5 Dobrých důvodů pro nadměrné pocení v noci


5 Dobrých důvodů pro nadměrné pocení v noci

Zajímavá fakta nadměrného pocení v noci - to je normální teploty a tlaku jsou vysoké. V případě normálních klimatických podmínek, tyto příznaky mohou znamenat poruchu, protože chcete zjistit.

Věřte tomu nebo ne, nadměrné pocení v noci je velmi časté. Někdy se to stane, když se osoba zotaví z chladu nebo zachycuje menší infekci. Navíc, zvýšené pocení se často vyskytuje během menopauzy.

Musíte však být schopni správně diagnostikovat příčinu této poruchy. Je zajímavé si povšimnout, že existuje organizaceMezinárodní Hyperhidróza společnost, která provádí výzkum s cílem šířit více informací o problému nadměrného pocení.

I když ne každý člověk, který se potí iv noci, trpí nadměrné pocení, tento stav se často objevuje u pacientů ve zdravotnických centrech. V mnoha případech je příčinou nadměrného pocení je nespavost, stres nebo úzkost způsobená nedostatkem normálního spánku v noci.

V jiných případech však může být problémv poměrně závažných tangenciálních onemocněních. Musí se s nimi zacházet. Dále v tomto článku budeme hovořit o 5 faktorech, které mohou způsobit nadměrné pocení.

1. Zvýšená noční pocení a nežádoucí účinky některých léků

nadměrné pocení v noci, může být vedlejším účinkem některých druhů léků.

Pracovníci Psychiatrické oddělení University of Pennsylvania ukázaly, že mnohé léky proti úzkosti a deprese někdy způsobit tento příznak.

 • Tento nežádoucí účinek se však nevyskytuje u všech pacientů. Ve skutečnosti pouze 14-20% pacientů nalezlo nadměrné pocení v noci. Slovo „nadměrné“ znamená, že osoba, pyžama a ložní prádlo bylo nasáklé její pot.
 • Také tento vedlejší účinek může nastat v důsledku použití léků proti bolesti nebozánětu.

Proto se vždy poraďte s lékařem a konzultujte jakékoli příznaky nebo nežádoucí účinky způsobené určitými léky. 2. Hyperthyroidism

Toto onemocnění je bezpochyby je nejčastější příčinou nadměrného pocení v noci.

Hypertyreóza vyvolává další zjevné příznaky jako únava, přibývání na váze, kapilární křehkosti a změny tělesné teploty, což jsou poměrně časté jevy.

Jsou snadněji detekovány než nadměrné pocení během diagnostiky této nemoci.

 • Musíme si uvědomit, žeštítná žláza podstupuje změny související s hormonem thyroxin, který ovlivňuje metabolismus. Jedním z hlavních důsledků je netolerance k teplu a nadměrnému pocení.
 • Kromě toho může mít osoba v noci srdeční tep, zvonek v uších a nespavost.

3. Hodgkinův lymfom a nehodgkinský

v tomto článku jsme hovořili o některých případech, kdy nadměrné pocení v noci je příznakem jiných typů více závažných onemocnění.

 • To je například Hodgkinův lymfom a non-Hodgkinův lymfom. Tato onemocnění jsou typ rakoviny, která se začíná rozvíjet v lymfocytech, které jsou základem imunitního systému.
 • Nadměrné pocení, které se často vyskytuje v tomto stavu, ovlivňuje lymfatický systém. Tento systém zahrnuje lymfatickou tkáň, lymfatické cévy a slezinu.
 • obvykle u pacientů s Hodgkinovým lymfomem a Hodgkina tam nehodzhiknskoyu otoky axilárních lymfatických uzlinnebo třísla.

Je však třeba připomenout, že tento typ rakoviny je dobře snášen a pacienti mají vysokou střední délku života.

4. Hypoglykémie

Nadměrné noční pocení jsou častým příznakem hypoglykémie.

Například pacienti s diabetu diabetes typu 1 často trpí nočním potem. Důvodem může být narušení rovnováhy glukózy. K tomu dochází přesně proto, že

slinivka nevytváří inzulin . Výsledkem je, že tělo začne přidělit nadměrné množství potu k vyvážení takových vnitřních změn. 5.Acid reflux a poruchy trávení

Samozřejmě, situace, které popíšeme v tomto bodě došlo k vám: budete jíst jídlo, které způsobila nemoc a pak v noci náhle probudil z toho pokryté potem.

Takový příznak popisuje reakci těla na narušení rovnováhy a hrozbu změn vnitřních procesů.

 • Kromě toho je třeba mít na paměti, že
 • gastroesofageální refluxní choroba (GERD) je také spojena s tímto příznakem.Kvůli ní, můžete se cítit vyčerpaný, pocit bolesti na hrudi a máte potíže s dýcháním. Ve skutečnosti, pokud se tyto příznaky objeví osobně a nezmizí, pak by se určitě měla obrátit na odborníka.
 • Pokud jste byli diagnostikováni kyselým refluxem, může to být vyléčeno a váš život se vrátí k normálu.
 • Nakonec bychom chtěli poznamenat, že nikdy

by nemělo být považováno za nadměrnou pocení, pokud váš pokoj není příliš horký. Jděte na radu lékaře a vysvětlete mu jeho pocity a příznaky.


Jak správně vařit čaj

Jak správně vařit čaj

Víte, odkud pochází čaj? Podle jedné legendy, lehký letní vánek utrhl několik listů z divokého čajovníku, a spadl do vody, která kyp'yatyv čínský císař Šen Nung. Takhle nový, vonný, lahodný a čerstvý nápoj zachycuje císaře, který později vyhrál celý svět. Dnes čaj - velmi oblíbený nápoj a jeho konzumace je spojena s prevenci a léčbě různých kardiovaskulárních chorob, neurodegenerativních chorob a poruch, které ovlivňují náš pohybový aparát.

(Zajímavosti)

5 Nejlepších přírodních deodorantů

5 Nejlepších přírodních deodorantů

Přítomnost dobrých osobních hygienických návyků nám dává příležitost vychutnat si dobré zdraví. Zejména se zaměří na deodorant, kosmetický, využití z nichž nám pomáhá cítit se lépe, mají větší důvěru, a také zabraňuje uvolňování štiplavý zápach, že cizí lidé obvykle považován za nepříjemné. Proto v této publikaci vám ukážeme pět nejlepších deodorantů na domácím trhu.

(Zajímavosti)