5 Koření očistit tělo toxinů


5 Koření očistit tělo toxinů

Přírodní produkty Na našich stránkách jsme opakovaně diskutovali, proč je důležité, aby pravidelně odstraňovat toxiny. přebytek toxinů výrazně zhoršuje lidské zdraví, což způsobuje slabost a závratě, a snižuje kvalitu života celkově.

Samozřejmě, že lidské tělo je uspořádáno takovým způsobem, že se snaží rychle odstranit všechny toxiny a škodlivých odpadů. Musíte se však také podílet na tom, abyste pomohli tělu a stimulovali proces čištění. Nejdříve změny, které mají být provedeny obvyklé stravy - pít hodně vody jako pitné vody, je nejlepší pomocník při čištění těla.

Doporučujeme také přezkoumat dietu a snížit používání obchodů s potravinami, stejně jako vysoká sůl a konzervační látky. Místo toho pravidelně konzumujte zdravé a přírodní potraviny, které vám pomohou zlepšit vaši pohodu.

K těmto nenahraditelným zdravotním produktům jsou koření. Mezi hlavní výhody koření a koření patří jejich dostupnost a nízká cena, stejně jako schopnost zlepšit chuť obvyklých jídel.

Pokud máte rádi polotovary a rychlé občerstvení kvůli pikantní a kořeněné chuti, pak koření bude pro vás efektivním řešením. nemusíte konzumovat škodlivé potraviny s konzervační látky, příchutě a barviva, jako koření bude vaše jídlo ještě chutnější a další užitečné, aniž by došlo k poškození organismu.

Nabízíme Vám seznam koření, které pomohou očistit tělo a zlepšit vaši pohodu.

Efektivní koření očistit tělo toxinů

koriandru 1. Toto koření je často používán ve vaření dát pokrmům pikantní a sladkou chuť.

Koriandr je však nejen skvělý způsob, jak vaše jídla ještě chutnější, ale také účinný přírodní prostředek pro zlepšení vašeho zdraví. Toto koření má následující vlastnosti:

 • obnoví a optimalizovat antioxidační jaterních funkcí
 • zobrazuje tělo toxinů a jiných škodlivých látek
 • zlepšuje trávení a zmírňuje tíhu v žaludku, což často narušuje osob po přejídání
 • chrání játra před škodlivými účinky těžkých kovů, a to zejména vést
 • Zobrazí tělo rtuti, olova a hliníku, obsažený v některých produktech
 • koriandru pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi.

Doporučujeme přidáním několika výhonky čerstvým koriandrem na zelenou zónu nebo dušené zeleniny. 2. kurkuma

kurkuma chrání tělo před škodlivými účinky volných radikálů, parazitů a toxiny.

Vzhledem k tomu, že játra hraje důležitou roli při detoxikaci, je-li to zatoksychennya nebezpečný odpad, to přestane vykonávat svou práci. To může vést k rozvoji onemocnění jater a poruch jiných vnitřních orgánů.

Aby se zabránilo těchto poruch a zlepší výsledky jaterních navrhnout pomocí kurkuma čaj alespoň dvakrát týdně. Složení

:

 • 1 čajová lžička mleté ​​kurkumy (5 g)
 • 1 sklenici vody (250 ml)

Metoda:

 • Vodu k varu, přidá se kurkuma a odstranit pánev z tepla.
 • Nechte směs protáhnout po dobu 3-4 minut.
 • Používejte ihned po vaření.

Při pravidelném užívání kurkumy čaje můžete zbavit těchto problémů:

 • řezy, modřiny a rány hojí rychleji
 • snížit riziko rakoviny
 • zvýší množství antioxidantů v těle
 • krve očištěna od toxinů. 3.

kardamom kardamom - populární indický koření, který je známý pro svou schopnost odstraňovat zánět žaludku a odstranit tíhu po přejídání.

Toto koření je užitečné nejen pro zlepšení chuti potravin, ale v průběhu denní detoxikaci. Největší výhodou kardamomu - je jeho schopnost zabít bakterie, aniž by způsobily škodu s prospěšnými bakteriemi.

Tato vlastnost dělá kardamom neuvěřitelně účinný přírodní lék toxiny, protože většina syntetických léků během detoxikace spolu s škodlivých bakterií z mytí těla a užitečné.

