Května, aby pomohla zlepšit libido a sexuální vztah vlastnosti


 Května, aby pomohla zlepšit libido a sexuální vztah vlastnosti

určitých bylin lze využít k mnoha různým účelům, od zlepšení trávení a prevenci chronických onemocnění a rakoviny. Kromě obrovské množství výhod, některé byliny mohou být také přirozený způsob, jak zlepšit libido.

Libido - je sexuální touhu, v závislosti na pohlavní hormony, které vyvolávají reakci v nervovém systému.

Souvisí s intimní život energie nejen určuje, jak chcete jinou osobu, ale také vliv na úroveň spokojenosti ze sexu.

pocit sexuální touhy je přirozené, ale v některých situacích, jako je stres v práci nebo některým chorobám, může být snížena.

Ano, existuje celá řada léků, které pomohou vyřešit tento problém. Doporučujeme však některé byliny, které mohou zlepšit libidopřirozenou cestou.

Vzhledem k tomu, že jsou přirozené, nežádoucí účinky jsou mírné a výhody patrný téměř okamžitě. 1. Kystevydna chřest

(Asparagus racemosus)

Kystevydnu chřestdlouho používají v ajurvédské medicíně jako prostředek ke zlepšení energii a zvýšení ženské sexuální touhy. To nemá žádný okamžitý účinek, ale podléhají pravidelné spotřebydává zvláštní sílu a pozitivně ovlivnit výkonnost reprodukčních orgánů.

V konečném důsledku to může zvýšit libido.

Podle ájurvédské medicíny cítit sexuální touhy, žena by měla být klidná netrpí nadměrným stresem a jíst správně.

Tato bylina je ideální pro ženy, protože je to dobré i pro plod během těhotenství:

  • především kystevydna chřest může zvýšit tvorbu mateřského mléka; Posiluje
  • ovoce v případě, že matka došlo dříve v spontánních potratů;
  • Tento bylina zlepšuje plodnost To
  • vyrovnává nedostatek estrogenu během menopauzy.

2. Evrikoma longifolia (Eurycoma longifolia)

na Ukrajině známé evrikoma longifolia, tato rostlina je kořen Malaysian dřeva.

Mezi jeho užitečné vlastnosti - schopnost zlepšit libido a rovnováhu hormonů.

Když hladiny hormonů normální nebo optimální, lehčí tělo dostane radost ze sexu.

U mužů tato rostlina pokračuje v erekci, protože hladina testosteronu se zvyšuje. Další výhodou je zlepšení kvality spermií.

3. Čgun-kořen Monye (

Cnidium Monnieri)Třetí tráva, která pomůže zlepšit libido je čínského původu. Zhong-Roy Monye používá po celá desetiletí ke zlepšení reprodukčního zdraví a sexuální touhy u žen i mužů

. Semena této rostliny se používají v případě sexuální dysfunkce a impotence. Uvolňuje žíly a tepny penisu, takže se dobře rozšiřují a zlepšuje se průtok krve.V případě žen opice kořenů zlepšuje průtok krve do klitorisu a

zvyšuje citlivost. 4. Ženšen

Ženšen je skvělý zdroj energie a vazodilatační činidlo, které zlepšuje erekciv důsledku zvýšeného uvolňování oxidu dusíku a stimuluje krevní oběh.

Tato rostlina obsahuje přírodní sloučeniny, známé jako ginsenosidy. Zlepšují libido, protože mají

podobné testosteronovým účinkům. Nicméně, chceme si všimnout, žene všechny druhy ženšenu tak jednat

-

některé skutečně uklidňující. Pokud chcete léčit sexuální dysfunkci a zvyšovat nutkání sexu, korejský červený ženšen je přesně to, co potřebujete. Chcete-li cítit všechny jeho výhody, potřebujete konzumovat 0,5 až 3 gramy denně.Ženšen můžete pít ve formě čaje, strouhaného nebo přidaného do vašich oblíbených jídel. Nezapomeňte však, že při nadměrné spotřebě může způsobit:bolesti hlavy;

závratě; vysoký krevní tlak;

ostré nálady nálad

  • Pokud jste dříve nejedli ženšen pravidelně, stojí za to
  • začít pomalu zvyknout na jeho chuť.
  • 5. Skořice
  • Skořice je

přírodní afrodiziakum , který může pomoci lidem s nízkou sexuální touhou. Tento koření zlepšuje tok krve do břicha. V důsledku toho

zlepšuje zásobování genitálií

jak u žen, tak u mužů. Nejlepší je ve skořici, že nemávedlejší účinky . Nicméně, pokud máte vysoký krevní tlak, je nejlepšíjíst tento koření v malém množství a před tím byste se měli poradit se svým lékařem předtím, než tak učiníte.

Proč je důležité zlepšit libido, pokud máte s ním problémy? Sexuální touha nebo libido - to je část života každého člověka. Je nutná nejen pro reprodukční funkce. Potěšení ze sexu zlepšuje kvalitu života.Pokud máte problém se sexem, nejprve promluvte se svým partnerem. Ve většině případů stačí provést některé drobné změny. Pokud nepomohou, vyzkoušejte tyto bylinky a poraďte se s lékařem. Jak léčit nízké libido u žen

Ženy mohou trpět nízkým libido v určitých obdobích života, které mohou být způsobeny hormonálními změnami, stresem, vyčerpáním, emocionálními změnami.


Emoční zralost - je vědět, že život není dokonalý

Emoční zralost - je vědět, že život není dokonalý

Sex a vztahy Emoční zralosti - je, aby byl šťastný, a vím, že život není dokonalý. Přichází spolu s poučením života, pohybem vpřed, přizpůsobením se životu a seznámení se s jeho rytmem. to dobýt vrcholy a zkušenosti, které posílí vaše sebevědomí, a pokouší se naučit zacházet s věcmi, které vám způsobují potíže, které zasahují do učení, změny a růst.

(Sex a vztahy)

Zlatý věk: hledání vnitřní rovnováhy a míru

Zlatý věk: hledání vnitřní rovnováhy a míru

Abyste byli šťastní a šťastní druhým, musíte nejprve nalézt vnitřní rovnováhu. Osoba musí dosáhnout stavu, když vydává kritiku někoho jiného a soustřeďuje se na vlastní obohacení. V určitém okamžiku každý z nás dosáhne takového bodu života a věku, kdy byla nakonec nalezena vnitřní rovnováha. To znamená, že všechna negativní tvrzení nebo škodlivé a neproduktivní komentáře už nemají vliv na osobu.

(Sex a vztahy)