5 účEsů vypadat mladší: budete si to užijte!


5 účEsů vypadat mladší: budete si to užijte!

Každý hledá originální, neobvyklý dotek vypadat mladší.všichni jsme opatrní při výběru make-upu, oblečení a samozřejmě i účesů.

Existuje však několik aspektů, které by měly být vyřešeny. Máte-li, například, 50 let, nesnažte se vypadat

20. Tajemství je najít účes, šaty a make-up, který vám vyhovuje a dělá vás vypadat starší než ty.

Ve skutečnosti, obrazové odborníci říkají, že většina žen dělá stejnou chybu: Používají příliš mnoho kosmetiky nebo zvolit velmi jasnou barvu vlasového barviva, který nakonec vypadá starší.

Nikdo neví, jaký obrázek chcete mít než vy. Někdy drobné změny mohou dělat zázraky. Na druhou stranu to někdy může trvat nějakou odvahu.

Zde je pět jednoduchých tipů na vlasy, které můžete vyzkoušet jako mladší.

1. Zkoušejte krátké účesy vypadat mladší

Přichází čas, kdy vám dlouhé vlasy už nevyhovují. Samozřejmě, vše závisí na typu člověka.

Časem se člověk stává delší a v mnoha případech se zdá, že druhá brada nebo obličej se naplní. Dlouhé rovné vlasy mají tendenci zdůrazňovat tyto rysy. To je důvod, proč není nic lepšího, než riskovat a drhnout vlasy.

  • Bezpochyby, nejlepší volbou je snížit fazole nebo "pod chlapcem". Jsou to velmi jisté, mladistvé účesy, které často vypadají dobře.
  • 2. Zkuste bangy

Pokud chcete vypadat mladší, můžete se vždy pokusit růst rány. Víte, že

jsou vhodné pro různé styly: k boku, špičaté, rovné, rozděleny uprostřed, zkosené atd. Ale musíme být opatrní. Někdy se třesky mohou tvářit tvář trochu širší, takže se pokuste zjistit, co se stane.

3. Víceúrovňové účesy ▸ Víceúrovňové účesy byly vždy jedním z nejoblíbenějších pro mladší vzhled.

Poskytuje pohyb, čerstvý vzduch a původní vlasovou mrtvici, a stojí za to vyzkoušet. Chcete-li udělat nejkrásnější účes, stojí za to obrátit se k dobrému profesionálu, protože takové účesy vyžadují určité dovednosti.

Tyto účesy nikdy nezmizí z módy a především jsou velmi pohodlné.

Ačkoli jsou stupňovité účesy dlouhé, rovné nebo kudrnaté, jsou také skvělé pro krátké vlasy. Dávají větší objem a pohyb.

Existují kratší účesy, které vám také umožňují vytvářet mnoho úrovní. Celé tajemství je v trestech. Pokud jej oříznete na stranu a uděláte "rozcuchaný" vzhled, budete vypadat mnohem mladší.

  • Odborníci na osobní obraz také doporučují styl "tužka". Vznikla v roce 1970 a poskytuje jednoduchý účes, je-li vlasy rozdělen do dvou částí, s multi-hrana centra. Potom je okraj vyříznut zepředu dozadu. To umožňuje koncem vlasů "vykreslit" obličej. To je klasika. 4. Jaké barvy vlasů mám vybrat?
  • Můžete si s jistotou říci, že přišel čas, kdy se téměř všichni stávají blondýnky.
  • Tato barva je spojena s mládeží, tolik žen si ji zvolí, když chce vypadat mladší.

Nicméně to není vždy správné. Platinové světlé vlasy mohou být riskantní. Navíc,

je třeba věnovat pozornost tónu pleti. Stojí za zmínku, že čokoládově hnědé a zlaté tóny jsou vždy atraktivní. Ne vždy stojí za jasnou barevnou schématu. Nebojte se zkusit kombinovat dva nebo tři odstíny, abyste viděli, jak to bude vypadat. 5.

krátké vlasy vždycky vypadá dobře za Pokud bob účes, se snaží snížit zpět trochu kratší. Pokud však máte vysoké výrazové obočí, může to vypadat starší.

  • Nejlepší je vybrat si účes, ve kterém struny obručí obličej. Snažte se natáhnout vlasy, abyste získali bezstarostný dotek, který vám dává přitažlivost a originalitu.
  • Konečně si všimněte, že abyste vypadali mladší, musíte nejdříve vědět, co vám vyhovuje. Věnujte pozornost tvaru tváře před výběrem účesu.

Kromě toho najděte barvu vlasů, která nejlépe vyhovuje tónu pleti a zdůrazňuje vaši krásu.

Vezměte prosím na vědomí, že vždy důvěřujte odborníkům. Někdo v salonu vám může dát dobré rady.

Nespoléhejte se zcela na tipy z online lekcí. Někdy se můžete rozhodnout, když uvidíte model střihu, ale

tento člověk nevypadá jako vy.

Než budete moci vypadat mladší, musíte se nejprve soustředit na to, abyste vypadali a byli atraktivní, bez ohledu na to, jak jste starší. Neváhejte a vyzkoušejte tyto jednoduché tipy, které vám pomohou najít nové účesy, které vám budou vyhovovat perfektně.


Jak aspirin exfoliační peeling

Jak aspirin exfoliační peeling

Zdraví a peeling obličeje nyní staly velmi populární , protože hluboce čistí pokožku a snižuje skvrny, pihy, jizvy a další kosmetické problémy. V kosmetických salonech a lázních jsou tyto nástroje velmi drahé, takže si je může dovolit několik žen. Naštěstí nemusíte být odborníkem na krásu, abyste připravili peeling doma z jednoduchých a levných ingrediencí.

(Krása)

3 Nejlepší hýždě cvičení

3 Nejlepší hýždě cvičení

Většina žen nejsou spokojeni s jejich hýždě. Někteří chtějí být větší nebo více zaoblení, zatímco jiní chtějí být menší. Nicméně, každá žena chce její hýždě být elastické a tón, protože věk, pasivní životní styl a špatná výživa může významně ovlivnit je. V tomto článku budeme mluvit o několika cvičeních, které můžete udělat doma, abyste přivedli hýždě do hýždí.

(Krása)