5 Druhů orgasmu: jak se cítí


5 Druhů orgasmu: jak se cítí

Sex a vztahy Vzhledem k tomu, že je obtížné, mnoho párů se experimentovat s sexuálních her, nebo se rozhodne prozkoumat své tělo, jak poznat sám sebe.

Z tohoto důvodu mnoho žen na vědomí, že zažívají různé typy orgasmu, když jsou určité části těla stimulovány.

Zvažte 5 možností. 1. klitoris

-

Klíčem k úspěchu je nejslavnější sexy ženy a to orgasmus je nejjednodušší dosáhnout, protože tam nejsnazší přístup. To může být snadno pohladen. Ženy rádi tuto stránku podněcují a muži již zná cestu, jak udělat partnera šíleného. Někteří lidé říkají, že tajemstvím je masturbace. Věřící žena může ukázat cestu i nezkušenému partnerovi. Je pravděpodobné, že již tuto část svého těla znáte a během sexu můžete řídit svého partnera.

2. Vaginální orgasmus

Toto je další známá odrůda a pro některé omezené páry je jediný.

Tento orgasmus je docela těžké dosáhnout. Jednoduchá penetrace nestimuluje slavný bod G. Abyste dosáhli tohoto orgasmu, musíte se pokusit soustředit.

Ačkoli je to obtížné, doporučujeme, abyste ho nezanechali, protože to může být docela příjemné. Pro něj je důležitá komunikace. Existují různé pozice, které mohou tuto oblast stimulovat: stojící, stojící, klečení, sedící, zadní nebo boční. Experimentujte, dokud nenajdete perfektní pozici.

V některých případech ženy tvrdí, že dosáhnou tohoto typu orgasmu, když se pohybují z vrcholu nebo jsou pod ním, kde může partner dosáhnout cervixu.

3. Smíšený orgasmus

Jedná se o jeden z nejintenzivnějších typů ženského orgasmu, který je dosažen stimulací klitorisu spolu s vaginální stimulací. On je také známý jako úplný orgasmus.

Žena cítí, že celé její tělo se třese a citlivě na všechny pocity.Existuje mnoho žen, které nerozumějí, že vedle bodu G má klitoris větev kolem vulvy a pochvy, takže je můžete stimulovat současně.

Toho lze dosáhnout tím, že současně propagujeme obě místa. Protože to není tak snadné, možná budete muset provést základní přehled o těle. Vždy doporučujeme, co vám pomůže. Vyzkoušejte pozice, ze kterých jste vy, a změňte různé typy pohybů, dokud nenajdete ten správný.

4. Orgasm-taboo

Ano. Je to konečník.

Některé ženy nebo partneři to nikdy nezkusí kvůli pověrce, strachu nebo náboženství. Jiní se snaží a cítit se nepříjemně nebo cítit bolest. Ale existují některé ženy, které často cvičí a dokonce mohou dosáhnout fantastických vrcholů. Čtete správně, mají fantastické orgasmy, když experimentují s tímto místem. Anus, stejně jako klitoris, mají velmi citlivé nervové zakončení, které mohou přinášet potěšení s minimálním úsilím.

Stimulace může být provedena prsty, ústy a samozřejmě členem. Chcete-li usnadnit proniknutí do tohoto místa, můžete

používat erotické hračky, nejprve je namazat, což usnadní průnik a zvýší pravděpodobnost orgasmu. Čistota a komunikace s partnerem je naprosto nezbytná při pokusu o dosažení tohoto typu orgasmu. Zpočátku budete trochu nepříjemní, ale s časem a péčí si ji budete moci vychutnat. Nebojte se nabídnout partnerovi nebo vyjádřit pochybnosti.

5. Cvičení v tělocvičně může vést k orgasmu

Podle nové studie, žena nepotřebuje muže, vibrátory nebo dokonce přímou sexuální stimulaci k dosažení orgasmu. Ženské sexuální potěšení může přinést fyzické cvičení.

Můžete patřit těm ženám, které každý den chodí do posilovny, nebo můžete vylézt strmým schodištěm a cítit se pěkně.

Pokud ano, pak jste získali sexuální potěšení způsobené cvičením. Tento typ orgasmu nebude ani přinést polovinu pocitů, které cítíte z výše uvedených typů orgasmu. Některé ženy rozvinuly tento způsob zábavy, a proto se stává příjemnější a intenzivnější: tisk, cyklistika, aerobik nebo běh. Nebudete nic ztratit tím, že se pokusíte.

Orgasmus - Výzva pro velké ženy

Dosažení orgasmu nemusí být nejsilnějším úkolem ženského světa, zvláště pokud neznáte své vlastní tělo. Proto se může zdát nemožné, že existuje tolik různých typů orgasmu a je ještě méně pravděpodobné, že se k nim dostanete všichni.

Ale měli byste vědět, že můžete získat nejen jeden typ orgasmu, ale vše večer.

Stačí se osvobodit a zbavit se komplexů, pak zjistíte, že jste nejvíce spokojeni.A nejlépe nemusíte ani partnera. Osamělé ženy mohou mít orgasmus stejně jako ženy ve vztazích.


ČAs léčí vše?

ČAs léčí vše?

Jak často jste říkali, že čas zachází se všemi zraněními? Kdykoli přerušíme vztah nebo projde něco, co doslova rozbíjí naši duši, je to začátek velmi těžkého období, které musí být nějak překonáno. Doporučené čtení: " Anna Karenina je syndrom: láska oběť " Ale my jsme vždy po etapách v pořádku? Spoléháš na vůli osudu a důvěřuje jí, aby uzdravila veškerou bolest?

(Sex a vztahy)

Každý, kdo opravdu miluje vás učiní šťastnými

Každý, kdo opravdu miluje vás učiní šťastnými

Sex a vztahy Příliš často se lidé následovat klasický přesvědčení, že láska zahrnuje utrpení a slzy - to je normální element v každém vztahu . Tato myšlenka má kořeny v zastaralé pojetí romantické lásky a zkreslený obraz o skutečných pocitech. Prostřednictvím těchto pojmů normálních vztahů mezi muži a ženami trpí mnoho generací.

(Sex a vztahy)