5 Příznaky nedostatku omega-3 a 6, které byste měli vědět


5 Příznaky nedostatku omega-3 a 6, které byste měli vědět

přírodní prostředky, omega 3 a 6 - je esenciální mastné kyseliny, které jsou životně důležité některý zdravé výživy.

Je to proto, že naše tělo je nemůže produkovat a jsou to hlavní součásti struktury našich buněk.

Musíte si to vždy pamatovat. Nicméně, divně, mnozí lidé mají tendenci zapomínat na omega-3 a omega-6. Bývají v tucích, a to zejména: Avocado

  • jikry Nuts

Olivy jsme se bojí jíst, protože mohou být „pohladshyty“, ale ve skutečnostipravidelný tělo potřebuje zdravou dávku zdravé tuky.

Je to proto, že slouží různým funkcím a procesům, životně důležitým pro naše zdraví, včetně metabolismu.

Dnes navrhujeme zvýšit spotřebu esenciálních mastných kyselin omega-3 a omega-6. Zjistíte rozdíl a vaše tělo to ocení!

Jaké jsou mastné kyseliny omega-3 a omega-6?

Víme, že dnes existuje mnoho produktů, které jsou uměle obohaceny o omega-3 a omega-6. Například, proužky, mléko a máslo s přidáním těchto komponent.

Pomáhají, nemůžeme to popřít. Nicméně, vzhledem k tomu, že naše tělo neprodukuje jim ideální volbu je použití přírodních zdrojů, jako je losos, vlašské ořechy, lněný olej nebo brokolici.

  • Kyselina linolová (omega 6) - je nejznámějšís dlouhým řetězcem mastné kyseliny, která se vyskytuje především u všech typů semen, sušeného ovoce a olejů, jako je například slunečnicový olej.
  • Kromě toho, omega-3 kyselin je mastná ryby, mořské plody, luštěniny, olivový olej, ořechy a mandle.

omega-6 a omega-3 jsou strukturní složky buněčných membrán a požadované pro nekonečný počet organických procesů.

Jsou také důležitým zdrojem energie.

Příznaky nedostatku mastných kyselin omega-3 a omega-6

1. suchá kůže Nepochybně Mezi charakteristické klinické příznaky nedostatku esenciálních mastných kyselin jsousuchou pokožku. To je velmi časté u malých dětí, pokud jedí špatně.

Kožní problémy jsou často přímým důsledkem nedostatečného používání Omega-3 a Omega-6. Když k tomu dojde, jsme více náchylní k infekcí a také trpí špatným uzdravováním ran.

2. předčasného porodu

I když důvody pro zvýšení frekvence předčasného porodu není jasný, ale takové faktory, jako je věk matky, kouření, stresu a nízké hladiny omega-3 a omega-6 může být jedním z důvodů, proč.

Tento typ tuků přispívá k správnému vývoji embrya během těhotenství.

Patří mezi výjimečné faktory, které zajišťují správnou funkci buňky a procesynezbytné k dosažení plně zdravého dítěte.

Víme, že strava je hlavním těhotenství, takové prvky, jako je vitamin D, vápníku a esenciálních mastných kyselin, je nepopiratelný jeho spojenci.

3. Problémy se srdcem

Použití potravin bohatých na omega-6 pomáhá vytvořit neuvěřitelný ochranný účinek na srdce. Dávají nám energii a pomáhají snížit hladinu cholesterolu a triglyceridů. Pro jeho část

omega-3 snižuje riziko vzniku trombózy , snížení růstu plaku a pomáhají regulovat zánět.Je důležité mít na paměti to a snažit se konzumovat přírodní zdroje těchto druhů tuků. 4. Nadměrná únava

Nikdy nezapomínejte na toto:

v žádné diety na hubnutí, měli byste se nikdy zcela vyloučit konzumaci tuků, zejména omega-3 a omega-6. Mezi další problémy může způsobit ostrý nedostatek energie. Mnoho našich kalorií by mělo pocházet z tuků, takže je nutné jíst denně v rozumných množstvích.

Takže budete mít více energie.

5. zvyšuje pravděpodobnost zánětlivých onemocnění

Pokud mluvíme o zánětlivých onemocnění, říkáme, například revmatoidní artritida.

Hlavní výhodou potravin bohatých na omega-3, je to, že odstranění

zapalnnya klouby a ranní ztuhlost pohybů

. Snižují otoky a bolest, působí jako účinné přírodní protizánětlivé látky.Nicméně, nezapomeňte, že je důležité jíst je každý den

. Pouze trvalé používání vám přinese užitek. Nakonec víme, co jste slyšeli o omega-3 a omega-6 opakovaně.Je důležité si uvědomit, že se nejedná o výživu módy, ale o blaho a kvalitu života.

Takže začít okamžitě, zvýšení spotřeby potravin bohatých na zdravé tuky!


5 Výhody syrového bramborového kůže. Se vám bude líbit!

5 Výhody syrového bramborového kůže. Se vám bude líbit!

Přírodní produkty jste nikdy necítil syrových brambor všelékem péči o pleť. Ale to je neuvěřitelný produkt, který stojí za to vyzkoušet sami. V případě přírodní prostředek má některé příjemné vlastnosti je vždy dobré dozvědět se více o nich. již víte, že brambory jsou bohaté na rostlinné škrob, je velmi výživné.

(Lidových opravné)

Domácí úžasné tonikum na pleť obličeje

Domácí úžasné tonikum na pleť obličeje

Přírodní prostředky dnes existuje mnoho faktorů, které mohou mít vliv na vzhled a zdraví pokožky, špatné stravovací návyky, znečištění, nadměrné vystavení se slunci, dehydratace, komerčních kosmetické výrobky a další. V tomto článku jsme popsali, jak můžete bojovat s příznaky stárnutí, povislá kůže a jiné problémy, používat tyto krásné domácí toner obsahující žádné chemické látky, vyrobené z přírodních produktů, jako je mrkev, okurka, citrón nebo ocet.

(Lidových opravné)