5 Celeru recept na oživení


5 Celeru recept na oživení

recepty celer - není jen přísada přidat do polévky nebo salátu, protože lidé si mysleli, a ještě mnohem více. Celer má mnoho vlastností, které vám pomohou zhubnout a získat obrovskou dávku živin, kromě toho obsahuje všechny denní energie potřebuji. Neváhejte a vyzkoušejte některé užitečné a restaurátorské recepty s celeru.

Celer Vlastnosti

Můžete použít stonku, listy a kořenový celer pro různé recepty. Nejužitečnější vlastností celeru je, že je to skvělý diuretikum. Vzhledem k tomu, celer aktivuje ledviny, že se používá k léčbě onemocnění, jako je dna, ledvinové kameny a selhání ledvin. Díky svým vlastnostem pomáhá celer zbavit se negativních toxinů, které se hromadí v mozku.

také ukázal, že celer má ozdorovlyuvalni vlastnosti a těm, kteří ji jedí cítit mnohem veselejší a plný energie. Ve směsi s celer a mrkev nebo rajčata, například v pásu nebo šťávy, jeho výhodné vlastnosti jsou zvýšeny mnohokrát. Můžete jej také použít ve formě infuze, ale ne více než deset gramů na sklenici vody. Pít po každém jídle.

Celer pro hubnutí

Jak jsme řekli na začátku, celer - velkým spojencem v boji proti nadváhy. Musí být nutně ve stravě pro hubnutí. Má mnoho z výše uvedených výhod a snižuje riziko obezity. Můžete jíst celer v jiné podobě z obvyklých salát, polévka, dokud zelenina, ovocné šťávy, pásová, chvění nebo infuze.

Je dokázáno, že 100 gramů celeru obsahuje pouze 16 kalorií. Dobrou zprávou je, že tato částka může být přidána do salátu. Také v Celeru je 1,6 gramů vlákniny, což zrychluje vylučování toxinů z těla. Celer poskytuje horčík a draslík, dva minerály, které stimulují močový systém a odstraňují přebytečnou tekutinu.

Je to čistící, diuretické, hypokalorické a antioxidační potraviny. Poskytuje vám zinek, vitamíny A, B, C a D a hořčík. Celer má skvělou vlastnost, aby zabránil "zlu" volných radikálů. Nikdy nepodceňujte sílu této "všemocné" zeleniny.

5 recepty šťávy a celeru

  • pruh celer, hrušky, okurky a mrkvové šťávy: To je skvělá volba na léto, které se perfektně bojuje s otoky a pomáhá odstranit tekutinu, který se hromadí v našich nohou (zvláště kotníků). Budete potřebovat tři stonky celeru, dvě hrušky, dvě okurky a mrkev. Pokud chcete, můžete oslabit některé nápoje. Navlhčete a vyčistěte zeleninu. Nakrájejte na kostky a promícháme. Pokud potřebujete, můžete přidat trochu vody a nápoje budou vzácnější. Pít ráno nebo na hladový žaludek.

  • celer, zázvor a mrkvová šťáva:Je neuvěřitelně chutný nápoj pro lidi, kteří trpí nachlazení nebo chřipky nebo alergií. Složení: 2 stonky celeru, 5 mrkev a 1 kus oloupaného čerstvého zázvoru. Stačí vyčistit mrkev, nakrájet na tenké kusy, stejně jako celer. Vše vložte do mixéru a protřepejte na krémovou konzistenci. Pokud chcete, můžete napít nápoj s vodou nebo přidat lžíce medu.
  • Strip celer a ananas: Počínaje svůj den s tímto neuvěřitelně chutné pásu, můžete uspokojit svůj hlad po dobu několika hodin získáte obrovský náboj energie a připravit se na plnění všech povinností a závazků, které vám přinese nový den. Pro přípravu nápoje je třeba: 1 celer, půl šálku vody, 1 kus loupané ananasu, půl šálku drceného ledu, 2 polévkové lžíce amarantu semen a 4 lžíce proteinového prášku (volitelné). Nejlépe namočte zrno přes noc před vařením. Řekněte celeru malými kousky. Přidejte všechny (kromě bílkovin) do mixéru a připravte dobře smíchaný pruh nebo krk. Pít na snídani.

  • Lilie z celeru, mrkve a jablka: Jedná se o jednu z nejslavnějších kombinací. Často se doporučuje pro aplikaci na kůži, aby opálení a pro zpomalení procesu stárnutí buněk, stimulace jater, léčbě anémie, snižuje škodlivé účinky znečištění a zvýšené hladiny vitamínů a proteinů. Inhredinty dvě části jsou následující: 1 stonek celeru bez listí, 1 jablko, 4 mrkve a šťávu z poloviny citronu. Pečlivě umyjte zeleninu a vyčistěte ji. Nakrájejte na kusy a promícháme. Přidejte čerstvou šťávu a dobře promíchejte. Před pitím znovu promíchejte a ujistěte se, že se vám bude líbit.
  • Celer a pomerančový celer: To je skvělý recept na hubnutí a na pití ráno na hladovém žaludku. Budete potřebovat stroužku celeru, šťávu ze dvou pomerančů, malé vavříny a kus hrušky. Šťáva z pomerančů, celeru a hrušky nakrájíme na tenké plátky a mícháme vavřínovou zrno. Vše dajte do mixéru a protřepejte, dokud nejsou všechny ingredience dobře smíchány. Doporučujeme pití tohoto nápoje každý den po dobu dvou týdnů. Poté si dejte 7 dní přestávku a můžete znovu pít tuto tvář.

  • Image za předpokladu, s laskavým svolením Tamara Smith, Emilian Robert Vicol, Stu_spivack, Jason Eppink, topinkovač USA.


4 Proteinové koktejly recepty recepty snídaně

4 Proteinové koktejly recepty recepty snídaně

Existují dva důvody, proč je důležité, aby pravidelně konzumují protein třese na snídani. Na jedné straně, pomáhají kontrolovat chuť k jídlu celé dopoledne. Na druhé straně, které poskytují energii potřebnou pro spuštění den. Věděli jste, že pokud vynecháte snídani, tělo opravdu rychle přibírat na váze?

(Recepty)

Džusů a nápojů pro snížení špatný cholesterol

Džusů a nápojů pro snížení špatný cholesterol

Cholesterolu recepty - lipid, které tělo potřebuje určité množství, aby dobře fungovala. Nicméně sedavý životní styl a špatné stravovací návyky vedly k , , že cholesterol v lidí nekontrolované zvyšování, a to vede k vážným zdravotním problémům, a proto zvyšuje riziko srdečních onemocnění, poruchy prokrvení mozku a další problémy.

(Recepty)