plodů po celém světě a bezpochyby jeden z nejužitečnějších.

Lidé se často snaží vyhnout banánům ve své stravě, zvláště když chtějí zhubnout. Důvodem je, že banány považovány za příliš vysoké kalorické ovoce, že je na druhém místě za svým kalorické avokádo.

Ve skutečnosti 100 gramů ovoce obsahuje pouze 90 kilokalorií (asi polovinu banánů). To je důvod, proč malé množství banánů ve stravě nepoškodí žádnou postavu, naopak, bude to velmi prospěšné pro vaše zdraví.

Přečtěte si tento článek a budete vědět, v kterých případech jsou banány mnohem lépe než pilulky! Jaké vlastnosti

banán zdravé banány

- je také důležitým zdrojem cukru a beta-karoten, a různé minerály, jako draslíku, hořčíku a železa. Banány také obsahují velké množství vitamínů, jako je kyselina listová, vitamíny B, vitamín C, vitamín E a vláknina.

Banány jsou bohaté na sacharidy, proto jsou jedním z nejlepších zdrojů, které tělu dodávají energii. Kvůli těmto vlastnostem jsou banány doporučovány pro dětskou výživu.

Bohatý v draslíku, banány také velmi pomohou vytáhnout nadbytečnou vodu z těla. Pomáhají udržovat potřebnou chemickou rovnováhu ve vašem těle, stejně jako vyhnout se nežádoucím onemocněním, jako je hypertenze a dna.

Vysoký krevní tlak

Když člověk zneužívá soli a tělo postrádá draslík, může vyvolat zvýšení krevního tlaku. V tomto případě je nutné zvýšit používání draslíku a banány jsou vynikajícím zdrojem těchto potřebných minerálů.

Doporučujeme jíst jeden banán každé ráno. Pokud máte takový dobrý zvyk, pak se krevní tlak normalizuje.

Deprese

Mnoho lidí, kteří se cítí deprese, tvrdí, že po jídle banánu se cítí mnohem lépe. Výzkumníci nedokázal vysvětlit tento vzor. Skutečnost, že banány obsahují tryptofan - potřebné pro humánní aminokyselinu.

Protože lidské tělo je schopen syntetizovat tuto organickou sloučeninu, v dostatečném množství, je důležité, že se nám to obdrží v dostatečném množství, prostřednictvím našeho jídelníčku.

tryptofan je přeměněn serotoninu - neurotransmiteru odpovědného za pocit pohody a štěstí. Co jíst pouze jeden banán používat tuto funkci banán. Po několika minutách se cítíte klidnější, ale nálada zlepší. Stres

Někdy stres může urychlit metabolismus a snižuje hladinu draslíku. Takže jíst banány - je to dobrý způsob, jak získat zpět částku tohoto minerálu, protože, jak již víte, banán - je jedním z nejlepších zdrojů draslíku. Ale výhody banánů není omezen na to, že obsahují draslík. Stejně jako v předchozím případě, banány pomáhá zklidnit nervy při stresu a zlepšuje náladu.

Banana Zácpa je jeden z nejlepších produktů pro zlepšení trávení prostřednictvím přítomnosti pektinu. Pektin patří do vlákna, která urychluje trávení a napomáhá odstranění toxických látek z těla.

banány stimulovat rozvoj prospěšných bakterií v trávicím traktu, a díky enzymů, které jsou součástí banánových živin, které pocházejí z jiných potravin trávit rychleji. Tyto vlastnosti činí banány ideální pro boj proti zácpě a pomalé trávení.

banány také snižují kyselost, takže skvělé pro lidi s citlivým žaludkem.Navíc probiotické vlastnosti banánů jsou prospěšné pro trávicí systém, pomáhají zbavit se nadýmání a nadýmání.

PMS (premenstruační syndrom)

bohaté na vitamin B6, banány pozitivní vliv na hladinu cukru v krvi. Obecně platí, že vitamin B pomáhá zmírnit některé z příznaků premenstruačního syndromu, který je velmi dobře známé ženy.

Přidáte-li do svého jídelníčku banán každý den, může vám pomoci snížit křeče v břiše, stejně jako vyřešení problému zadržování vody v těle, které obvykle obtěžovat ženy v tomto období. Dalším přínosem je, že banány může zlepšit náladu a uklidnit nervy, které jsou často napjaté během premenstruačního syndromu.


Jen jeden doušek tohoto nástroje jater očistit produkty

Jen jeden doušek tohoto nástroje jater očistit produkty

Přírodní játra - orgán, který hraje neuvěřitelnou roli v celkovém fungování lidského těla. Je zodpovědná za odstraňování krve z různých toxických látek, které ničí zdravé buňky jiných vnitřních orgánů. Navíc jater je důležitá pro trávení, protože to je hlavním orgánem vylučování škodlivých látek a odpadního .

(Lidových opravné)

10 Domácí léky na měkkou špičkou

10 Domácí léky na měkkou špičkou

Přírodní produkty Popraskané pět dokládá nedostatek péče o nohy a dehydratace. Každý chce mít pěkné měkké podpatky. A pokud je ignorujete, může to mít dokonce negativní účinky na zdraví. Měkké pět hygieny, které vám pomohou vyhnout se některým zdravotním problémům v budoucnu. Zlomené a měkké podpatky Zlomené paty způsobují nepohodlí, protože vnější vrstva kůže je poškozena.

(Lidových opravné)