Pokud jde o vaší stravě kardamonu, zjistíte následující změny:

 • Lepší chuť k jídlu
 • Snižování příznaky zánět žaludku, pokud trpíte touto nemocí, anebo snižuje riziko jejího vývoje v budoucnu, pokud jste ještě neměli gastritidu
 • Zlepšení kardiovaskulární
 • Snížení množství tuků v játrech

Jak správně používat kardamom?

 • Přidejte kardamom přímo do misky. Vzhledem k tomu, že tento koření má specifickou chuť a není často používán v evropské kuchyni, nemusí být pro vás snadné přeměnit kardamom na vaši dietu. Pokud se ale pokusíte přidávat kardamom do obvyklých jídel, budete schopni objevovat nové a příjemné chutě pro sebe.
 • Sezona přírodní domácí sladkosti kardamom. Díky své netriviální chuti se tento kořen dokonale kombinuje se sladkostmi, zejména s černou čokoládou. Najdete zde přírodní hořkou čokoládu a vaříte si vlastní přírodní karamelovou bonbónu. Hlavní věc - nesmí zneužívat sladkosti, protože mají špatný účinek na postavu.
 • Pro přípravu čaje s kardamem rozpusťte 1 čajovou lžičku kardamonu (5 g) ve sklenici horké vody (200 ml). Tento lék užívejte nejméně dvakrát týdně.

4. Karafiát

Tento koření se velmi často používá při vaření, protože dává pokrmy jasnou a výraznou chuť. Pokud v kuchyni ještě nemáte stonky, doporučujeme vám to okamžitě opravit.

Kachna má silné antioxidační a čisticí vlastnosti na úrovni buněk. Proto zlepšuje schopnost buněk filtrovat a odstraňovat toxiny z těla.

hepatocyty nebo jaterní buňky zodpovědné za čištění játra před toxiny, což je důvod, proč trpí nejvíce kvůli špatné stravovací návyky a zlozvyky.

Nejlepší je použít hrudku v půdní formě, ochutnat její pokrmy nebo připravovat její ochucený čaj.

5. Skořice

Pokud jde o koření vyčistit tělo toxinů, to je nemožné nemluvě o skořice. Tato aromatická koření již dlouho získal velkou popularitu v celém světě díky své neuvěřitelné blahodárné vlastnosti:

 • Obsahuje velké množství antioxidantů, které jsou nezbytné pro očistu těla Cinnamon
 • tohoto koření pomáhá regulovat krevní tlak
 • Snižuje příznaky oxidativního stresu
 • Cinnamon urychluje obnovu buněk.

Doporučujeme použití skořice bez přidání cukru, pokud chcete odstranit toxiny a škodlivý odpad z vašeho těla. Nejlepší způsob, jak používat tento koření, je vypít jeden šálek čaje denně s přídavkem skořice bez sladidel.

indické kulinářské tajemství, které pomohou ztrátě hmotnosti

Zvláštností indické kuchyně je použít velké množství koření. Je to kvůli nim, že vám bude snazší zhubnout.


Ovesné vločky ke snížení nadýmání

Ovesné vločky ke snížení nadýmání

Kolikrát týdně se cítíte břicho oteklé po jídle ? Věřte tomu nebo ne, je to u žen velmi časté. Příčina je téměř vždy spojena s klasickým problémem zadržování tekutin a špatným trávením. Nezáleží na tom, zda máte nadváhu nebo jste v dokonalé podobě. Mnoho lidí má na konci dne břicho konvexní. V dnešním článku chceme nabídnout jednoduchý nástroj, který určitě omezí nadýmání.

(Lidových opravné)

Jak vyléčit tuku v játrech nebo steatózu

Jak vyléčit tuku v játrech nebo steatózu

Přírodní produkty steatózou, lépe známý jako „ ztučnění jater“ , je stav, který může být opravena, a odchýlit onemocnění změnou některé každodenní návyky. Pokud je léčena včas, poměrně zřídka, onemocnění může narůstat na něco příliš vážného. Naučte se léčit tukovou infuzi jater nebo steatózu v našem článku.

(Lidových opravné)