5 Léčivých přípravků, které mohou zachránit život


5 Léčivých přípravků, které mohou zachránit život

Přírodní produkty věděli jste, že existují některé potraviny, protože léčivé účinky, které mohou zlepšit vaše zdraví a prodloužit život? To obvykle každodenní produkty, které mají velký přínos pro naše zdraví, ale často zapomínáme, je přidat do našeho jídelníčku. Přečtěte si o 5 léčivý přípravek zde a začít přidávat je do svého jídelníčku dnes!

1. Česnek - Česnek

nejlepší volba je jedním ze zeleniny s nejvyšším počtem léků a léčebných vlastností, prokázaných experimentálně.

Česnek má čistící, dezinfekční a baktericidní účinky. Česnek může být použita externě nebo interně lidem se zdravotními problémy, zatímco to nezpůsobí žádnou škodu a nejzdravější - je zcela bezpečná.

Používá se:

  • diabetes
  • průjmy nebo střevní koliky
  • Pro povzbuzení chuti k jídlu a zlepšení trávení
  • jater
  • bojovat s infekcí jednotlivých
  • dýchacích cest infekčních nemocí (záškrtu, nachlazení, břišní tyfus, tyfus)
  • Odstranění parazitů

Jak používat

léčba česneku je jíst na lačný žaludek každý den. Ale chcete-li dosáhnout lepších výsledků léčby, musíte jíst na lačný žaludek ještě poledne a večer. Účinek se projeví (i když, pokud váš dech nebo žaludek je příliš - můžete jíst s mírou).

2. oves oves - sacharid známý jako plodiny, jako je pšenice. Z tohoto důvodu, mnoho lidí věří, že to může způsobit přibývání na váze, ale není tomu tak. Naopak oves podporuje normální fungování vašeho těla v mnoha ohledech.

také vzhledem k tomu, že má hodně vlákniny, oves pomáhá trávicí systém pracovat a strávit jídlo lepší, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi a zajišťuje stabilitu hladiny cukru v krvi. Jak používat

Můžete jíst oves, jak se vám líbí (i když to je vhodné jíst v podobě vloček). Máte-li jíst pouze s mlékem, nebo přidat další ingredience - volba je na vás. Můžete jíst misku ovsa každý den bez poškození vašeho zdraví.

3. Ořechy jsou skvělým doplňkem vašeho denního jídla a svátky

To je v pořádku, pokud máte chuť na sladké nebo cukroví vyzkoušet novou vůni nebo něco k jídlu chutné. Sladkosti však nedávají tělu příznivé látky, protože neobsahují ani vitamíny ani minerály a doplňují nám jen kalorie. Mohou být dokonce velmi škodlivé, protože jejich nadměrné užívání může vést k cukrovce.

Z tohoto důvodu doporučujeme, abyste zbláznit místo sladkostí, které, kromě toho, že se bude jednat o lahodný dezert bude také velmi užitečné, protože jsou s nízkým obsahem cukru a bohaté na minerály a vlákniny a mají hodně draslíku v jejich složení. 4. Čokoláda

Není nic lepšího, než aby si kousek čokolády, takže si přestávku během dne, ale ve skutečnosti - to není jediná věc, že ​​čokoláda může nabídnout. Podle výzkumných zpráv čokoláda může chránit vás před kongescí krve a snížit riziko srdečních onemocnění. Jinými slovy: snižuje riziko srdečního záchvatu.

V tomto ohledu lepší jíst organické tmavé čokolády, protože můžete jíst ve své čisté podobě, bez dodatečného cukru a mléka.

5. Rajčata

Rajčata mají určité léčebné vlastnosti: oni jsou skvělé pro čištění pokožky. Ale kromě toho, že mají jiné velmi užitečných funkcí, které můžete použít pro zvýšení své zdraví, ponecháme-li stranou předsudky, které se točí kolem plodu.

Rajčata mají silný účinek na krev, vzhledem k tomu, že obsahují mnoho vitaminu K, což pomáhá předcházet krvácení. Mají také čisticí vlastnosti. Rajčata aktivují schopnost trávení fermentace a tím zajišťují lepší metabolismus v těle.

Rajčata mohou být používána jako projímadla. Jsou také velmi užitečné v boji proti obezitě a poruchám jater.

Jak je používat

Jezte většinou organické (syrové) rajčata a pokuste se je přidat do své stravy.


Neznámé vlastnosti semen hroznů

Neznámé vlastnosti semen hroznů

Když spotřebujeme toto užitečné ovoce, často semena se stopkou odkládáme. Nicméně, to není méně výživné než samotné hrozny. Přestože semeno je malé, ale jeho výhody jsou dokonce těžké kvantifikovat. Další informace o málo známých prospěšných vlastnostech semen hroznů v tomto článku. Proč nemusíte vyhodit semena?

(Lidových opravné)

Přírodní prostředky a tipy pro produkty rychlého růstu vlasů

Přírodní prostředky a tipy pro produkty rychlého růstu vlasů

Natural Bez jakýchkoliv pochybností, každá žena by chtěla mít zdravé a krásné vlasy, a silné a dlouhé. Do společnosti je docela falešný názor, že je extrémně obtížné rychle roste vlasy pomocí přirozených prostředků. Toto nepravdivé prohlášení činí mnozí z vás používají pro rychlý růst vlasů různých kosmetických produktů, které obsahují chemické látky, které navíc nejsou malé peníze.

(Lidových opravné)