5 Způsobů, jak zastavit očekávat příliš mnoho lidí


5 Způsobů, jak zastavit očekávat příliš mnoho lidí

Pokud si vážíte nadměrných očekávání lidí, než abyste se spokojili, bude to negativní. Nikdy nechte spoléhat na ostatní, protože nemůžeme předvídat, kdo budou zítra, jak se chovají a zda nám to neublíží.

Přečtěte si tento užitečný článek:7 typů toxických lidí, aby se zabránilo

Žijeme život obklopený očekáváními, z nichž mnohé jsou nerealistické. Když člověk zažil velkou frustraci, začíná si uvědomovat, že je na čase změnit své postoje vůči ostatním a neočekávat, že je příliš mnoho.

Pokud budete čekat příliš mnoho pro ostatní, to povede k zklamání

Iluze o tom, co se nikdy nestane skutečností, jistě vás zklamá . Neměli byste očekávat nic od ostatních, protože si dobře uvědomujete, že nemůžete ovládat své chování. Víte, na koho se nejprve spoléhat? Na sebe.Dnes vám chceme nabídnout 4 způsoby, jak vám pomohou změnit a začít uvolňovat své vlastní neoprávněné očekávání. Takže můžete být svobodní a mít sílu zbavit se nereálných očekávání. Je čas přestat čekat a začít žít.

1. Naučte se rozlišit očekávání závislosti

Možná si neuvědomujete, že dost

často obviňují lidi z jejich vlastních neštěstí. Naše činy přímo ovlivňují emoční stav. Pokud jste učinili ostatní odpovědnými za to, kdo jsou, pak se stanou závislí na jejich myšlenkách. Každý by měl být vědom svého "já" a být člověkem.Přečtěte si:

Vztahy na dálku - není překážkou pro pocity Šťastnost je nemožná, pokud se cítíte dobře, vždy potřebujete další lidi

. Když se naučíte ulehčit život a zanechat očekávání, umožní vám vidět štěstí ve vlastních rukou, protože jsme za to zodpovědní.2. Připravte se k myšlence, že nebudete mít vždy to, co dáte.

Všichni jsme slyšeli, že jakmile to uděláte, neměli byste očekávat něco na oplátku. Nicméně, hluboce v srdci, každý chce trochu vrátit zpět. Pak začneme očekávat, že někdo bude vzájemně reagovat na naše činy.

Bohužel to vytváří situaci, ve které se řídíme pouze našimi vlastními očekáváními.

Přijměte lidi tak, jak jsou, , protože ne každý může ospravedlnit vaše očekávání. Nebuď rozrušený Musíte být schopni čerpat štěstí z touhy něco sdílet a neočekáváte, že byste se o to vrátili.3. Nikdy idealizovat lidi nebo situace

Důvodem očekávání jsou ideální situace, které vytváříme v naší hlavě. Například v romantických vztazích si možná nevšimnete zjevných nevýhod svého partnera. Časem se tato iluze mění, což vede k velkému zklamání. Přečtěte si

:

Odpustit a pustit minuléhoKdyž začneme idealizovat okolností nebo jiné lidi, brání oznámení, jak se mění,

a změny nejsou vždy k lepšímu. Tato situace ublíží a činí pokání a nebudete chápat, že oni sami jsou zodpovědní za všechno. Nemůžeme ovládat někoho a nic. Pokud se člověk idealizuje, začne žít ve snech, které se nikdy nestanou skutečností. 4. Každý má své nevýhody. Nejsme dokonalí

Možná jste nikdy nebyli na opačné straně barikád a nezklamali jinou osobu. Mohlo se však stát, že někdo od vás očekává hodně, ale nebyli jste schopni ospravedlnit tyto očekávání a byl jste s tím velmi zklamáni. Nikdo z nás není dokonalý, takže musíte být schopni přijmout sebe sama jako vy. A co kdyby se všichni naučili žít ve skutečnosti a nečekali, co se nikdy nestane? V takovém případě, pokud vás někdo ubližuje, budete jej moci přijmout, protože nejste spokojeni s vaší nadsázkou očekávání. Naopak, dobré skutky lidí vás překvapí mnohem víc.

Nikdy nemusíte čekat příliš mnoho pro ostatní.

Pokud jste unaveni z frustrací, ze skutečnosti, že jiní neustále mění svoji mysl, od sebectví lidí, pak přestane vytvářet iluze o nich.

Ujistěte se, že si přečtěte článek o jak zacházet s kritikou

Jediný člověk, který potřebujete mít o tom očekávání - vy sami. Přijměte ostatní autentické a nenechte jejich štěstí záviset na nich. Zbavte se víry, které vás omezují a nesledují vaše sny. Zastavte čekání a živou realitu.


Někdy spát odděleně - užitečné pro váš vztah

Někdy spát odděleně - užitečné pro váš vztah

Dokážete si představit, jak spát odděleně od partnera? Tato myšlenka je poněkud divná, ale pokud ji budete analyzovat hlouběji, nebude to tak neobvyklé. Zdá se, že jedna z podmínek smlouvy, my „podepsat“ na začátku našeho vztahu, pokud budeme žít společně, je to, že bychom měli spát v jedné místnosti.

(Sex a vztahy)

ŽEna přátelství: senzační způsob, jak se vypořádat se stresem a vztah Sex

ŽEna přátelství: senzační způsob, jak se vypořádat se stresem a vztah Sex

Mohli bychom dát tisíce argumentů, proč žena přátelství je užitečné, zdravé a potřebné, ale ne dost. Nicméně v oblasti sociální psychologie a zdraví existuje mnoho studií a prací, které odhalují něco konkrétnějšího a zajímavějšího v tomto fenoménu. Přátelství žen má mnohem intenzivnější a pozitivnější dopad než muži, takže pocit komunikace a porozumění postačí ke snížení stresu a úzkosti.

(Sex a vztahy)